*ست نبودن صداهای ریتم*

شروع موضوع توسط Arman.b7 ‏14/2/15 در انجمن برنامه اف ال استودیو FL Studio

تاپیک *ست نبودن صداهای ریتم* تالار برنامه اف ال استودیو FL Studio در persian-music.org.

1. Arman.b7

Arman.b7 عضو سایت

امتیازات:
    +1 / 0 / -0
    نرم افزار:
    FLstudio

با سلام

اوایل که کار با اف ال رو شروع کردم در ساخت ریتم خیلی مشکل داشتم خب با تمرین زیادو.....در ساخت ریتم یکم پیشرفت رو داشتم یعنی دقیقا اون ریتمی که تویه ذهنم میاد رو میتونم تویه نرم افزار پیاده کنم اما مشکلی که الان پیش اومده:banghead-46: اینه که صداهایی که برای اجزای ریتم انتخاب میکنم با هم ست نیستن:O_o: یعنی مثلا یه آهنگ که گوش میدم میبینم تمام صداهایی که واسه یه ریتمش انتخاب شده یه جورایی باهم ست هستن مثلا صدا هایی Kick با صداهای Hats جوری انتخاب شدن که قشنگ انگار یه Kick با اون کوبندگی همچین Hats کنارش لازم داره!!!!ممنون میشم اگه کسی بتونه کمکم کنه.;)

2. DANIEL ADHAMI

DANIEL ADHAMI عضو سایت

امتیازات:
    +506 / 2 / -2
    درود.
    خوب دیگه همینجاست که بحث تنظیم کننده ی حرفه ای و غیر حرفه ای به وسط میاد

3. hossein.k

hossein.k عضو سایت

شغل :
    IT-Data Security Engineer
    امتیازات:
    +70 / 0 / -1
    نرم افزار:
    ableton, studio_one
    سلام
    چون شما تازه شروع به کار کردید بهتره فعلا وارد بحث های میکس صدا نشید چون کیفیت ریتم بستگی به میکس داره و انتخاب صداها با گوش دادن خوب , شناختن و تسلت کامل روی سبک مورد نظر به دست میاد

برای ست شدن یا هرچیزی که خودتون اسمشو میذارید بهتره سعی کنید ریتم های آهنگ هایی رو که دوست دارید خودتون دربیارید یعنی انقدر تمرین کنید و صداهارو با VST های مختلف بسازید تا شبیه به کار اصلی بشه با تکرار این کار بر روی آهنگ های مختلف قدرت انتخاب صدای شما رو بالا میره

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
  4. farshadalizade

farshadalizade عضو سایت

امتیازات:
    +86 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase
    درود !! خب بخش ریتم سازی تو تنظیم ی بخش مهمه که باید اجزای درامو بشناسید و مث یک نوازنده درام تو کاراتون هم عمل کنید !!
    برای مثال نوازندگی : در پاساژ نوازی باید های هت ها صدا ندن !! درست مث نوازنده درامز فکر کنید !!
    اگر اجزای درام رو بشناسید میتونین !! با یکم تمرین به ریتم های دلخواه برسید !! همیشه چندین میزان ریتم درست کنید !! که برای شنونده حالت لوپ نداشته باشه !! مثلا میزان ریتمتون کپی بگیرید و یه تغییرات کوچیکی رو اعمال کنید !!
    و اینکه من دیدم بعضی از دوستان !! صدا های آکوستیک رو با الکترو قاطی میکنن و این با عث ست نشدن میشه !!
    برای مثال آوردن اسنر الکترو تو سبک پاپی که همه اجزای دراممون برای این سبک انتخاب شده !! و انتخاب این نو اسنر واقعا صدای گنگی میده تو ریتم !!

موفق باشید

بارگذاری...