ساخت سبک هاوس

شروع موضوع توسط soroush ‏3/11/10 در انجمن آرشیو مطالب قدیمی

تاپیک ساخت سبک هاوس تالار آرشیو مطالب قدیمی در persian-music.org.

1. soroush

soroush عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +10 / 0 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition, cubase, flstudio
    من می خوام یک اهنگ هایی در رنج سبک های اهنگسازانی مثل(در ایران-اشکان برای مشاهده لینکها در این بخش از سایت می بایست ثبت نام کنید اسید#$مهران عباسی$#%اربل(دنس))ودر خارجکه البته خیلی ها کا ر می کنند مثل david -خواستم بدونم برای ساخت این اهنگها از چه وی اس تی هایی باید استفاده کرد چون اکثر سینت هایی که اهنگسازان در سبک هاوس استفاده می کنند تقریبا شبیه به هم است از شما خواهش می کنم مرا راهنمایی کنید:smile (17):

2. ایمان احمدزاده

ایمان احمدزاده مدیر ارشد مرجع تخصصی موسیقی ایران تیم مدیریت مدیر ارشد

شغل :
    آهنگساز٬ تنظیم کننده٬ صدابردار
    امتیازات:
    +2,601 / 1 / -2
    نرم افزار:
    cubase, logic
    دوست عزیز شما میتونید از Nexus, Sytrus, Autogun و ... صداهای خوبی مناسب این سبک پیدا کنید!
    کسایی مثل کوشان و امیر اسید و مهران عباسی خودشون صداسازی میکنن! امیر و مهران که توی FL کار میکنن خیلی از صداهاشونو توی Sytrus میسازن که خیلی ها از کنار این VST قدرتمند به راحتی عبور میکنن و میرن سراغ پلاگین های خارج از برنامه!
    زیاد هم سخت نیست با کمی آزمون خطا میتونید به دلخواهتون برسید!

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
  3. soroush

soroush عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +10 / 0 / -0
    نرم افزار:
    دوست عزیز شما از کجا می دونید این دوستان از وی اس تی های خود اف ال استفاده می کنند من بعضی اکسپنشهایی که استفاده کردند راچون وی اس تی های omnispher -nexus به در اهنگهایشان استفاده کردند

ببین مثلا کیکی که استفاده می کنند اصلا از سمپل های اف ال نیست حتی اگر ترکیب کنند

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران: ‏3/11/10
  4. SuShiaNT

SuShiaNT عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +381 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, flstudio, protools
    سلام به همه دوستان خسته نباشید.
    دوست عزیز ایمان گفت از این وی اس تی ها کار میکنن کسی که تنظیم کننده هست گوش قوی هم داره پس باید قدرت تفکیک صدا رو هم داشته باشه به همین دلیل گفتن.

2.خیلی از دوستانی که تویه این سایت هستند با همچین افرادی آشنا هستند و همکاری دارن مثال زیاد هستند ولی حتما نباید طرف مقابل رو بشناسی اگه گوشت قوی باشه همه چی حل میشه.

ایمان جان درست میگه خیلی از کار های ترنس تو سبک های متفاوت از همین وی اس تی های دور افتادست فقط باید بتونی صدایی که مد نظرتون هست رو بسازید و در بیارین.

کیک رو میسازن شما همین کیک های موجود اف ال رو به 1000 حالت میتونید بسازید بعد از اون قرار نیست که همش از اف ال باشه گفتیم بخشی از صداهاش Nexus omnisphere hypersonic ................خیلی هی دیگه هستند.

5. soroush

soroush عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +10 / 0 / -0
    نرم افزار:
    کاملا حرف شما درسته ولی خیلی اهنگهایی که من الان گوش میدم شبیه به هم هستند

حالا اون بخشی که از وی ای تی های خارج از اف ال هست را نام ببرید

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران: ‏3/11/10
  6. Pedram Pelak

Pedram Pelak Producer عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +33 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, sonar
    البوم امیر اسید و مهران 2 تا دی جی از تهران ! ( اسمش من و کشته ) که صدای پریست های هایپرسونیک کاملا تابلو بود ! تو اهنگهاشون صداهای خواصی نیست فقط سینت های الکترونیکی هست با سینتی سایزر های 2 مگابایتی هم میشه چنین صداهایی تولید کرد !

7. ایمان احمدزاده

ایمان احمدزاده مدیر ارشد مرجع تخصصی موسیقی ایران تیم مدیریت مدیر ارشد

شغل :
    آهنگساز٬ تنظیم کننده٬ صدابردار
    امتیازات:
    +2,601 / 1 / -2
    نرم افزار:
    cubase, logic
    کیک ها رو معمولاً از سمپل های Wave استفاده میکنن!
    در رابطه با صدا سازی هم که سوال فرمودین باید عرض کنم که گفته ی خودشون هست! و همچنین پروژه هایی که ازشون دیدم!

8. pooya_amir

pooya_amir Banned

امتیازات:
    +1 / 0 / -0
    نرم افزار:
    protools, sonar
    سلام///دوست عزیزم...

من به عنوان یکی که هیچ اطلاعاتی راجع به موزیک ندارم میخوام چند پیشنهاد به شما بدم...

اولا...اگر میخواهید موزیک house یا deep بسازید فقط و فقط موزیک گوش کنید...فقط و فقط موزیک گوش کنید...فقط و فقط موزیک گوش کنید...

این باعث میشه اولا گوش شما به صدا ها حساس بشه/دوما به شما دید میده/سوما درکتون از موزیک بالا میره..

متاسفانه کشور ما به علت نارسائی های زیاد فرهنگی از اطلاع رسانی درستی برخوردار نیست...شما از این هنرمند ها میتونید کار گوش کنید که بهترین های house دز دنیا هستن:chris lane ,macro lys,sun rider,dead mau5 که من خودم سان رایدر رو از همه بیشتر قبول دارم...

گام بعدی

وقتتون رو روی درک علمی و درست ابزار هاتون بگذارید...متاسفانه ما فقط ابزار های زیادی داریم...1000 گیگ وی اس تی!!!!!!! به چه درد میخوره وقتی حتی 1 صدای خوب ازشون نمیشنویم....

گام بعدی...

زمانی رسیده که شما حس میکنید همه نظر مثبتی روی موزیکتون دارن...اطرافیان از شنیدن موزیکتون تعجب میکنن...با صرف یکی دو ساعت بدترین پروژه های دوستاتون رو متحول میکنید... میبینید که کارتون از خیلیا بهتره...وجه تمایزتون رو با بقیه حس میکنید...

توی این موقعیت تنها سعی کنید وقتتون رو صرف کاری بکنید که با ارزش و گرانبها باشه...و این کاری بوذ که tiesto کرد...manhattan lovers کردن...linkin park کرد...

موفق باشید/پویا

9. edman

edman

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    موافقم 100%

10. akhavan

akhavan کاربر با تجربه عضو سایت

شغل :
    Teacher
    امتیازات:
    +2,536 / 1 / -3
    نرم افزار:
    logic
    حقیقتش مهران رو از قدیم میشناختم قبل از اینکه معروف شود با همون پلاگینهای اف ال مثل هارمور و sytrus کار میکرد . حتی برای ورژنهای اینده اف ال هم برنامه داشت و مدام با تیم برنامه نویسی اف ال در ارتباط بود . .
    البته بانک کاملی از پلاگینهای معروف رو دارد حالا بسته به اهنگ ممکن هست در بعضی کارها از بانکهای مستقلی مثل نکسوز هم استفاده کرده باشد.. غیر ممکن نیست و میکند.
    موفق باشید.

مرسی پویای گرامی.

بارگذاری...