سبک Bachata و نحوه ی گیتار زدنش

شروع موضوع توسط auntaras ‏16/7/14 در انجمن گیتار

تاپیک سبک Bachata و نحوه ی گیتار زدنش تالار گیتار در persian-music.org.

1. auntaras

auntaras عضو سایت

امتیازات:
    +21 / 0 / -0
    نرم افزار:
    سلام دوستان
    من در مورد یه سبک خاص از لاتین به نام Bachata سوال داشتم.در چند بخش دیگه مطرح کردم.کسی جواب نداد و ناچار اینجا مطرح می کنم.
    من به موسیقی Bachata علاقه دارم.
    این موسیقی,موسیقی رمانتیکی از آمریکای لاتینه و کاملا ناشناخته س.دو نمونه ش رو از آرشیو bachata م براتون آپلود کردم.
    چند تا سوال در موردش دارم.

1.در موسیقی Incondicional با گیتار نوازی ای شبیه به سبک فلامنکو شروع میشه که تا ۲۲ ثانیه طول میکشه.بعد یهو نوع نواختن عوض میشه.گیتار استفاده شده در هر دو بخش همون گیتار فلامنکوئه یا هرکدوم یه گیتار متفاوته؟

2.در همون Incondicional در دقیقه ۲:۵۰ نوعی ملودی نوازی با گیتار انجام میشه.میخواستم ببینم برای ایننوع نواختن باید سبک فلامنکو رو مسلط بود یا پاپ؟

3.این دو نمونه آهنگ رو فرستادم که شما گوش کنید و تصمیم بگیرید که برای آهنگسازی در این سبک به غیر از سبک کلاسیک و پاپ,باید سبک دیگه ای مثلا فلامنکو رو مسلط بود یا نوازندگی این سبک با مهارت در پاپ و کلاسیک ممکنه؟

لطفا کسانی که در موسیقی فلامنکو و لاتین مهارت و آشنایی دارند ,این موسیقی رو گوش کنند و جواب بدند
    این لینک دو نمونه ی بسیار زیبا از سبک Bachata س.گوش کنید:

Corazon Sin Cara - MP3 Download, Play, Listen Songs - 4shared - auntaras auntaras

Incondicional - MP3 Download, Play, Listen Songs - 4shared - auntaras auntaras

بارگذاری...