1. بخش مرکز دانلود افتتاح شد، توضیحات بیشتر را در این لینک بخوانید.
    رد اعلامیه
  2. بخش مقالات افتتاح شد، توضیحات بیشتر را در این لینک بخوانید.
    رد اعلامیه

سبکهای فلامنکو

شروع موضوع توسط Orion ‏15/7/11 در انجمن گیتار

تاپیک سبکهای فلامنکو تالار گیتار در persian-music.org.

1. Orion

Orion Astronaut

امتیازات:
    +32 / 0 / -0
    نرم افزار:
    سلام دوستان
    من در حال یادگیری گیتار کلاسیک هستم و علاقه زیادی به سبک فلامنکو دارم که قطعاً در آینده میرم سمتش. فقط یک سئوالی داشتم. آیا سبک نوازنده‌هایی مثل Paco De Lucia، Paco Pena ، Jesse Cook، Ottmar Libert، Luis Villegas همه‌شون یکیه؟
    چون خودم با نوازندگی Jesse Cook و Ottmar و Luis Villegas خیلی بیشتر ارتباط برقرار میکنم تا مثلاً آهنگهای استاد مسلم فلامنکو، پاکو د لوسیا. آیا جسی کوک و اوتمار لیبرت سبکشون با پاکو یکیه؟

آخرین ویرایش: ‏15/7/11
  2. M.A.H.Y.A.R

M.A.H.Y.A.R عضو سایت

امتیازات:
    +129 / 0 / -0
    نرم افزار:
    سلام.
    نه، سبك پاكو مدرن فلامنكو هست. اگه دقت كرده باشي تو كاراش تلفيق با چز و حتي سبك لاتين هم ديده ميشه هرچند ريشش فلامنكو هست و اوناي ديگه حالت چاشنيو بازي ميكنن. البته اين اين تفاوت سبك خيلي محسوس نيست و تكنيكاي پاكو هم ماله فلامنكو هست.

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
  3. camaron

camaron عضو سایت

امتیازات:
    +5 / 0 / -0
    پاکو دلوسیا و توماتیتو مورایتو ، چیکوئلو ، ویسنت آمیگو ، رافائل کورتس ،.... اینا سبکشون فلامنکو مدرن هست که از موسیقی جز به لطف پاکو دلوسیا و خواننده ی اسطوره فلامنکو کامارون دلایسلا کمک گرفته که فلامنکو مدرن میگن ولی سابیکاس (کارهاش دیوانه کننداس) ، رامون مونتویا ،پاکو پنیا ، نینو ریکاردو ...فلامنکو سنتی میگن ولی جسی کوک یا همون آرمیک ، اتمار لیبرت ، جیپسی کینگ ، اسکار لوپز ، آنتونیو کوبو اردشیر فرح اینا همون پاپ هست که از پالوی رومبا فلامنکو ایده میگیرن که ریتم 4/4 داره و کمپاس هم نداره به راحتی تلفیق میکنن با ایده های خودشون
    گوش کنی میفهمی چی گفتم:smile (35)::smile (35):

4. aftech

aftech

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    در تکمیل فرمایشات دوستان لازمه بگم خود اوتمار لیبرت میگه من neo flamenco میزنم . یه جورایی سبک پاکو دلوچیا و امثال اون سنتی تر و ترکیبی با موسیقی جز و حتی لاتینه ولی اساتید بزرگی مثل سابیکاس (خدا رحمتش کنه) سنتی سنتی بودن

5. Harmony

Harmony هنرمند عضو سایت

امتیازات:
    +593 / 1 / -0
    نرم افزار:
    cubase
    ببینید موسیقی جز ازادیه بی حد و مرز خودش رو با موسیقیه پر احساس فلامنکو ترکیب کرده و حاصل اون شده ساختار شکنی در فلامنکوی سنتی و تغییر اصول کمپاس و تاکیدات و تغییر کلی در ملودیها و فالستاهای سنتی توکه های مختلف.همین تبعیت نکردن از اصول و چهارجوب های مشخص باعث شده که بزرگانی چون پاکو دلوسیا و ویسنته امیگو و توماتیتو سبک شخصی خودشون رو تعریف کنند و هر کدوم رنگ و بوی نوازندگی خودشون رو داشته باشند.و تنها با گوش کردن نوازندگی این بزرگان هست که میشه پی به ظرافت های کارشون برد و تفاوت های سنت و مدرن رو تشخیص داد و در نهایت ازشون ایده گرفت.
    پیروز باشید

بارگذاری...
برخی موضوعات مشابه - سبکهای فلامنکو
  1. farzad1749
    پاسخ ها:
    0
    نمایش ها:
    33
  2. ali_afrazande
    پاسخ ها:
    0