زیبایی از نظر شما چیست؟

شروع موضوع توسط nahavandi ‏27/9/14 در انجمن موسیقی ایران

تاپیک زیبایی از نظر شما چیست؟ تالار موسیقی ایران در persian-music.org.

1. nahavandi

nahavandi عضو سایت

شغل :
    مدرس موسیقی و آهنگ ساز
    امتیازات:
    +365 / 0 / -0
    دروود
    خیلی از دوستای خوبم توی این سایت حاضر به شرکت در مباحث تئوریک و یا هارمونی و... نیستند و خوب حرفشونم اینه که واسه موسیقیی که ما کار میکنیم نیازی به تئوری ویا هارمونی نیست و موسیقی حسه هر چند همین هم احتیاج به یک تاپیک جداگانه داره اما قبول کردم!
    درسته... هنر یک حسه که باید در یک قالب زیبا به نمایش گذاشته بشه(این تعریف کامل نیست اما زیبایی اجتناب ناپذیره).

خوشبختانه همه ما سر یک موضوع اتفاق نظر داریم!!! اون هم اینه که کار باید زیبا باشه.
    حالا سئوال من اینه به عنوان یک هنرمند تا به حال چقدر راجع به زیبایی تحقیق کردید و به چه نتایجی رسیدید مشخصه یک اثر هنری زیبا چیست؟ تعریف شما از زیبایی چیست؟ تعریف دیگران چیست؟
    لطفا نظر شخصی خودتون یا مطالعاتی که داشتید رو بنویسید و مطلب آماده از اینترنت نگیرید...
    ممنونم

• خوشم اومد خوشم اومد x 3
  2. Omid-Mohebbi

Omid-Mohebbi تیم مدیریت مدیر کل

امتیازات:
    +7,799 / 2 / -6
    نرم افزار:
    cubase, sonar
    سئوال خوبیه اما خوب تعاریف زیبادی میشه انجام داد.
    این سئوال میتونه تا 90 درصد پاسخی کاملا سلیقه ایی داشته باشه
    ساده ترین تعریفش میتونه سادگی باشه
    من به عنوان یه شنونده در موسیقی دوست دارم کار ساده باشه. از شلوغ کاری زیاد در یک اثر موسیقی خوشم نمیاد.
    احساس برای من و گوش من خیلی مهمه. ترجیح میدم کاری رو بشنوم که بتونه احساساتم رو تحریک کنه.
    من رو به یاد خاطرات بندازه. مثل رایحه یک عطر که با عطرش منو به یاد خاطره ایی بندازه
    برای مثال با دیدن فیلم زندگینامه ری چارلز گریه کردم. با دیدن فیلم کادیلاک رکوردز چندین بار گریه کردم. و هنوز وقتی میبینم نمیتنم اشک خودم رو کنترل کنم.
    چون خودم رو در اون شرایط تصور میکنم و تصور میکنم سختی ها و دشواری هایی که شخصیتهای اصلی این فیلمها در زندگی واقعیشون کشیدند. ( دیدن این دو فیلم رو تصویه میکنم .)

نظر شخصی من در این مورد هم نزدیک به سئوال قبلی هستش
    ( البته سلیقه هر کسی فرق میکنه. )
    میتونه این زیبایی در بحثهای تخصصی مثل هارمونی هم جا داشته باشه
    برخی اثار رو میشنوم که بسیار زیبا هستند و احساس خیلی خوبی دارند. وقتی وارد جزیئاتش میشیم میبینم خیلی ساده کار شده. هارمونی ها دشوار ندارند. ملودی های پیچیده درشون نیست اما تاثیر خوبی روی من شنونده میگذاره.
    در عکاسی هم به همین شکل کار میکنم. سعی میکنم در عکسهام زیبایی و جنبه زیبا شناختی عکس رو رعایت کنم. شاید به همین دلیل باشه که عاشق عکاسی طبیعت هستم چون زیبایی رو در طبیعت میشه لمس کرد.
    خوب پاسخ به این سئوال دشواره
    یک نفر ممکنه نظر من ورو داشته باشه و یک نفر هم ممکنه کاملا تخصصی تر وارد بشه و بخواد با دید خیلی تخصصی تر نظر بده.
    اما در کل پاسخ من به کل این موضوع این هستش :
    آنچه از دل برآيد، لاجرم بر دل نشيند

