سلام میخواستم بدونم mr8mk2 با mr8 چه فرقی داره کدوم بهتره

شروع موضوع توسط sdi20062000 ‏25/10/11 در انجمن آرشیو مطالب قدیمی

تاپیک سلام میخواستم بدونم mr8mk2 با mr8 چه فرقی داره کدوم بهتره تالار آرشیو مطالب قدیمی در persian-music.org.

1. sdi20062000

sdi20062000 عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    sonar
    سلام میخواستم بدونم mr8mk2 با mr8 چه فرقی داره کدوم بهتره

2. psybeh

psybeh عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    سلام دوست عزیز ، من خودم الان 2 ماهه mr8mk2 گرفتم در زمان خریدم برای منم این سئول مطرح بود ، با چند نفر مشورت کردم و یوزر گاید هر دو رو خوندم اما فرقی توش ندیدم ، اما از چند نفر از اساتید که کمک گرفتم گفتن قاعدتاً mk2 بهتره ، الانم دارم و راضیم ، حجم صدای فوق العاده بالا ، صدای پر و تمیز و زیبایشو دوست دارم ولی با تنزیم ولوم هر دو دقیقاً عین هم یک کم مشکل دارم چون ولوم پشت اسپیکر شماره نداره و یک حالت خاصه که من بلد نیستم باهاش مطمئن شم که دقیقاً مثل همه ! اما روهم رفته راضیم و صداشو دوست دارم :!

3. sdi20062000

sdi20062000 عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    sonar
    سلام ممون از راهنمایتون این لینکارو نگاه کنید مشخصات و قیمتا شون باهم فرق داره
    شما چند گرفتین

http://www.allansbillyhyde.com.au/prod/MAMR8MK2/Mackie__MR8_MK2_Powered_Studio_Monitors.aspx]Musical Instruments | Allans Music + Billy Hyde Online - Home Page[/URL]

4. psybeh

psybeh عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    من 950 گرفتم البته شما شاید بتونی 900 هم پیدا کنی ، من از جمهوری گرفتم ، در ضمن اونجور که من شنیدم mackie mr8 تو میدرنج ضعیفه ولی من که الان mk2 دارم ضعفی تو این مورد احساس نمیکنم :! اما اگر هنوز خرید نکردید ، اگرمن جای شما بودم یک سر امار این krk های rockit رو هم درمیاوردم ! یک سر به سایت ******بزنید اونجا مشخصاتشو داره ، اینها تازه وارد شدن و اونجور که من خوندم در موردش باید مانیتورهای خوبی باشن :!

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران: ‏29/10/11
بارگذاری...