سلام کمک نیاز داشتم از شما اساتید عزیز

شروع موضوع توسط DJ Noise ‏21/9/14 در انجمن الکترونیک ( Electronic )

تاپیک سلام کمک نیاز داشتم از شما اساتید عزیز تالار الکترونیک ( Electronic ) در persian-music.org.

1. DJ Noise

DJ Noise

امتیازات:
    +1 / 0 / -0
    من ارش هستم 24 ساله میخوام اهنگساز بشم و بتونم دی جی بشم نه برای مجلس عروسی برای خودم بیشتر ادم پولداریم نیستم میخوام بدونم برای شروع چه نرمافزاریو باید شروع کنم تا یاد بگیرم بعد میخوام یه دستگاه دی جی که به لبتاب وصل بشه رو هم بهم معرفی کنید نه میخوام بزرگ باشه نه مثل دستگاه 15میلیونی دی جی ممسی باشه جمع و جور باشه بعد قیمت بالایم نداشته باشه .فلش خور باشه خوبه اما فلش خورا گرونن .یه دستگاه به نام بهرینگ هست مال المانه اونقدم جواد نباشه....

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
  2. Dr.Noise

Dr.Noise عضو سایت هنرمند

شغل :
    Music Producer - Dj
    امتیازات:
    +2,568 / 2 / -0
    نرم افزار:
    ableton, cubase, studio_one
    درپد دوست عزیز ...
    من یک بار دیگه جواب این تاپیک رو دادم ، اما گویا پاک شد !!!
    اگر منظورتون از Dj شدن ، ساختن آهنگ و ریمیکس هایی مثل مهران عباسی و ممسی هستش ، اول از همه باید اصول و مبانی موسیقی یاد بگیرین و سعی کنید علمتون رو زیاد کنید .
    انتخاب داتو یا همون نرم افزار برای ساخت و ویاریش موزیکد، کاملا سلیقه ای هستش . پیشنهاد من به شما : Studio One - Cubase - Sonar و ...
    دستگاه دی جی کلا به کار شما نمیاد !! دلیلی نداره این هزینه رو بکنید !! میتونید با این مقدار پول مانیتور تهیه کنید که خیلی واجب تر از Dj هستش ...
    عموما دستگاههایی که به لپتاپ متصل میشن کنترولر هستن و پرتابل نیستن ( با نرم افزار کار میکنن و به تنهایی قدرت پخش از روی فلش یا سی دی رو ندارن )
    موفق باشید ...

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
بارگذاری...