سخت افزار لپ تاپ جدید

11/11/19
2
0
1
سلام و خسته نباشید به همه
آقا cpu سیستم من پنتیوم هست که مال حدود هفت سال پیش هستش با رم 4 گیگ
ولی وقتی کانتکت یا امنیسفر رو استفاده میکنی تو پروژه خیلی اذیت میکنه و کند میشه و گاهی کرش میکنه

بخاطر شرایط میخوام لپ تاپ بگیرم و با توجه به بودجه ای که دارم میتونم ی لپ تاپ i3 نسل هفت یا ده بگیرم با رم هشت گیگ

بنظرتون این سیستم هم موقع آهنگسازی باز اذیت میکنه یا کار راه اندازه؟؟
ممنون

Farhood

Capo del clan
21/12/11
3,472
10,719
113
55
.
سلام و خسته نباشید به همه
آقا cpu سیستم من پنتیوم هست که مال حدود هفت سال پیش هستش با رم 4 گیگ
ولی وقتی کانتکت یا امنیسفر رو استفاده میکنی تو پروژه خیلی اذیت میکنه و کند میشه و گاهی کرش میکنه

بخاطر شرایط میخوام لپ تاپ بگیرم و با توجه به بودجه ای که دارم میتونم ی لپ تاپ i3 نسل هفت یا ده بگیرم با رم هشت گیگ

بنظرتون این سیستم هم موقع آهنگسازی باز اذیت میکنه یا کار راه اندازه؟؟
ممنون
من در این مورد تخصص ندارم. ولی با تجربه ای که دارم، با توجه به نرم افزارهاییکه اسم بردی، رم سیستم رو باید بالا بگیری (مثلاً 16 گیگ). حالا i3 بودن CPU بتونه جواب بده یا نه، مطمئن نیستم.
در ضمن هارد دیسک رو هم حتماً SSD در نظر بگیر. HDD موقع لود کردن لایبرری ها اذیت میکنه.

11/11/19
2
0
1
من در این مورد تخصص ندارم. ولی با تجربه ای که دارم، با توجه به نرم افزارهاییکه اسم بردی، رم سیستم رو باید بالا بگیری (مثلاً 16 گیگ). حالا i3 بودن CPU بتونه جواب بده یا نه، مطمئن نیستم.
در ضمن هارد دیسک رو هم حتماً SSD در نظر بگیر. HDD موقع لود کردن لایبرری ها اذیت میکنه.
بنظرتون کارایی i3 نسل 10 از i5 نسل پنج بهتره؟؟

mb1375

عضو سایت
17/3/15
286
171
43
دوست عزیز سیستم با این مشخصات که گفتین به درد کار اهنگسازی نمیخوره. بودجه تون رو افزایش بدین یه سیستم با رم و سی پی یو بالا و هارد ssd تهیه کنید...سی پی یو i7 رم 16 به بالا ...رم 8 هم جواب میده ولی باید تو استفاده از پلاگین و وی اس تی صرفه جویی کنی تو پروژه ...ولی حتما هارد رو ssd تهیه کن.