ریمیکس

شروع موضوع توسط siasia0101 ‏28/10/11 در انجمن آرشیو مطالب قدیمی

تاپیک ریمیکس تالار آرشیو مطالب قدیمی در persian-music.org.

1. siasia0101

siasia0101 عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition
    سلام بچه ها. خواهشا کمک کنید بگید ریمیکس اصلا چی هست و اگه میشه یه توضیحات خلاصه ای بدید که با اف ال میشه این کارو کرد یا نه؟! یکم خلاصه بگید باید چیکار کرد.. من یه آماتور هستم ممنون میشم اگه یه راهنمایی بکنید

2. oxygenx

oxygenx مدیر تالار پروژه های کاربران تیم مدیریت مدیر تالار

امتیازات:
    +815 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, reason, sonar
    Remix اصولا به حالتی اطلاق میشه که آهنگی یا در حالت کلی اثری توسط فردی خلق شده باشه و فرد دیگری به سلیقه خودش اون آهنگ رو بازسازی کنه...
    این سلیقه شخصی گاها با تغییر کلی سبک آهنگ اصلی صورت میگیره که به اون Rebirth میگن و گاهی هم بدون تغییر در سبک اصلی هست و تنها در ساز گذاری تغییر انجام میپذیره...
    اما در مورد سوال دومتون که آیا با FL میشه این کار رو انجام داد یا نه باید عرض کنم که با تمام نرم افزارهای میزبان(DAWها) میشه آهنگی رو ریمکس کرد که طبعا FL هم یکی از اون نرم افزارهای میزبانه...
    اما چگونگی ریمکس کردن،در کمترین حالتش، آشنایی با یکی از نرم افزارای میزبان ساخت موسیقی هست...

3. siasia0101

siasia0101 عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition
    ممنون دوست عزیز از راهنمایی شما.. من میخوام بدونم از کجا باید شروع کنم؟! یعنی برم کلاس آهنگسازی پیش یه حرفه ای که مثلا کار با کیوبیس یا اف ال رو به من یاد بده؟ به نظرتون با این دی وی دی های آموزشی نتیجه میده یا دارم وقت خودم رو الکی از دست میدم؟ راستیتش چیز زیادی هم دستگیرم نشده.. یه سوال دیگه هم داشتم شرمنده سوالا زیاد شدن! من واسه ریمیکس اول باید ریمیکس پک اهنگ رو که وکال خام هست داشته باشم + instrumental و با همین ا تو اف ال بهش چیزایی که لازم هست رو اضافه کنم.. درسته؟ یا اشتباه میکنم؟ اگر یکم توضیح بدید خیلی ممنون میشم. بازم مرسی واسه توجه شما

4. oxygenx

امتیازات:
    +815 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, reason, sonar
    صد در صد اگه براتون مقدوره،اول برید کلاس موسیقی...
    یعنی..
    سازی که دوست دارید رو برید پیش یک استاد مجرب(تاکید میکنم مجرب) و نیز نت خونی و نت نویسی رو فرابگیرید...
    به موازات همین یکی از نرم افزارهای موسیقی رو انتخاب کنید و یاد بگیرید...
    از مقالات و آموزشهای سایت استفاده کنید...
    اساتید با تجربه ایی در همین سایت هستن که به نرم افزارهای مختلف موسیقی آشنایی دارن که میتونن پاسخگوی سوالات شما باشن...
    پس اول تلاش و پشتکار با همراهی حضوری یه استاد خوب و استفاده از تجربه ها و مقالات و آموزشهای دوستان سایت...

5. siasia0101

siasia0101 عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition
    باشه واقعا از راهنماییت ممنونم دوست عزیز حتما میرم واسه ثبت نام... الان من نمیشه کلاس نت نویسی نت خونی نرم فقط کلاس آهنگسازی ثبت نام بکنم؟ حالا کم کم اطلاعات جمع میکنم و نت خونی رو خودم یاد میگیرم

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران: ‏31/10/11
  6. oxygenx

امتیازات:
    +815 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, reason, sonar
    معمولا وقتی برای سازی کلاس میرید،در همون کلاس نت خونی هم یاد داده میشه!

بارگذاری...