سئوال در مورد Xenyx preamp

• شروع کننده موضوع mehra
  • تاریخ شروع
25/11/09
36
13
0
تهران
سلام

میخواستم از دوستان خواهش کنم که اگر کسی تجربه مقایسه preamp میکسر های Xenyx با سایر preamp ها رو داره، لطفا نتیجه این مقایسه رو مطرح کنند.

مثلا بین M-Audio Octane و Xenyx، یا بین PreSonus TubePre و Xenyx کدوم صدای بهتر و کم نویز تری میشه ازشون گرفت؟

خیلی ممنون،
mehra

Omid-Mohebbi

تیم مدیریت
مدیر کل
29/5/09
7,851
8,280
113
45
بندرعباس
www.omidmohebbi.com
اميدوارم ناراحت نشين اما اين مقايسه غير معقوله.
پري امپهايي كه روي ميكسر ها هستن غير از ميكسرهاي قيمت بالا و خوب مثل focusrite و برندها يي كه معروفن و قيمت بالايي هم دارن. معمولا به نظر شخصي من خيلي مناسب نيستن.
اما سخت افزارهايي كه كلا به عنوان پري امپ طراحي شدن بهتر عمل ميكنن و البته مدلهاي خوب و گروني هم داره. مثلا برندهايي مثل neve يا avalon

25/11/09
36
13
0
تهران
خیلی ممنون از پاسختون. در مدل ها و برند های ارزون قیمت تر چطور؟ و سئوال دیگه اینکه آیا Tube بودن preamp مهم هست؟ مثلا بین M-Audio Audio Buddy و PreSonus TubePre کدوم بهتره؟

خیلی ممنون،
mehra

DJ iBSb

هنرمند
3/12/09
963
294
63
مازندران
iyazdani.ir
سلام خدمت شما دوست عزیز،
من از این سخت افزارها استفاده نکردم نیازم نبود اما من دارم فوق دیپلم الکترونیک رو میگیرم،می خوام بگم دقت کنید همه دستگاهایی که با صدا و صوت سرکار دارن نویز پذیرند و ما در مخابرات شاخصی به نام سیگنال به نویز داریم که یکای آن به صورت دسی بل Db نشان داده می شود دقت کنید به این مشخصه حتما...

یا علی

5/8/09
19
1
3
شهر عشاق
سلام
در مورد پري آمپ presonus tubepre بايد بگم كه يكي از دوستام اين مدل رو داره و با ميكروفن nt1 صداي خوبي ازش ميگيره و خيلي راضيه و براي استفاده خانگي گزينه مناسبيه و اگه اشتباه نكنم قيمتش در حدود 150000 هست اين هم
برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنید