ست کردن سخت افزار و محیط آکوستیک

شروع موضوع توسط pashiz_quantum ‏8/1/12 در انجمن Acoustic ( اکوستیک )

تاپیک ست کردن سخت افزار و محیط آکوستیک تالار Acoustic ( اکوستیک ) در persian-music.org.

1. pashiz_quantum

pashiz_quantum عضو سایت

امتیازات:
    +16 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, reason
    سلام

اول همه ببخشید اگه تاپیک جدید باز کردم

2 هفته میشه که قسمت های مختلف سایت رو دارم میخونم قبل سوال کردنم ولی چون سوالم ترکیبیه اینجا مطرح کردم

بنده آهنگ سازی میکنم. زمانی که اینترفیس و سیستمم رو جمع کردم با توجه به نیازم کافی بود برای آهنگ سازی

یک پیانو الکتریک + یک کامپیوتر قوی + یک fast track pro دارم

البته میدونم کارت صدام عالی نیست

حالا تصمیم گرفتم که تو اتاقم رکورد وکال هم داشته باشم

واسه این کار میخوام یه باکس 2 در 1 یا یک و نیم در یک و نیم بصورت آکوستیک خوب بسازم و یک میکروفون خوب هم بگیریم

اولش یک سایت ایرانی دیدم که باکس آکوستیک رو قابل حمل هم بود میفرخت خیلی هم شیک بود اما 3 میلیون قیمت گذاشته بود و من به این نتیجه رسیدم بهترینش هم بسازم بالای 500 نمیشه

سوال اولم و درخواست اولم در واقع اینه این برآورد قیمت من درسته ؟ من تو سایت خیلی گشتم یه آموزش گام به گام تصویری از ساخت باکس آکوستیک که تست شده باشه نیست لطفا اگه امکان داره بذارید
    و برای ساخت باکس هم بین 300 تا 800 میتونم هزینه کنم

سوال دوم این که میکروفون چی بخرم ؟ همه میگن rode nt1 ... یعنی مدل بهتر رو این کارت صوتی من جواب نمیده ؟ یا کلا کارت صوتم واسه همچین برنامه ای مناسبه ؟ لطفا راهنماییم کنین
    در مورد رنج قیمت برای میکروفون چیزی بین 300 تا 800 میتونم هزینه کنم

سوال سومم
    من تا اونجا که فهمیدم پری آمپ تقویت کننده صدای میکروفونه

چه میکروفون هایی بهش نیاز دارن ؟ همشون ؟

من هنوز تمایل دارم اون باکس رو بخرم ... اگه جایی میشناسین که این کارو انجام میدن لطفا راهنماییم کنید

بارگذاری...