سلام من تو ضرب گرفتن گیتار مشکل دارم اگه ممکنه راهنمایی کنین ممنون

شروع موضوع توسط omid sky ‏26/10/12 در انجمن گیتار

تاپیک سلام من تو ضرب گرفتن گیتار مشکل دارم اگه ممکنه راهنمایی کنین ممنون تالار گیتار در persian-music.org.

1. omid sky

omid sky

امتیازات:
    +1 / 0 / -0
    نرم افزار:
    سلام به همه ی دوستان من 1 ماهی میشه شروع کردم و تو ضرب گرفتن با پا مشکل دارم لطفا اگه میشه راهنماییم کنید این قضیه مترونوم چیه یه توضیحی هم در مورد اون بدین مرسی از همه

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
  2. rmansh

rmansh عضو سایت

امتیازات:
    +30 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio
    سلام... کلاس مگه نمیرید؟ اگه نه حداقل 1 ماه برید که تئوری موسیقی رو یاد بگیرید!
    کلا اگه بخوام بگم مثلا با مترونوم هر بار که صدای مترونوم میاد شما باید یک نت رو با همون مقدار ارزش زمانی بزنید... که حالا نت ها خودشون ارزش زمانی های مختلف دارن. با تمپو (سرعت) های متفاوت!

3. hamed_yazdani

hamed_yazdani عضو سایت

امتیازات:
    +612 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio
    میشه مشکلتون رو بهتر بیان کنید. یعنی ضرب هاتون با مترونوم هماهنگ نیست و یا اینکه توی تمپو های بالا مشکل دارین(که برای شروع طبیعیه)؟

4. mobram

mobram عضو سایت

امتیازات:
    +9 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio
    سلام دوست من منم همین مشکل رو داشتم در عرض 3 4 روش مشکلم بر طرف شد!

اول یه مترونوم بگیر!
    دوم سرعت اولشو بزار رو 60
    سوم گیتارو بزار اون ور!! سعی کن وقتی صدای دید مترونوم میاد پاتو بکوبی زمین (یادمه پا درد گرفتم!) موقع فیلم نگاه کردن هرچیزی!هندزفری مترونوم تو گوشت پاتو بکوب زمین!(نه زیاد محکم)
    چهارم حالا گیتار رو بردار و سه تا کار رو با هم انجام بده (پاتو بزن . مترونوم . و ضرب)
    موفق باشی

• خوشم اومد خوشم اومد x 3
  5. davit

davit عضو سایت

امتیازات:
    +152 / 0 / -0
    مترونوم دستگاهیه که با اون میتونی سرعتی که مد نظر آهنگساز بوده و بالای نت در شروع ملودی نوشته شده رو بهش بدی و اون با تقه هایی که میزنه تعداد ضرب پای شما در یک دقیقه رو بهتون میده مثلا اگه اونو رو 60 بذاری 60 بار در دقیقه صدا میده یعنی هر ثانیه یک بار حالا شما باید با هر بار شنیدن صدا یک ضرب پا بزنید در ضمن یادتون نره که مدت زمان رفت و برگشت پا باید مساوی باشه
    موفق باشید

بارگذاری...