سمپل های vienna

شروع موضوع توسط masoodmadadi ‏19/7/13 در انجمن برنامه سونار Sonar

تاپیک سمپل های vienna تالار برنامه سونار Sonar در persian-music.org.

1. masoodmadadi

masoodmadadi عضو سایت

امتیازات:
    +40 / 0 / -0
    نرم افزار:
    sonar
    با سلام خدمتت دوستان عزیز.
    خواستم بدونم کسی با سمپل های vienna کار کرده؟؟
    با توجه به اینکه تکنیک های نوازندگی مختلفی در اجرای سازها داریم,این تکنیک ها رو چه جوری میشه دسته بندی و اجرا کرد؟
    مثلا برا ویلن:pizz,glissando,termolo,cresc,disresc,staccato,....
    من خودم vsampler نصب کردم.
    اونقد حجم فایلایه gig تو این سمپل زیاده که کار کردن باهاش رو خیلی سخت کرده.

2. ویلیام نیری

ویلیام نیری کاربر با تجربه عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +962 / 1 / -0
    نرم افزار:
    sonar
    قبل از ویندوز 7 با برنامه گیگا استودیو باید کار می کردین.برای تکنیک ها هم از performance toolخود وینا.اما در ویندوز 7 گیگا استودیو کار نمی کنه و به جاش باید با Gplayerکار کنین.اما من هر کاری کردم نتونستم gplayerوperformance tool رو به هم وصل کنم.بنا براین در 7 نمی دونم چه جوری میشه از تکنیک ها استفاده کرد(در xpاین دو تا برنامه به همراه سونار سه تایی با هم کار میکردن و. تکنیک ها اجرا می شد)البته منظورم از تکنیک ها legato,alternation,repeatation و...است.برای استاکاتو ،ترمولو و ...به صورت عادی باید فایلشو لود کنین.همین!

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
  3. akhavan

akhavan کاربر با تجربه عضو سایت

شغل :
    Teacher
    امتیازات:
    +2,536 / 1 / -3
    نرم افزار:
    logic
    خداوند متعال کانتکت و لایبریهای فراوون رو به همراه لایه بندی و خروجی چندکاناله به همراه میکسر مستقل و افکتهای داینامیک و پروسسورهای نسبتا خوب و فیوورایت لیست رو برای همین منظور خلق کرد.

کانتکت رو باز کنید یک لایبری خوب استفاده کنید و از این ویدیو استفاده کنید.
    ویدیو برای لاجیک هست ولی در همه DAW ها کانتکت یکسان کار میکند کافیست به جای شیکر و... بانکهای مورد نظر (ویولو و استرینگها )‌ مثل la score / hollywood و vir2 violence .. استفاده کنید داخل این بانکها تکنیکها مثل ویبریشن استکتو و.. هست کمی وقت بگذارید و برای همیشه از شر گیگا و جی پلیر و وی پلیر و ... راحت شوید.

موفق باشید

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
  4. ویلیام نیری

ویلیام نیری کاربر با تجربه عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +962 / 1 / -0
    نرم افزار:
    sonar
    سپاس خدای را عز وجل که کانتکتش موجب قربت است و گیگااستودیویش مزید زحمت.... هر بانک کانتکتی که باز می شودممد حیات است و چون بالامی آید مفرح ذات...
    لطفا غیر از la score یکی دوتا زهی عالی کانتکت با لینک هایش معرفی فرمایید که در هر لینک چند نعمت موجود است و بر هر نعمتی شکری واجب.(صدای la score زیاد به نظرم طبیعی نیست .لینک های بهتر اگر سراغ دارید عطا فرمایید):
    از دست و زبان که برآید کز عهده شکرت به درآید

5. akhavan

akhavan کاربر با تجربه عضو سایت

شغل :
    Teacher
    امتیازات:
    +2,536 / 1 / -3
    نرم افزار:
    logic
    ای به چشم :)) حقیقتش من با همون la score و چندتا بانک مختلف دیگر که مختص خودم هست کار کردم امکانات انسمبل و سولوی اون خوب هست . (‌فقط خوبه )‌ و البته توجه داشته باشید که قیمت la score از vienna گرونتر هست و کمی رٍآل تر هم هست . هالییوود خوبه ولی صد گیگ هست و رم پر میکنه من خوشم نیومد .

Best Service Peter Siedlaczek String Essentials 2nd Edition - این نسخه دومش هست اولیه خیلی قدیمیه ولی در این نسخه اسکریپت نویسی بهتر شده. حجمش ۱۸ گیگ هست
    (فایل تورنت در پیوست الصاق شده هست دانلود کنید اونو از زیپ خارجش کنید و به نرم افزار تورنت اضافه کنید )

Kirk Hunter Studios Spotlight Strings این لایبری یک نسخه کنسرت هم داره ولی این بهتره. حجمش ۶-۷ گیگ هست .
    لینک بالا مگنت تورنت هست اونو کپی کنید و به داخل نرم افزار تورنت اضافه کنید.

Big Fish Audio - London Solo Strings این بانک هم برای سولو نوازی ها بدک نیست . هرچند که ؛ گری گریتین : رو بیشتر میپسندم.
    مگنت رو مثل روال قبل به تورنت اضافه میکنید. حجمش ۲ گیگ هست.

به غیر از اینها بانکهای action strings ( native instruments ) و session strings berlin که جفتش محصول NI هست رو پیشنهاد میکنم که هر جفتش هم در komplete ها باید باشد.
    قربانت.

فایل های ضمیمه:

بارگذاری...