آخرین ارسال‌ها

ریزن 6.5 منتشر شد!

همین دقایقی پیش ریزن 6.5 منتشر شد. و برای دانلود در سایت
برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنید
قرار گرفت همونطور که قبلا هم گفته بودم ریزن 6.5 برای دارندگان ریزن 6 به طور رایگان هست.

اما قابلیتی که در این نسخه اضافه شده ساپورت کردن پلاگین هست که به فرمت RE هستن.
برای خرید RE هم ساب دومین زیر در نظر گرفته شده
که میتونید RE ها رو بخرید. و انواع پلاگین ها و کمپانی هایی هم که فرمت RE رو ساپورت میکنن رو ببینید.

اینم یک عکس از پلاگین ماکسیمایزر اوزون به فرمت RE که طراحیش در ریزن کمی قشنگتره.
اوزون.jpg

arsalanbeladi

هنرمند
عضو سایت
1/5/11
136
شیراز
با کنورتور سمپلر هر سمپلی رو اگه به sf2 تبدیل کنزد راحت با ریزون باز میشه...البته گاهی کنورت کردن کیفیت سمپل لصلی رو تغییر داده واعت میکنه....ولی بد نیست هر اهنگسازز به کنورتور سمپلر داشته باشه...که در سایتhome musician .net گنونم باشه....ولی کلا کنورتو وی اس تی رو در گوگل میتونین سرچ کرده ومجانی گیرببارین..

arsalanbeladi

هنرمند
عضو سایت
1/5/11
136
شیراز
همین دقایقی پیش ریزن 6.5 منتشر شد. و برای دانلود در سایت
قرار گرفت همونطور که قبلا هم گفته بودم ریزن 6.5 برای دارندگان ریزن 6 به طور رایگان هست.

اما قابلیتی که در این نسخه اضافه شده ساپورت کردن پلاگین هست که به فرمت RE هستن.
برای خرید RE هم ساب دومین زیر در نظر گرفته شده
که میتونید RE ها رو بخرید. و انواع پلاگین ها و کمپانی هایی هم که فرمت RE رو ساپورت میکنن رو ببینید.

اینم یک عکس از پلاگین ماکسیمایزر اوزون به فرمت RE که طراحیش در ریزن کمی قشنگتره.
مشاهده پیوست 4705
چطوری میشه کرک رو باز کرد؟؟؟اینجا شماره پرونده واطلاعات میخواد درحالیکه ریزونی که من خریدم هیچ چیزی نداره....jb teeam هست....ولی کرکش باز نمیشه وبرنامه بالا میاد اما نمیتونی پروزه سیو کنی....

صفحه ما در اینستاگرام

بالا