سئوال در مورد ویندوز xp sp3 64 bit ..لطفا راهنمایی کنید!!

شروع موضوع توسط Axiom ‏16/6/10 در انجمن آرشیو مطالب قدیمی

تاپیک سئوال در مورد ویندوز xp sp3 64 bit ..لطفا راهنمایی کنید!! تالار آرشیو مطالب قدیمی در persian-music.org.

1. Axiom

Axiom عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +67 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio
    سلام

من از ویندوز 7 نسخه 64 بیتی استفاده میکنم ولی جدیدا به یکسری پلاگین برخوردم که با 7 سازگار نیست....

تصمیم دارم xp 64 bit نصب کنم...دوستان نظرات رو بدین که آیا با این ویندوز مشکلی پیش میاد؟

یعنی میزان ساپورت از نرم افزار ها در این نسخه بهتره؟

چون 4 گیگ رم دارم گفتم 64 بیتی..آیا 64 بیتی بودنش مشکلی پیش میاره؟

ممنون میشم پاسخ بدین

2. Alpha

Alpha عضو سایت

امتیازات:
    +168 / 0 / -1
    بعضی از Plugin ها و برنامه ها تحت سیستم عامل bit 64 نصب نمی شند و یا درست عمل نمی کنند
    بهتر هست قبل از انتخاب سیستم عامل مطمئن بشید که برنامه های مورد نیازتون 64 bit ساپورت هستند یا خیر (در سایت شرکت سازندشون توضیحات جامع در این مورد موجود هست)
    در ضمن سیستم عامل 32 bit هم از حدود 3.5 گیگابایت Ram پشتیبانی میکنه و این تفاوت براتون زیاد فاحش نخواهد بود.

آخرین ویرایش: ‏16/6/10
  3. Axiom

Axiom عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +67 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio

پس با این حساب می فرمایید که xp 32 bit نصب کنم....آیا تفاوت این دو نوع ویندوز فقط روی میزان مصرف رم هست ؟یا تفاوت دیگری هم دارند

4. Alpha

Alpha عضو سایت

امتیازات:
    +168 / 0 / -1
    ساختار پردازش اطلاعات کلا متفاوت میشه و اساسا سیستم 64 bit پیشرفته تر هست ولی خب متاسفانه هنوز از نظر support برنامه ها کمی ضعیف هست و بنظر من هنوز کمی زمان نیاز داره تا کاملا جا بیوفته.

5. user612

user612 عضو سایت

امتیازات:
    +9 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase
    سلام دوست عزيز ، من رو سيستم خودم ويستا 64 بيت نصب كردم و نا حالا هيچ مشكلي با پلاگين نداشتم پلاگين مورد نظرتون چي بوده؟

6. امین پیشه ور

امین پیشه ور مدیر ارشد تیم مدیریت مدیر ارشد

امتیازات:
    +1,315 / 0 / -0
    نرم افزار:
    FLstudio
    سیستم کار کرد ویندوزهای 64 بیتی به cpu بر میگرده که اینگونه ویندوزها فقط با cpuهایه 64 بیتی کار میکنن که خوش بختانه اکثر cpu هایه بروز حال حاضر دنیا اینگونه سیستم عامل هارو ساپورت میکنن... .

حالا علت ساخت اینگونه سیستم عاملها برای بالا بردن سرعت کار کرد خودشون نیست که میشه گفت هیچگونه تغییر سرعتی هم تویه سیستم شما بوجود نمیارد بلکه ساخته شده برای نرم افزارهایی که با کد کارکترهای 64 بیتی راه اندازی میشن، به عنوان مثال نرم افزارهای بانکها ...

درکل میشه گفت به سختی میشه اینگونه سیستم عاملهارو هک کرد!
    البته خصوصیاته زیادی رو داره که هیچ کدوم به آهنگسازی ربطی نداره.

پس شما نه میخواید هکر باشید نه میخواید هک بشید نه میخواید کلاس ویندوز 64 بیتی بزارین فقط و فقط میخوایید موزیک بسازین..........................:d

7. Axiom

Axiom عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +67 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio
    Real Guitar 2 که از سایت دانلود کردم..

مرسی از این همه توضیح..خلاصه بفرمایید در کار آهنگ سازی تفاوتی ایجاد میکنه که از کدوم نسخه استفاده بشه؟

8. user612

user612 عضو سایت

امتیازات:
    +9 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase
    بنده قبلا رو سيستم خودم با win xp 32bit كار ميكردم و نرم افزار مورد استفاده ام ‍Cu 5 هست با تحقيقاتي كه تو فروم هاي خود كمپاني اشتينبرگ انجام دادم شما كار با Cubase 5 32bit روي ويندوز 64bit با توجه به ساپورت سخت افزار يتون تجربه كنيد ببينيد چه تفاوتي خواهد داشت با اين ويندوز تا بحال مشكل Bug يا هنگ كردن اصلا نداشتم فكر كنم بهتر باشه ، البته ساپورت سخت افزار ها بسيار مهمه...
    در مورد Real guitar 2 من با ورژن قبلي مشكلي ندارم و زياد متفاوت نيستند نظر من همون ورژن قبلي خوب جواب ميده

9. امین پیشه ور

امین پیشه ور مدیر ارشد تیم مدیریت مدیر ارشد

امتیازات:
    +1,315 / 0 / -0
    نرم افزار:
    FLstudio
    گفتم که هیچ کدوم از خصوصیات سیستم عامل 64 بیتی بدرد کارکردهایه آهنگسازی نمیخوره ...

پس ویندوزی رو استفاده کن که راحت پلاگینات رو ساپورت کنه.
    اگه یه سری به آمار گیریه آقای Psychopat در سایت بزنی که در مورد سیستم عاملهای مورد استفاده آهنگسازهای همین سایت هستش بهتر درک میکنی که بهترین Microsoft Windows XP Professional SP3 32Bit هستش... !

بارگذاری...