سمپل صدای زنبورک

DJ iBSb

هنرمند
عضو سایت
3/12/09
963
294
63
مازندران
iyazdani.ir
سلام دوستان،این دو سمپل یکی از سمپلهای معرف برای همگان است که در تمام برنامه ها و طنزها به کار رفته بوده و چند سالی هست که به کار برده نشده و به خاطره ها پیوست،امـــــــــــروز در یک اقدام این رو آپ کردم تا در این سایت با اساتید و هنرجویان (از جمله خدم) این سمپل رو زنده کنیم...

اگه لینک خراب بود سریعا اطلاع دهید!
برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنید

امیدوارم لذت برده باشین،بازهم منتظر بهترینها باشین!

خدمت دوستان عارض میشم که این لوپ کیفیتشون نسبت به قدمتشون عالیه اما بازهم نیاز به فیلتر دارن،این حرفم باعث نشه دانلود نکنیدا برای دانلود می ارزه....
پشیمون نمی شید!!!

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران:
25/11/09
36
13
0
تهران
سلام

اسم این ساز Jews Harp یا Mouth Harp هست و طبق اطلاعات ویکیپدیا، چندان ایرانی هم نیست! یعنی توسط بسیاری از ملل و در سبک های مختلف استفاده شده. ضمنا، اسم ایرانیش "زنبورک" هست.

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران:

DJ iBSb

هنرمند
عضو سایت
3/12/09
963
294
63
مازندران
iyazdani.ir
سلام

اسم این ساز Jaws Harp یا Mouth Harp هست و طبق اطلاعات ویکیپدیا، چندان ایرانی هم نیست! یعنی توسط بسیاری از ملل و در سبک های مختلف استفاده شده. ضمنا، اسم ایرانیش "زنبورک" هست.

دوست من هنر نزد ایرانیان هست،می خواید من 500 اثر ایرانی نام ببرم که ایرانی بودن الان شدن به نام آقای مشملف،جعل آثار ساده است اما خلق خیر.................

حالا به نظرتون احترام میزارم و میگم شاید این آقا همزمان با ایرانیا زده و گفته کی به کیه این اثر مال منه:smile (73):

16/4/09
587
177
0
.::SYNTHTOPIA::.
دوست من هنر نزد ایرانیان هست،می خواید من 500 اثر ایرانی نام ببرم که ایرانی بودن الان شدن به نام آقای مشملف،جعل آثار ساده است اما خلق خیر.................

حالا به نظرتون احترام میزارم و میگم شاید این آقا همزمان با ایرانیا زده و گفته کی به کیه این اثر مال منه:smile (73):

با نوجه به مستند و دقیق بودن اطلاعات دانشنامه wikipeida و همینطور از نام لاتین این ساز* (Jew's Harp) اصلیت این ساز مشخص هست که مربوط به چه مکان و چه قومی میشه.

در ضمن سعی کنیم اصطلاحات غلطی مثل " هنر نزد ایرانیان است و بس " که اساسا ریشه ی نژاد پرستانه دارند دور بریزیم.
هنر در نزد هنرمند هست, فارق از مرز بندیهای جغرافیایی و قومی و نژادی

-------

* با توجه به اطلاعات wiki این وسیله رو نمیشه یک ساز در نظر گرفت و در حد یک FX هست

DJ iBSb

هنرمند
عضو سایت
3/12/09
963
294
63
مازندران
iyazdani.ir
تسلیم...

آقا ببخشید خوبه؟؟
اما ما خواستیم فقط یه چیز سودمند به ملت داده باشیم،اگه اجازه هست...

آقایون این ماله ایران نیست این هم وارداتیه!!؟

Omid-Mohebbi

تیم مدیریت
مدیر کل
29/5/09
7,851
8,285
113
45
بندرعباس
www.omidmohebbi.com
من در كارهاي كانتري آمريكايي و گاهي هم پولكا امريكا صداي اين ساز رو شنيدم.
مهم نيست كه اين ساز از كجا اومده مهم اينه كه ما چه استفاده ايي ازش ميكنيم.
دهل و كسر و پيپه هم از سازهاي محلي بندرعباس هستش كه ريشه در سياهاني كه برده بودن و به اينجا اومدن داره. حتي ريتمهايي كه اينجا اجرا ميكنن. پس همونطوري كه گفتم مهم استفاده از اونه. كه با فرهنگ و موسيقي ما همخوني داشته باشه.

Omid-Mohebbi

تیم مدیریت
مدیر کل
29/5/09
7,851
8,285
113
45
بندرعباس
www.omidmohebbi.com
به نظر من اين ساز همونطور كه دوستمون گفتن بيشتر fx هستش و ميشه گفت مثل ادوات پركاشن كه مكمل ريتمها هستن كاربرد داره.

سلام و خسته نباشید
متاسفانه لینک های ساز زنبورک تماما خراب هستند لطفا اگه ممکنه لطف کنید درستش کنید

- - - - - - - - - -

سلام لینک های سمپل زنبورک خرابه متاسفانه

28/8/12
1,542
412
83
سلام دوستان،این دو سمپل یکی از سمپلهای معرف برای همگان است که در تمام برنامه ها و طنزها به کار رفته بوده و چند سالی هست که به کار برده نشده و به خاطره ها پیوست،امـــــــــــروز در یک اقدام این رو آپ کردم تا در این سایت با اساتید و هنرجویان (از جمله خدم) این سمپل رو زنده کنیم...

اگه لینک خراب بود سریعا اطلاع دهید!

امیدوارم لذت برده باشین،بازهم منتظر بهترینها باشین!

خدمت دوستان عارض میشم که این لوپ کیفیتشون نسبت به قدمتشون عالیه اما بازهم نیاز به فیلتر دارن،این حرفم باعث نشه دانلود نکنیدا برای دانلود می ارزه....
پشیمون نمی شید!!!
لینک خراب

من همين الان دانلود كردم!

توي اين لينك ها كه گذاشتم از اين لينك دانلود كنيد به اين شكل كه بر روي عكس شبيه به پرچم ويندوز XP مثل اين عكس

كليك كنيد كه كنارش حجمش رو هم نوشته البته همه ي لينك ها گزينه ي دانلود داشتند من امتحان كردم همه هم سالم بودند.

اينم لينك: