1. رد اعلامیه
  2. بخش مرکز دانلود افتتاح شد، توضیحات بیشتر را در این لینک بخوانید.
    رد اعلامیه

سلام میخواستم بدونم mr8mk2 با mr8 چه فرقی داره کدوم بهتره

شروع موضوع توسط sdi20062000 ‏25/10/11 در انجمن آرشیو مطالب قدیمی

تاپیک سلام میخواستم بدونم mr8mk2 با mr8 چه فرقی داره کدوم بهتره تالار آرشیو مطالب قدیمی در persian-music.org.

1. sdi20062000

sdi20062000 عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    sonar
    سلام میخواستم بدونم mr8mk2 با mr8 چه فرقی داره کدوم بهتره

2. psybeh

psybeh عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    سلام دوست عزیز ، من خودم الان 2 ماهه mr8mk2 گرفتم در زمان خریدم برای منم این سئول مطرح بود ، با چند نفر مشورت کردم و یوزر گاید هر دو رو خوندم اما فرقی توش ندیدم ، اما از چند نفر از اساتید که کمک گرفتم گفتن قاعدتاً mk2 بهتره ، الانم دارم و راضیم ، حجم صدای فوق العاده بالا ، صدای پر و تمیز و زیبایشو دوست دارم ولی با تنزیم ولوم هر دو دقیقاً عین هم یک کم مشکل دارم چون ولوم پشت اسپیکر شماره نداره و یک حالت خاصه که من بلد نیستم باهاش مطمئن شم که دقیقاً مثل همه ! اما روهم رفته راضیم و صداشو دوست دارم :!

3. sdi20062000

sdi20062000 عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    sonar
    سلام ممون از راهنمایتون این لینکارو نگاه کنید مشخصات و قیمتا شون باهم فرق داره
    شما چند گرفتین

http://www.allansbillyhyde.com.au/prod/MAMR8MK2/Mackie__MR8_MK2_Powered_Studio_Monitors.aspx]Musical Instruments | Allans Music + Billy Hyde Online - Home Page[/URL]

4. psybeh

psybeh عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    من 950 گرفتم البته شما شاید بتونی 900 هم پیدا کنی ، من از جمهوری گرفتم ، در ضمن اونجور که من شنیدم mackie mr8 تو میدرنج ضعیفه ولی من که الان mk2 دارم ضعفی تو این مورد احساس نمیکنم :! اما اگر هنوز خرید نکردید ، اگرمن جای شما بودم یک سر امار این krk های rockit رو هم درمیاوردم ! یک سر به سایت ******بزنید اونجا مشخصاتشو داره ، اینها تازه وارد شدن و اونجور که من خوندم در موردش باید مانیتورهای خوبی باشن :!

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران: ‏29/10/11
بارگذاری...
برخی موضوعات مشابه - سلام میخواستم بدونم
  1. kingfa
    پاسخ ها:
    2
    نمایش ها:
    807