زمان شروع خوانندگی؟

شروع موضوع توسط navid00 ‏16/3/16 در انجمن گفتگوی عمومی درباره خوانندگی

تاپیک زمان شروع خوانندگی؟ تالار گفتگوی عمومی درباره خوانندگی در persian-music.org.

1. navid00

navid00

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    سلام من 15 سالمه و علاقه به خوانندگی دارم .. و شعر هم میگم در هر سبکی ولی بیشتر رپ.. شعر هاییم که میگم خوب هستن. ی دوست هم دارم اونم مثل منه

میخوام بدونم از کجا باید شروع کرد.. الان؟ یا چند سال بعد که سنم رفت بالاتر.

2. Soheil Monfared

Soheil Monfared عضو سایت هنرمند

شغل :
    MusicProducer/SoundEngineer
    امتیازات:
    +1,211 / 5 / -5
    نرم افزار:
    ableton, nuendo, protools, reason
    سلام ...

از تئوری موسیقی و یاد گیری اصولی شروع کن

کم کم که با تئوری آشنا شدی...:)

یادگیری سلفژ رو شروع کن برای یادگیری خوانندگی...;)

کلاس هم آموزشگاه های موسیقی کلاس های خوبی برگذار میکنن...;)

3. farzadn

farzadn عضو سایت

امتیازات:
    +10 / 0 / -0
    پول داری برو جلو و گرنه بی خیال شو کلا

4. hoseinkorg

hoseinkorg عضو سایت

امتیازات:
    +5 / 0 / -0
    تا حدودی میشه قبول کرد که کسی بدون فکر پول درآوردن سمت موسیقی نمیاد. بعضیا هم هستن که کلا جزء قشر مرفه هستند و برای دل خودشون و تفریح موسیقی کار میکنند. پول خرج کردن و پول درآوردن راه داره. یه وقتی میخای مشهور بشی یعنی هدفت از خواننده شدن مشهور شدنه که اکثرا همینه واسه این کار میری خرج میکنی تا صدات شنیده بشه ولی وقتی بدونی صدا نداری و بواسطه ی پولی که خرج کردی شدی خواننده و چهار روز دیگه بخاطر قطع حمایت اسپانسر فراموش میشی و بعد میبینی واقعا صدای خوانندگی نداری و اون زمان بواسطه ی پولی که خرج کردی بهت لبخند میزدن خیلی سخته مگه نه؟
    من خواننده نیستم نوازنده م ولی درک میکنم که خواننده شدن تو ایران راحت تر از نوازنده شدنه ولی هنرمند با پول هنرمند نمیشه خودش قریحه و استعداد رو داره.
    اگه صدا داری و هدفت دنبال کردن موسیقیه نه شهرت و بزک کاری و دنبال حاشیه رفتن شروع کن ولی اگه دنبال پول درآوردنی انقدر خواننده هست که همه میخان میلیاردر بشن ولی همشون بدهکار اسپانسر میشن و میرن سراغ صاف کردن قسط و بدهی. پول خیلی مهمه مراقب باش بیخودی هزینه ش نکنی چون خیلیا دنبال اینن که به بهانه ی مشهور کردنت پولت رو ازت بگیرن و بعدش دیگه پولت رفته صدات رفته جوونیت رفته گل یخ توی دلت جوونه کرده.

• موافقم موافقم x 1
  5. RAMTIN895

RAMTIN895 عضو سایت

امتیازات:
    +32 / 1 / -1
    یکمی تئوری موسیقی در حد آکورد سازی یاد بگیر . بعد اف ال استودیو رو نصب کن و حالشو ببر . تو یوتوب آموزشش پره

6. Shadmehrmn

Shadmehrmn عضو سایت

امتیازات:
    +187 / 1 / -0
    خخ میگه به خوانندگی علاقه دارم میگید برو اف ال نصب کن؟!!
    سلام دوست عزیز. من در مورد اینکه خواننده شدن خوبه یا بده یا پول داره یا نداره صحبتی ندارم و اون کاملا بستگی به علاقه و شرایط زندگی خودت داره.
    اما در مورد شروع:
    بهترین و اصولی ترین راه برای خواننده شدن این مراحل هست:
    1. تئوری موسیقی بهمراه سلفژ
    (معمولا کلاس سلفژ برید یا هر سازی رو که بخواید شروع کنید و اولین قدمتون برای موسیقی باشه تئوری موسیقی رو هم کنارش کار میکنن)
    پس اول از همه نیاز به کلاس سلفژ داری که در اون با تئوری موسیقی هم خوب آشنا بشی.
    برای تمرین سلفژ هم باید یک ساز کلاویه ای بگیری که اصلا نیاز نیست خیلی پیشرفته و فول امکانات باشه! تو فقط و فقط به کلاویه هاش و صدای پیانوش نیاز داری. پس یه کیبورد خیلی مبتدی و حتی دست دوم هم میتونه کارتو خوب راه بندازه.
    2. کلاس آواز.
    این کلاسها که به اسم خوانندگی پاپ و این چیزا هست رو توجه نکن. سبک کلاسیک، اصولی ترین روش برای یادگیری موسیقی هست و در هر سبکی بدردت خواهد خورد. پس در مرحله ی دوم به کلاس آواز کلاسیک نیاز داری.
    +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
    اینها از واجبات خوانندگی بود.
    حالا اگه پول و وقت بیشتری داشته باشی و بخوای خیلی بهتر بشی، ساز پیانو و یادگیری نوازندگی پیانو خیلی کمک خواهد کرد برای بهتر شدن. و همینطور مباحث دیگر موسیقی از قبیل هارمونی و ... (بازم میگم از واجبات نیست ولی خیلی خیلی موثر خواهد بود در درک موسیقی و خواندن)

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
بارگذاری...