سؤال درباره ربع پرده در پیانو های دیجیتال

shahram

عضو سایت
10/8/09
103
24
18
سلام خدمت عزیزان:
دوستی دارم که پیانو کار می کند ودنبال پیانویست برقی که دارای ربع پرده باشد که آهنگهای اصیل ایرانی را بتوان با آن نواخت آیا چنین سازی وجود دارد؟
اگر چنین است ممنوم خواهیم شد آن را معرفی نمایید؟
با تشکر از عزیزان هنرمند

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران:
16/4/09
587
177
0
.::SYNTHTOPIA::.
مطمئن نیستم دوست عزیز ولی تصور میکنم سری CVP از Yamaha قابلیت fine tune رو داشته باشه

برای انتخاب پیانو های یاماها از
برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنید
دیدن کنید
بر مبنای سوالاتی که از شما میپرسه بهتون مدلهایی رو پیشنهاد میکنه

MFF

30/12/09
117
12
18
نواختن پیانو به سبک ایرانی‌ یکی‌ از رویا‌های پیانیست‌های سنتی‌ در ایرانه، از بین تمام پیانو‌های دییتال که تا به حال دیدم و نواختم، فقط یک مدل وجود داره به اسم رولند که به شما اجازه میده که نوت‌های مختلفو مثل پیانو اکوستیک کوک کنید، این مدل در حدود ۶۰۰۰ دلار هم قیمت داره، نمیدونم که در ایران هستش یا نهroland V-piano digital

6/9/10
1
0
1
Austria
دوست عزیز یاماها1000اورینتال میتواند ربع پرده را بنوازد وفکر میکنم درایران هم وجود داشته باشد ولی این فقط کیبورد است ونه پیانو با 7 اوکتاو

samandar

عضو سایت
23/3/11
778
290
63
ایران
سلام خدمت عزیزان:
دوستی دارم که پیانو کار می کند ودنبال پیانویست برقی که دارای ربع پرده باشد که آهنگهای اصیل ایرانی را بتوان با آن نواخت آیا چنین سازی وجود دارد؟
اگر چنین است ممنوم خواهیم شد آن را معرفی نمایید؟
با تشکر از عزیزان هنرمند
بله دوست عزیز پیانوهای رولند اکثرا ربع پرده دارند .مثلا همین پیانوی جدید fp-7f استیج تا 4/1 میتونین بالا یا پایین کنین نت رو ولی متاسفانه پیانوهای یاماها همچین قابلیتی رو ندارندحتی در مدلهای گرانتر.

hmd_kro

هنرمند
عضو سایت
15/11/09
392
69
28
Rasht
soundcloud.com
بله دوست عزیز پیانوهای رولند اکثرا ربع پرده دارند .مثلا همین پیانوی جدید fp-7f استیج تا 4/1 میتونین بالا یا پایین کنین نت رو ولی متاسفانه پیانوهای یاماها همچین قابلیتی رو ندارندحتی در مدلهای گرانتر.
دوست عزیز آیا این مدل در بازار پیدا میشه؟ و آیا از امکان ربع پرده کردنش مطمئنید؟ و اینکه قیمتش چقدره؟