سرانجام لحظه هایت از DJ Amin

شروع موضوع توسط امین پیشه ور ‏29/6/09 در انجمن معرفی پروژه های تکمیلی

تاپیک سرانجام لحظه هایت از DJ Amin تالار معرفی پروژه های تکمیلی در persian-music.org.

1. امین پیشه ور

امین پیشه ور مدیر ارشد تیم مدیریت مدیر ارشد

امتیازات:
    +1,321 / 0 / -0
    نرم افزار:
    FLstudio
    سلام به تمام دوستانه خوبم
    اول از همه این کارو تقدیم میکنم به دوستم امید عزیز که تمامه وقتشو تویه این مدت چند ماه آشناییمان برای من گذاشته و نیما گلستان که جاش خیلی تویه این سایت خالیه(امید جان میشناسیش که... !:smile (53):)
    حالا میریم سراغ آهنگ وپلاگیناش که به این صورته:

Rapture
    Hypersonice
    Atmosphere
    Virtual Acoustic Guitar
    Virtual Electric Guitar
    Sytrus این آهنگ در اف ال هستش و تمام افکتهای اون پلاگهای خوده اف ال هست که دیگه اسمشونو نمیگم چون 80% پلاگها استفاده شده... !
    نیت ساخت این آهنگ عمره چند روزه ماست که با آرامش شروع شده و لحظه به لحظه به پایان و به حداکثر سرعت خودش میرسه
    امیدوارم همه از این آهنگ خوششون بیاد و همیشه به آخرین لحظه زندگیمون فکر کنیم ... .
    راستی منو بی نظر خودتون نذاریدا!!!!!!!
    حتما موارد ضعفه کارو بیان کنید و مهم تر از همه مسترینگ آهنگ.
    ممنون از همگی
    دوستون دارم:smile (20):
    امین

http://www.4shared.com/file/114837423/6169cb3e/SARANJAME_LAHZEHAYAT_DJ_AMIN.html

2. Alpha

Alpha عضو سایت

امتیازات:
    +168 / 0 / -1
    خسته نباشی آهنگ زیبایی بود
    جزء جزء کار قابل تحسین بود.فقط من یک مشکلی باهاش داشتم (که مشکل سلیقه ای هست)
    مشکل این بود که نمیتونستم روند آهنگ رو خوب دنبال کنم.
    intro خیلی جالب بود ولی با ending زیاد موافق نیستم
    باز هم بهت خسته نباشید میگم.
    موفق باشی.
    ------
    در ضمن جناب نیما گلستان هم اینجا عضو هستند.

3. امین پیشه ور

امتیازات:
    +1,321 / 0 / -0
    نرم افزار:
    FLstudio
    ممنون که وقتتونو گذاشتین دقیقا منم تویهendingسر در گم شدم که سر انجام اینجوری به پایان رسوندم

البته دوتا نظر داشتم اول اینکه با هدفه موضوعی که تویه ذهنم بود سرعت گذشت نابهنگام عمر (یعنی مرگ) با این سبک به پایان برسه

نظر دومم اینکه آرامش بعد از مرگو معرفی کنم که endingبا سبک introبه پایان برسه

که هدفه ترس از زندگیه پست یعنی همون نظر شما که آخر این کارو تایید نکردید (البته امیدوارم جسارتیو به شما نکرده باشم)

دقیقا منم آخره کارو راضی نیستم ولی قصد من از این کار معرفی پشت پرده این همه راحتیه زندگیه خاکی بود که با نظر شما فکر کنم به هدفم رسیدم

4. Omid-Mohebbi

Omid-Mohebbi تیم مدیریت مدیر کل

امتیازات:
    +7,799 / 2 / -6
    نرم افزار:
    cubase, sonar
    سلام يه امين عزيز

كارتو گوش كردم. احسنت
    البته من كارتو از شروع به عنوان مرگ و زندگي بعد از مرگ تشبيه ميكنم. و مخصوصا اون قسمت كه همه ما اعتقاد ديني داريم كه انسان از طرف خداوند بخشيده ميشه.
    ميشه پارت اول و به هنوان مرگ و ناشناخته هاي بعد از مرگ كه يكي از ناشناخته ترين موضوعات جهان براي انسان هست در نظر گرفت و بعد از اون به پا خاستن دوباره انسان و زندگي بعد از مرگ و در پيشگاه خداوند قرار گرفتن.و مورد لطف اون قرار گرفتن.
    پس موسيقيت براي من يه بحث فلسفي و باز ميكنه و اين خوبه كه موسيقي آدمو به ياد چيزي بندازه.
    ميكس و مستر هم بد نبود فقط من توي صداي كيك و باس كمي تداخل ميديدم كه ميشد با اكولايزر و كامپرس يهتر با هم ميكسشون كرد.

باز هم تبريك ميگم اگه يادت باشه در جاي ديگه هم قبلا گفتم كه حس خوبي داري احسنت و احسنت.

5. امین پیشه ور

امتیازات:
    +1,321 / 0 / -0
    نرم افزار:
    FLstudio
    ممنون امید عزیز
    آره بحثیو که میگید جالبها!!!!!!!!!
    فکرشو میکنم میشه به این بحثم کشیدش
    آخه مرگ خاکی یعنی زندگی دوباره در درگاه حق
    پس بازم خوشحالم که دارم به حرفایه شما و موسیقی فلسفی نزدیکتر میشم و تونستم هدفمو در این موزیک بیان کنم
    بازم بابت همه چیز ممنون

بارگذاری...