• خوشم اومد خوشم اومد x 6
  3. akhavan

akhavan کاربر با تجربه عضو سایت

شغل :
    Teacher
    امتیازات:
    +2,536 / 1 / -3
    نرم افزار:
    logic
    به نظر من مبنای زیبایی اون چیزی نیست که در ذهن عوام هست ..
    منظم بودن در هر امری باعث زیبایی اون میشود. و هیچ چیزی در این دنیا نازیبا نیست .
    فقط کافیه قواعد رو رعایت کرد وبه اون قوانینی که لازم هست توجه کرد .
    معمولا نظم و ترتیب و همچنین نامنظم بودن اولین انرژی هست که از یک اثر دریافت میشود.
    به عنوان مثال
    وقتی شما به یک کلاس درس وارد میشوید اولین چیزی که میبنیید نحوه چینش نیمکتهاست و هیچ وقت به جنس اون نیمکت توجه نمیکنید.
    وقتی به صفوف رژه نظامی ها نگاه میکنید اولین نکته همون صف و منظم بودن و یونیفرم یک دست اونهاست و میبینید یکپارچه حرکت میکنند. و شاید حتی صورت افراد برای شما مهم نباشد .

البته نامنظم بودن هم اگر طبق قواعد باشد زیباست.
    مثلا همیشه ساختمونها به شکل مربع یا مستطیل ساخته شدند و همگی یک شکل هستند اگر ساختمونی هرمی شکل باشد بیشتر جلب توجه میکند
    ولی باید این هرم طبق قواعد مهندسی و تناسب ساخته شود که بعدا دچار مشکل نشود .

در هنر و مخصوصا معماری و گرافیک مبحثی به نام تناسب طلایی هست که پیشنهاد میکنم قبل از شروع به کار کمی راجع به اون تحقیق کنید.
    موفق باشید.

• خوشم اومد خوشم اومد x 2
  4. poorya nadery

poorya nadery عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +677 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio
    سلام
    به عنوان یک هنرمند تا به حال چقدر راجع به زیبایی تحقیق کردید و به چه نتایجی رسیدید مشخصه یک اثر هنری زیبا چیست؟ تعریف شما از زیبایی چیست؟ تعریف دیگران چیست؟
    تحقيق و تعريف زيباي كار جالبي نيست به نظر من!!!چون باعث ميشه حالت عاطفي به حالت ماشيني
    و داراي مكانيزم بدل بشه هر چند منكر اين نميشم كه زيباي مكانيزمي داره بلخره.
    اما درك كردن حسي زيبا با گوش كردن به موسيقي چون به طور ناخوداگاه رخ ميده به نظر من براي خلقشم
    بايد به همين گونه باشه يعني اهنگساز و شاعر كلا هنرمند به نحوي به طور الهام و گونه ي خاص از وحي
    شروع به ساخت يك اهنگ مي كنه به طوري كه هميشه و در همه جا نميشه اهنگ ساخت يا شعر گفت
    پس بايد به طور ناخوداگاه باشه زوري نميشه و يا با مكانيزم و يا تعريفي خاص نميشه زيباي رو در هنر
    بيان كرد چون طبيعتا هنر ساخته ي سليقه هستش و زيباي در هنر هم سليقه ي
    به همين خاطر بايد براي يادگيري موسيقي تمرين و تحقيق كرد اما براي خلقش فقط بايد
    حس هدف و ...داشت:ninja:

