آخرین ارسال‌ها

سلام دوستان نظرتون در مورد JBL lsr308 و JBL lsr4328 ومقایسه اش با Yamaha HS8

با سلام . . .
دوستان عزیز قصد خرید مانیتورینگ دارم برای کار میکس و مستر و تنظیم و کنارش قصد دارم از هدفون مانیتورینگ Beyerdynamic 770 که 250 اهم هستش بهره ببرم (12 شب به بعد:laugh:)...بیشتر EDM و گاهی فقط ها اکوستیک(پاپ)
با حامد برداران تو استوری لایوی که گذاشته بوداینستاگرام صحبت کردم نظرش رو مانیتورهای JBL بود
و مهران عباسی هم زیر 1000 دلار گفت Yamaha HS8 بهترینه
مسعود جهانی رو که دیدم با JBL 4328p کار میکنه
در کل بین این سه برند موندم چی بگیرم ...
و در اینده از کلاس A حتما یه 5 اینچ در کنارشون میخام استفاده کنم
ممنون میشم دوستان بزرگواری که تجربه کار با این مانیتورها رو دارن راهنمایی کنن
با تشکر
[doublepost=1492833892,1492414388][/doublepost]یعنی واقعا فعالیت در همین حده تو این سایت کسی نیست پاسخ بده >؟

26/1/11
20
تهران
من صدای JBL 4328p رو شنیدم و صدای Yamaha HS8 رو هم همینطور
شکی ندارم jbl با اختلاف بهتر بود البته در نظر داشته باش که گرون تر هم هست نسبت به اون

Soheil Monfared

هنرمند
عضو سایت
22/5/12
2,270
34
Vengeance Land
اگه hs8 همون صدایی رو داشته باشه که hs80 داره و من ازش شنیدم...
پیشنهاد من hs8 هستش که خب قیمتش از اون یکی برند ها پایین تره...

+ اینم اضافه کنم ماینتورینگ صادق ای هست توی صدا دهی و صدای کاملا Flat رو به شما میده...;)

26/1/11
20
تهران
طی این چند سال با مانیتورینگ و کارت صدا و .... زیادی کار کردم
منکر خوب بودن تجهیزات اروپایی و ژاپنی نمیشم
اما طی این سالها به این نتیجه رسیدم چیزی که آمریکا تولید میکنه بدون شک از شرکت های مشابه که تو اروپا و ... هستند واقعا با کیفیت تر هست و بهتر و قیمت مناسب تر
میکروفون فعلی استودیو نویمن u87 هست که الان حدود 12 ملیون قیمت داره یکی از دوستان چند روز پیش میکروفون
Blue Dragonfly رو برای تست اورد که قیمتش نصفه اون میکروفون هست اما واقعا من و تمام عوامل متعحب بودیم که چه صدای شاهکاری از این میکروفون در میاد و تو میکروفون هم که نظرمون رو اروپا بود اون هم به سمت امریکا و برند blue جذب شد
و میتونید تست های تمام تجهیزات رو تو یوتوب سرچ کنید میاد
و یادمون نره مرگ بر امریکا :laugh::laugh:

صفحه ما در اینستاگرام

بالا