ریتم ساری با کرگ تریتون استودیو

شروع موضوع توسط alyreza ‏29/6/10 در انجمن آرشیو مطالب قدیمی

تاپیک ریتم ساری با کرگ تریتون استودیو تالار آرشیو مطالب قدیمی در persian-music.org.

1. alyreza

alyreza عضو سایت

امتیازات:
    +2 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase
    با سلام خدمت دوستان خوبم.. می خواستم در مورد نحوه ریتم سازی با کرگ تریتون استودیو اطلاعات بیشتری پیدا کنم.تو قسمت seq یه کارایی تونستم بکنم اما اون چیزی که می خواستم از اب در نیومد..بین ریتمای خود کرگ گشتم ولی اون ریتمی که می خواستم و پیدا نکردم..می خواستم راهنماییم کنید که ایا باید در همین قسمت sequenc ریتم بسازم یا در محیطی دیگه از کرگ؟ و اگه برنامه ریتمسازی خاصی برای کرگ می شناسید که هم بشه باهاش ریتم ساخت و ریتمای زیادی و تو خودش داشته باشه لطفا به من معرفی کنید..مثل kitهای حافظه کرگ..ممنونم:smile (61):

2. Omid-Mohebbi

Omid-Mohebbi تیم مدیریت مدیر کل

امتیازات:
    +7,799 / 2 / -6
    نرم افزار:
    cubase, sonar
    توی قسمت سکوئنس با زدن کلید منو وارد صفحه پترن ها بشید اونجا ریتمتون رو بسازید.
    و تا صد تا پترن رو میتونید رکورد کنید و باز زدن مثلث بالا و کلید put to track اونها رو به قسمت سکوئنس بفرستید.
    میتونید ریتمها رو به ترتیب بسازید و از هر کدوم هر جند میزان که نیاز دارید اونجا put کنید.

3. alyreza

alyreza عضو سایت

امتیازات:
    +2 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase
    از توضیحاتت ممنونم امیدجان..فقط یه سوال دیگه اینکه شرکتها برای کرگ کیت های ریتم ساختن که بشه اونهارو تهیه کرد و وارد سینتی کرد؟مثلا از طریق cd یا hard یا...؟

4. Omid-Mohebbi

امتیازات:
    +7,799 / 2 / -6
    نرم افزار:
    cubase, sonar
    چون ترايتونها ارنجر نيستن فكر نميكنم همچين چيزي باشه. البته مقداري ريتم به صورت الگو در بخش سكوئنس اون هستش كه ميشه از اونها هم استفاده كرد اگه برنامه ايي براي اينكار داشته باشن احتمالا مقدار و نوع اون ريتمها رو بيشتر كنن. بايد در سايتشون سرچ كنيد. ممكنه باشه.

5. alyreza

alyreza عضو سایت

امتیازات:
    +2 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase
    متشکرم از توضیحاتت امید عزیزم شرمنده که بازم وقتت و گرفتم به عنوان اخرین سوال اینکه چه جوری می تونم اون ریتمهایی که در قسمت sequenc قرار دارن و پیدا کنم یعنی مسیرش اگه بگی ممنون می شم..

6. Omid-Mohebbi

امتیازات:
    +7,799 / 2 / -6
    نرم افزار:
    cubase, sonar
    انشالله فردا كه رفتم استوديو اول وقت محل قرار گيري اونها رو بهتون ميگم.

7. alyreza

alyreza عضو سایت

امتیازات:
    +2 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase
    چشم امیدجون منتظرم:smile (46):

8. Omid-Mohebbi

امتیازات:
    +7,799 / 2 / -6
    نرم افزار:
    cubase, sonar
    در بخش سکوئنس وارد منوی trk param بشید و از منوی مثلثی بالا گزینه load temp late song بشید.
    اونجا مناسب با سبکتون ریتم ها و در واقع مجموعه ها هستن با تیک زدن مربع پائین منوی جدیدی باز میشه و ریتمهای موجود در سبکی رو که انتخاب کردید رو میتونید با زدن کلید استارت بشنوید. و در صورتیکه خوشتون اومد با زدن کلید ok در میزانی که انتخاب میکنید وارد کنید.
    میتونید ریتمهای مختلفی رو پشت سر هم بچینید.

9. alyreza

alyreza عضو سایت

امتیازات:
    +2 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase
    امید عزیزم مرسی و خیلی خوش قولی اقا فکر می کردم میون این همه پست جدید یادت بره که جوابم و بدی.اما مثل همیشه تو کارات دقیقی:smile (53):.به هر حال ازت ممنونم تو استاد مایی..

10. alyreza

alyreza عضو سایت

امتیازات:
    +2 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase
    سلام و خسته نباشین رفقا..یه سوال داشتم
    همونطور که امیدجان گفتن تو قسمت seq کرگ تریتون استودیو ریتمهای اماده ای پیدا کردم اما هر کاری می کنم نمی تونم به اجزای تشکیل دهنده اون ریتم برسم که مجزا رو هر کدوم کار کنم مثل hihat snare.. اصلا ایا می شه به اجزای اون ریتمهای اماده دست پیدا کرد ؟از همتون ممنونم

11. Omid-P

Omid-P عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    دوست عزیز من /triton ندارم ولی‌ چون خودم workstation دارم شاید بتونم کمکی‌ کنم اول اینکه تمام workstation‌های کرگ مثل oasys karma M3,m50و triton همشونو می‌شه مثل arranger روشون کار live انجام داد و ریتم بسازی فقط یک softwar نیاز داری تا اونها را import کنه به خود کیبورد . در اصل باید ریتم بسازی داخل seq و حتا کرد ولی‌ روی دکمهٔ دو دقیقا مثل وقتی‌ برای arranger ریتیم و آکرد میسازی و بعدش loop که کردیش از طریقه اون /software که الان لینک اونو میزارم ( فقط یه مشکلی‌ داره چون اون پولی‌ هستش هیچ جا هم مجانیش گیر نمیاد چون اون فقط مال کمپانی korg هستش)شما از seq خودتون exportesh میکنی‌ اونجا بعدهم convert می‌شه که اونو دیگه باید یاد بگیری چجوری با اون software کار کنی‌ و بد import میکنیش که تمام اینچیزا توی manuall اون step by step توضیح داده.

http://www.karma-lab.com/kt/karma-triton.html

بارگذاری...