• خوشم اومد خوشم اومد x 3
  5. sc9_ir

sc9_ir عضو سایت

امتیازات:
    +30 / 0 / -0
    سلام به همه اتون . راستش در مورد زیبایی موسیقی دقیقا همینطور که همه اتون اشاره کردین ، سلیقه تعیین کننده است . اما سلیقه و ذائقه تربیت شدنی هستند . همه ما میدونیم که یک قطعه موسیقی با تمام زیبایی های تعریف شده اش ، برای شخص یا مردمی از فلان خطه ، نا آشنا و گاهی نامانوس هست . برای بعضی از شنونده ها سبک و رنگ بندی و نوع اجرا و خروجی نهایی کار مهم نیست . چون بیشتر با نوعی از موسیقی انس گرفته اند که یادآور خاطراتی شیرین یا از دست رفته گذشته است . اما در کل اگر منظور موسیقی محض باشه دیگه سلیقه ها زیاد تعیین کننده نیستند . این را هم بدانیم که تکرار و اجرای موسیقی ها صحیح و علمی باعث میشود که مردم بیشتر با موسیقی علمی آشنا شوند. و این باعث میشود دیگر کسی پذیرای موسیقی غیر علمی نباشد . ومرد زیبایی موسیقی را در کمال آن میبینند . دوست ما در مورد موسیقی حسی گفتند . کاملا درست است . و مطمئنا موسیقی حسی اگر استوار بر مبانی علمی باشد ، زیبایی چشمگیری خواهد داشت . دقت کرده اید گاهی در بسیاری از قطعات ، حرکات و تکنیک های تنظیمی بیسار کمی به کار رفته است و تمام بار اجرا به دوش نوازندگان است که چطور رنگ و لعاب به اجرای شخصی خود بدهند تا مجموع کار شنیدتی تر باشد . اما اگر همان اجرا تنظیمی قوی داشته باشد ، تکنیک های اجرایی ، توسط سطرهای هماهنگ سازهای گوناگون همراهی میشوند و نوع آن موسیقی در عین احساسی بودن با تکیه بر علوم آهنگسازی ، احساس برانگیز نیز خواهد بود. موسیقی حسی - علمی فقط حسی نیست بلکه احساسات شنونده را به شدت فعال میکند .شنونده فقط لذت نمیبرد بلکه در اعماق وجود خود در پی حسی معادل آنجه میشنود میگردد . گاهی بی احیتار هم آوای اجرای یک ساز دلبخواه میشود و گاهی سازی دیگر او را به خود میخواند و کاهی با رهبری تاکیدی سازها به حالات روحی زیبایی هدایت میشود . این حالت فقط در صورتی میسر است که ذائقه شنیداری شنونده به تربیت درست دسترسی داشته باشد .موسیقی زیبا میتواند شلوع نباشد اما علمی باشد . موسیقی زیبا میتواند پرحجم و پر ساز و پر نوازنده باشد اما در اجرا شلوغ نباشد و اتفاقا شنیدنی تر باشد مهم این است که هرچقدر موسیقی علمی تر باشد گیراتر است . حال اگر آهنگساز بتواند بیانی احساسی در تنظیم و اجرا ارائه کند ، کاری شنیدنی برای همه خواهد بود. و اگر شخصی آهنگی بر گرفته از احساس در چنته داشته باشد ، چنانجه با همراهی آهنگسازی چیره دست اقدام به ساخت و تنظیم قطعه خود کند ، بازهم همان اثر گیرایی را خواهد داشت. ما از اثر گذاری متفاوت آکوردها در احساسات شنونده با خبریم . همچنین میدانیم برای ایجاد احساسی مثلا حماسی از کدام ابزارالات موسیقایی باید استفاده کرد . یعنی گاهی برای بیان احساس شناخت سازها و شخصیت آنها بسیار مهم اند. و در این مثال به سختی میتوان بدون توجه به علم موسیقی ، حسن مورد نظر را نمایش داد. . موفق باشید

• خوشم اومد خوشم اومد x 4
  6. nahavandi

nahavandi عضو سایت

شغل :
    مدرس موسیقی و آهنگ ساز
    امتیازات:
    +365 / 0 / -0
    من فکر میکنم گل رز از نظر اکثر آدمها زیباست پس فکر نمیکنم کاملا نسبی باشه...

7. AliRezA Nasehi

AliRezA Nasehi کاربر با تجربه عضو سایت

امتیازات:
    +1,760 / 0 / -0
    نرم افزار:
    FLstudio
    درود بر شما.
    تعریف مفاهیم انتزاعی مثل ذهن ، عقل ، روح و ... همیشه توجه فلسفه دانان رو جلب کرده.
    استاد الهی قمشه ای زیبایی رو وجود هارمونی ، هماهنگی و توازن در پدیدها تعریف می کنن.
    البته نکاتی در جملات و صحبت های افراد هست که کاملا می شه این نکته رو دریافت که زیبایی صرفا یک پدیده ی اجتماعی مشترک بین افراد یک جامعه نیست ولی اشترکات زیادی بین افراد جامعه داره.
    به نظرم اگر بخوایم زیبایی رو تعریف کنیم باید زشتی رو هم تعریف کنیم.
    می شه حواس انسان رو به 6 نوع مختلف تقسیم کرد به نظر من که از طریق این حواس انسان قابل درک هستش که این حواس و خاطراتی که از اون حواس در ذهن ما به وجود می آد باعث می شه که ما اون پدیده رو زیبا یا زشت بدونیم.

