سه تار

شروع موضوع توسط green gril ‏2/4/14 در انجمن تار و سه تار

تاپیک سه تار تالار تار و سه تار در persian-music.org.

1. green gril

green gril

شغل :
    دانش آموز
    امتیازات:
    +2 / 0 / -0
    سلام دوستان
    من تا حاا تجربه نوازندگی نداشتم اما الآن به سه تار خیلی علاقه دارم....راجع به سه تار و نواختنش اطلاعات زیادی ندارم میشه کمکم کنید...قیمت یه سه تار معمولی رو هم ممنون میشم اگه بگین..

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
  2. Dr.Noise

Dr.Noise عضو سایت هنرمند

شغل :
    Music Producer - Dj
    امتیازات:
    +2,568 / 2 / -0
    نرم افزار:
    ableton, cubase, studio_one
    درود دوست عزیز ...
    من در زمینه ی سازهای سنتی هیچ اطلاع دقیقی از نو سازها و خوب و بدشون ندارم . اما دیروز فروشگاه یکی از دوستان بودم ، سوال کردم ازشون در مورد قیمت های سه تار ، گفتن یک ساز به در بخور که اذیتت نکنه ( از نظر فرد بندی سیم و...) قیمتش از 70.000 تومن شروع میشه میره به بالا .
    باقیش بستگی به مقدار بودجه ی شما داره ، مقدار بودجه رو مشخص کنید تا یک ساز خوب بپرسم و بهتون معرفی کنم .
    موفق باشی ...

Sent from my ST15i using Tapatalk

• خوشم اومد خوشم اومد x 2
  3. green gril

green gril

شغل :
    دانش آموز
    امتیازات:
    +2 / 0 / -0
    با این حساب فکر میکنم برای شروع 100 تومن...

+ قبل از خریدن ساز و کلاس رفتن تمرینی نیاز نیست؟

آخرین ویرایش: ‏4/4/14
    • خوشم اومد خوشم اومد x 1
  4. Dr.Noise

Dr.Noise عضو سایت هنرمند

شغل :
    Music Producer - Dj
    امتیازات:
    +2,568 / 2 / -0
    نرم افزار:
    ableton, cubase, studio_one
    درود دوست عزیز ...
    من آمار سازها رو میگیرم و بهت خبر میدم .
    کلاس رفتن بدون ساز‌ ، بد نیست . اما چون بعد از کلاس هیچدجوری موفق به تمرین نمیشی ، به اعتقاد من ، بعد از خرید ساز پیگیر کلا باش .
    موفق باشی ...

Sent from my ST15i using Tapatalk

5. omid33

omid33

امتیازات:
    +3 / 0 / -0
    قيمت سه تاري كه مناسب باشه و تقريبا اشكال و نقص فيزيكي نداشته باشه از 100 تومن شروع ميشه به بالا. اما توي سازهاي سنتي به دليلي اينكه كار دست هست و ممكنه يه سازنده با يك الگوي مشخص ده تا ساز بسازه و هركدوم با كفيت مختلف و صدادهي متفاوتي تهيه بشه قيمت ها هم متفاوته و طبيعتا بايد با كسي كه صداي ساز و ميشناسه مشاوره بگيري كه خدايي نكرده سازي رو با قيمت غيرواقعي تهيه نكني چون فيزيك ساز نهايتا نصف قضيه هست و از ظاهر هم نميشه فهميد چجور سازيه. بهترين مشاور هم براي شروع استاديه كه باهاش كار ميكني. چون روش هاي كمك آموزشي مثل سيدي و .... چندان در زمينه سازهاي ايراني مفيد نيست و بايد حتما يكي باشه اشكالات دست و تكنيكت رو اصلاح كنه.
    قبل از خريد ساز و كلاس هم تمريني نياز نيست . تمرينات بايد بر اساس سطح و روند حركت شما درس داده بشه. اگر سوال ديگه اي داشتي خصوصي بپرس درخدمتم من حدود هجده سالي هست كه تارو سه تار كار ميكنم.
    فقط روش هاي آموزش تار و سه تار هم متفاوته و معتبرترينش هم كتابهاي هنرستان هست ميتوني يه سرچي با همين عنوان روش هاي آموزش تار و سه تار بكني مطالب خوبي موجود هست كه كمكت ميكنه.

بارگذاری...