آخرین ارسال‌ها

سوالاتی در مورد درامز

1/6/18
5
29
سلام دوستان.امیدوارم حالتون خوب باشه.
من علاقه ی خاصی به درامز دارم.به یه اموزشگاه هم سر زدم با یه استاد حرف زدم اما اطلاعات خاصی نتونست بهم بده.
این درام کاورهایی که تو اینترنت هس رو چطوری میسازن؟
اگه من درام ست رو خریدم چطوری تمرین میکنم؟
استاد بهم گفت درام اکوستیک صداش زیاده واسه خونه مناسب نیس گفت وی درام بخر.حالا موندم چیکار کنم خیلی اطلاعاتم درباره ی درامز کمه.لطفا راهنمایی کنین.با تشکر

Farhood

Capo del clan
21/12/11
2,645
53
.
سلام دوستان.امیدوارم حالتون خوب باشه.
من علاقه ی خاصی به درامز دارم.به یه اموزشگاه هم سر زدم با یه استاد حرف زدم اما اطلاعات خاصی نتونست بهم بده.
این درام کاورهایی که تو اینترنت هس رو چطوری میسازن؟
اگه من درام ست رو خریدم چطوری تمرین میکنم؟
استاد بهم گفت درام اکوستیک صداش زیاده واسه خونه مناسب نیس گفت وی درام بخر.حالا موندم چیکار کنم خیلی اطلاعاتم درباره ی درامز کمه.لطفا راهنمایی کنین.با تشکر
راهنمایی های ایشون درست بوده خب. وی درامز رو که خریدی با استفاده از هدفون صداشو میشنوی و با یک معلم هم کار میکنی (نه به تنهایی). این که دیگه چیزی پیچیده ای نیست. اگر هم خواستی درامز اکوستیک بخری، اول باید خونه رو عوض کنی و یک خونه ی ویلایی بدون همسایه بخری، بعد شروع کنی کار کردن. اینطوری مشکل حل میشه. من نمیدونم چه اطلاعات خاصی خواستی که ایشون نتونسته کمکی بکنه.

1/6/18
5
29
مرسی بابت راهنمایی.چطوری تمرین میکنم؟مثلا میتونم با هر اهنگی تمرین کنم؟

Farhood

Capo del clan
21/12/11
2,645
53
.
مرسی بابت راهنمایی.چطوری تمرین میکنم؟مثلا میتونم با هر اهنگی تمرین کنم؟
گفتم که، با یه مربی باید کارکنی که بهت آموزش بده. تنهایی نه. این چیزی نیست که اینجا با پرسش و پاسخ کتبی بتونی یاد بگیری! به نظرت تکنیکهای دریبل در فوتبال رو میشه با توضبح کتبی به کسی یاد داد؟!

صفحه ما در اینستاگرام

بالا