1- حس بویایی

زیبایی از نظر شما چیست؟-meilland_panthere-rose.jpg

زیبایی از نظر شما چیست؟-images.jpg

2- حس چشایی

زیبایی از نظر شما چیست؟-345993.jpg

زیبایی از نظر شما چیست؟-آیا-شربت-دیفن-هیدرامین-برای-کودکان-ضرر-دارد-؟-roomiran.com_.jpg

3- حس لامسه

زیبایی از نظر شما چیست؟-j.jpg

زیبایی از نظر شما چیست؟-11052011311.jpg
    حس شنوایی

زیبایی از نظر شما چیست؟-Enjoy-Music-Even-More.jpg

زیبایی از نظر شما چیست؟-2222.jpg

حس زیبایی از طریق بینایی

زیبایی از نظر شما چیست؟-nature_24.jpg

زیبایی از نظر شما چیست؟-334623_183.jpg

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
  8. poorya nadery

poorya nadery عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +677 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio
    خود شما هم كه جواب سوالتون داديد از نظر اكثر مردم شايد گفت بله اما مردمانيم هم وجود دارند كه شايد
    از گل رز بدشون بياد حتي حساسيت داشته باشن و متنفر باشن ازش
    پس فكر نمي كنم كامل قطعي باشه !!
    بيشتر نسبي به نظر ميرسه حالات روحي در هنر بيانگر انتخابه يعني شما بيا بشين فكر كن ما در روز چند بار
    حالت روحيمون عوض ميشه و در راستاي اون چقد هم سلايقمون عوض ميشه من فكر نمي كنم
    كه شما وقتي كه شاد باشي اهنگ غمگين گوش بدي
    منظورم اين زيباي در هنر بسته به هزاران عامل دروني و محيطي نميشه با قاطعيت جواب داد
    درسته يك اهنگ بي نظم و با هارموني بد مي تونه زننده باشه اما گاها هم اهنگ هاي استانداردي
    وجود داشته كه مردم زياد بهش توجه ي نكردن و خيلي وقتا بعد از گذشت دورانها به ان توجه كردن
    مي توني به طور نسبي يه جواب نه چندان درست به اين قضيه بديم

9. AliRezA Nasehi

AliRezA Nasehi کاربر با تجربه عضو سایت

امتیازات:
    +1,760 / 0 / -0
    نرم افزار:
    FLstudio
    احساسات ذهنی :
    عشق و جدایی

زیبایی از نظر شما چیست؟-picasia-ir-aks-go-3.jpg

زیبایی از نظر شما چیست؟-Separation-007.jpg

تولد و مرگ

زیبایی از نظر شما چیست؟-shabnamnews280585855642851.jpg

زیبایی از نظر شما چیست؟-s5druh11h1niatfesd.jpg

احساسات دیگه مثل همزاد پنداری و نوستالژی و ... هم جز احساسات ذهنی دسته بندی می شن.

10. dj unk

dj unk عضو سایت هنرمند

شغل :
    موسیقی
    امتیازات:
    +257 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, reason
    درباره ی این که موسیقی حسه که بحثی نیست و ثابت شده هست . برای مثال اثاری هستند که از نظر قواعد موسیقی هیچ مشکلی ندارن ولی نمیتونن تو رو از زمان حال جدا کنن و پروازت بدن به هرجایی که میخوان . مثلا بحث هارمونی که یه سری قواعد و ساختار هست که باید رعایت بشه وشکی درش نیست . اما فقط دونستن این قواعد که اثر زیبایی خلق نمیکنه . اگه قرار به این بود که فقط باید قواعد رو میدونستیم - همه بعد از گذروندن دوره هایی میشدن مثل هم دیگه و هیچ فرقی بین ما ها نبود .
    ممنون از ایجاد این بحث جدید .

