ساخت موسیقی و صداگذاری فیلم انیمیشن کارتون با استودیو وان

شروع موضوع توسط samandar ‏14/1/15 در انجمن برنامه استودیو وان Studio One

تاپیک ساخت موسیقی و صداگذاری فیلم انیمیشن کارتون با استودیو وان تالار برنامه استودیو وان Studio One در persian-music.org.

1. samandar

samandar عضو سایت

امتیازات:
    +246 / 0 / -2
    درود
    بزرگواران ایا میشه برای ساخت صداگذاری اهنگسازی روی فیلم انیمیشن کارتون و .. روی استودیو وان حساب کرد؟البته نه در حد حرفه یی مثل سیبلیوس که مثلا بخواییم دونه دونه نت نویسی کنیم و روی کاغد هم پرینت کنیم.نه در حد اینکه مثلا یه انیمیشن رو در استودیو وان لود کنیم و روش صدا بزاریم یا اهنگ مثلا لحطه یی که تو فیلم شیشه میشکنه صدای شیشه بزاریم و یا دوبله کنیم و از اونجور کارا؟
    سوال دوم بهترین نرم افزارد در این زمینه سوای سبلیوس و کلا نرم افزارای نت نویسی و پروتولز کدوم نرم افزاره که البته کرک شدش تو ایران پیدا بشه؟

2. Dr.Noise

Dr.Noise عضو سایت هنرمند

شغل :
    Music Producer - Dj
    امتیازات:
    +2,568 / 2 / -0
    نرم افزار:
    ableton, cubase, studio_one
    درود دوست عزیز ...
    من از این کار ها گاهی وقتا انجام دادم . من با adobe premier این کار رو میکنم . قطعا باید آهنگسازی جدا انجام بشه و بعد در فیلم میکس بشه . اضافه کردن اف ایکس هایی که گفتین هم در primier انجام میشه .
    موفق باشید ...

Sent From My Galaxy Grand 2

3. samandar

samandar عضو سایت

امتیازات:
    +246 / 0 / -2
    سپاس بزرگوار ولی کار با ادوب رو دوست ندارم چون به هر حال لازم میشه که روی انیمیشن هم گاهی اهنگ ه صورت مستقیم بنوازم و ریکورد کنم.با ادوب بیش از 6 سال پیش کار میکردم و از اونجایی که رعال تایم نداره هم به دردم نمیخوره.
    دوستان دیگه هم کمک کنند.

4. Dr.Noise

Dr.Noise عضو سایت هنرمند

شغل :
    Music Producer - Dj
    امتیازات:
    +2,568 / 2 / -0
    نرم افزار:
    ableton, cubase, studio_one
    درودی دوباره ...
    اگر اشتباه نکنم ، وقتی که استودیو وان رو نصب میکنید ، یک قسمت برای quik time هم داشت که مال ویدیو بود . فک میکنم بشه داخل استودیو وان هم اینکار رو کرد . ضمن این که خود کیوبیس هم ایمپورت ویدیو داره . فقط نمیدونم چه فرمت هایی رو ساپورت میکنه ...
    موفق باشید ...

Sent From My Galaxy Grand 2

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
بارگذاری...