11. sc9_ir

sc9_ir عضو سایت

امتیازات:
    +30 / 0 / -0
    خوش حال کننده است وقتی این طور اصظکاک با ارزش افکار را دوره میکنیم. دوست عزیزی در مورد گل رز گفتند. دوست دیگه امون نظر ما رو به سمت دیگه ای هدایت کردند . هردو درست بود چون مخالف هم نیز نبیستند . اما سوال در مورد زیبایی موسیقی درست موقعی جدی میشود که کسی بخواهد احساس موسیقایی خود را در اندازه ای مناسب و با اجرایی پر طمطراق تر بیان کند. اینجا واقعا بدون دانش آهنگسازی عملا متوقف خواهد شد البته ممکن است استثناء هم داشته باشیم . میدانیم که علوم هارمونی و قواعد موسیقی در حقیقت از آثاری استوار و زیبا و شاخص استخراج شده اند . پس امکان دارد کسی بدون علم آکادمیک موسیقی تا حدودی به خلق اثری زیبا دست بزند . اما در هر صورت قوانین و دستورالعمل ها آهنگسازی به خودی خود در کسی شکوفا نخواهد شد . حد اقل فرد باید به اجراهای زیبا و درست و بی نقص بسیار زیادی گوش کرده باشد تا شاید در ذهنش قوانین و روش ها ، ملکه و نهادینه شود و شاید در این حالت اثر برگرفته از احساس این فرد ، در خور تامل و بررسی علمی هم باشد . اما چرا ؟ بهتر نیست این همه اگر ها و شاید ها را برداریم و آموزش صحیح و اجرای درست و شیندن فراوان و مکرر اثار فرهیخته را جایگزین کنیم تا بهتر نییجه بگیریم ؟ اینجاست که مثال گل رز ، تناسب تمثیلی خود را از دست میدهد . شما به باغی از گل رز فکر کنید. به دشتی از گل رز فکر کنید . به آرایشی که میتوانید به این باغ بیکران بدهید فکر کنید .دراجرای موسیقی نوع ساز ، تکنیک نوازنده ، محیط اجرا ، همه اینها شاخه های گل رز هستند . اما فضایی که با اجرای نهایی ارکستر ایجاد میشود ، همان دشت زیبایی است که با اجرای هر نت ، ما هر لحظه گل رزی زیبا را تصور میکنیم . همه ما موافق و به خاطر زاد و بوم عاطفی مان ، به موسیقی حسی اهمیت بیشتری میدهیم ولی نیاز به بیان قدرتمند تر این احساسات آن هم در این دوران که کوران بی حسی و مدرنیته است ، بیشتر احساس میشود. منتظر شنیدن آثار پر احساس و قدرتمند شما هستم. موفق باشید

12. saeed1364

saeed1364 عضو سایت

شغل :
    آزاد
    امتیازات:
    +88 / 1 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition, FLstudio
    به نظر من یه اثر وقتی میتونه زیبا باشه که درقدم اول قواعد هنری دراون لحاظ شده باشه،وبتونه آدمو از دریچه تنگ این دنیا رد کنه واز فضای بسته به یه فضایی باز ،واز عالمی به عالمی دیگه ببره وفارغ از زمان ومکان انسان رو به خلسه واردکنه وحس سبکبالی وسبک باری به آدم بده واز عشق وماوراء چیزی به انسان بفهمونه

13. PedramCrown

PedramCrown عضو سایت

امتیازات:
    +234 / 0 / -0
    دقیقا همین طوره زیبایی چیزیه که با بقیه چیز های روزمره مون فرق کنه

14. saeedttt

saeedttt عضو سایت

امتیازات:
    +20 / 0 / -0
    من زیبایی رو در موزیک, در میکس و مستر میبینم!
    اینکه بتونی فضا سازی زیبایی رو انجام بدی.
    از اختلاط فرکانسی خبری نباشه و ترک ها به زیبایی پن شده باشه.بتونی تک تک ترک های یک موزیک رو شناسایی کنی با گوش.
    من بشخصه علاقه زیادی دارم به این مسائل.
    خودم همیشه از مباحث ریاضی استفاده میکنم در موزیک تا بتونم یه موزیک زیبا و بدون صدای اضافه ای درست کنم .البته دوست ندارم زیادی ماشینی در بیاد ولی دوست دارم روان و تمیز باشه. در کل من,یک موزیک تمیز ساختن رو هنر می دونم.

15. damghaniarash

damghaniarash عضو سایت

امتیازات:
    +10 / 0 / -0
    خيلي زيبا بيان كردي دوست عزيز. به نظر من زيبايي وقتيه كه يه حس خاص در وجودم پديدار بشه. من صحنه هاي جالبي كه برام اتفاق ميافته بهم انگيزه ساخت موزيك ميده. مثل هواي ابري. موج آب. دره هاي سبز. مه غليظ.

16. DANIEL ADHAMI

DANIEL ADHAMI عضو سایت

امتیازات:
    +506 / 2 / -2
    عرض ادب.
    دقیقا همین فکر اشتباه در ایران باعث شده که موسیقی امروز کشور ما خیلی تکراری به نظر برسه و تمام ذهنها تنها درگیر تمیزی و کیفیت صدای شنیده شده بشه.
    در صورتی که در غرب درجه ی اول ملودی و موسیقی کار ارجعیت داره.حتی گاهی کارهای غربی رو میشنویم که شاید چندان level صدای بالایی نداشته باشند.چرا که تمام تمرکز رو روی ساخت ملودی زیبا قرار میدان.همین علت برتری موسیقی اونهاست نسبت به ما.
    اما متاسفانه در داخل کشور ترانه هرچی باشه-باشه.ملودی هرچی اومد اومد-ساز هر سازی بود قرار داده میشه و ....

همه به جای رقابت در ساخت ملودی زیبا رقابت در این میکنند که تراک موسیقیشون خیلی صداش بلند باشه و به قول معروف بکوب باشه.
    به همین علت هست که شما دیگه کاری رو مثل کارهای زمان قدیم نمیشنوید.به طور مثال ebi اون زمان کجا و ebi این زمان کجا...

17. saeedttt

saeedttt عضو سایت

امتیازات:
    +20 / 0 / -0
    بله.کاملا درست فرمودین.ملودی و موسیقی خیلی مهمه. البته این رو هم میشه در نظر گرفت که, مزاج ایرانی در شنیدن موسیقی با غرب, فرق داره(البته نه همه).اینجا از موسیقیه عامه پسند استقبال میشه و یه آهنگ ساز برای این که مخاطبانش رو از دست نده مجبوره عامه پسند کار کنه و کم تر ریسک کنه در ساخت یک کاره متفاوت.
    ولی منظور من از کامنت اولم, علاقه ی شخصیم به میکس مستره. این دلیل نمیشه که ملودی و... مهم نباشه. به قول خودتون ملودی و موسیقی خیلی مهمه و منم موافقم با حرفتون.

18. arei

arei عضو سایت

امتیازات:
    +370 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, FLstudio
    خوب بازم بر میگیرده به سلیقه شخص
    حتی چیز های زشت هم یه زیبایی خاص خودشونو دارن
    اگه منظورتون در ساختار یه اهنگ هست بازم همینه
    مثلا به یه اهنگ سنتی عربی گوش بدین فک نکنم کسی از ساختار نوازندگی کوبه ای ش خوشش بیاد البته زمانی که فقط نوازنده های کوبه ای دارن میزنن
    ولی وقتی همون صدای های کوبه ای با صدا های دیگه قاطی میشه مثل ویلن و صدای خواننده یه زیبایی رو درست میکنه

19. Soheil Monfared

Soheil Monfared عضو سایت هنرمند

شغل :
    MusicProducer/SoundEngineer
    امتیازات:
    +1,211 / 5 / -5
    نرم افزار:
    ableton, nuendo, protools, reason
    من بشخصه دوست دارم موزیکی که گوش میکنم دوس ندارم زیاد ارز حد علمی باشه...:bookworm-33::doctor-70:

بیشتر هم الکترونیک میپسندم...:greyalien-41:

چون اکثر کار های بیش از حد علمی خصوصن الکترونیک بی حس صدا میدن...:shifty-66::meh-56:

و وقتی گوش میکنی هیچ اثر گذاری نداره و فقط داره ^^ صدا ^^ میده....!!!

و این که من دوست دارم موزیک با طرز فکر عوام پسندانه ساخته نشده باشه...:cool-94:

و به شنوندش احترام بگذاره...:pompus:

وتا حدودی کار ها حسی باشه و الهام شده...:wideyed-97::wideyed-97:

تاثیر این کار ها همیشه دوچندانه...!!!:headphone-4::headphone-4:

همین...;)

20. Soheil Monfared

Soheil Monfared عضو سایت هنرمند

شغل :
    MusicProducer/SoundEngineer
    امتیازات:
    +1,211 / 5 / -5
    نرم افزار:
    ableton, nuendo, protools, reason
    من بشخصه دوست دارم موزیکی که گوش میکنم دوس ندارم زیاد ارز حد علمی باشه...:bookworm-33::doctor-70:

بیشتر هم الکترونیک میپسندم...:greyalien-41:

چون اکثر کار های بیش از حد علمی خصوصن الکترونیک بی حس صدا میدن...:shifty-66::meh-56:

و وقتی گوش میکنی هیچ اثر گذاری نداره و فقط داره ^^ صدا ^^ میده....!!!

و این که من دوست دارم موزیک با طرز فکر عوام پسندانه ساخته نشده باشه...:cool-94:

و به شنوندش احترام بگذاره...:pompus:

وتا حدودی کار ها حسی باشه و الهام شده...:wideyed-97::wideyed-97:

تاثیر این کار ها همیشه دوچندانه...!!!:headphone-4::headphone-4:

همین...;)

بارگذاری...