رویایی به نام وی اس تی

شروع موضوع توسط taninezibayezen ‏31/3/10 در انجمن آرشیو مطالب قدیمی

تاپیک رویایی به نام وی اس تی تالار آرشیو مطالب قدیمی در persian-music.org.

1. taninezibayezen

taninezibayezen عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    با سلام به همه ی دوستان
    ببخشید که سوالم ابتدایی و آماتوره ...

سوال در مورد vsti ها هست . فکر می کنم در ایران میشه به دو طریق vsti ها رو تهیه کرد . یکی از طریق دانلود لینک هایی که دوستان در اختیار عموم قرار می دهند . و یکی هم از طریق فروش اینترنتی .

روش اول که ویژه ی افرادی است که adsl دارند ، و کسانی مثل من که dial up استفاده می کنند ، از داشتن vsti های حرفه ای و طبیعی محروم اند . با اون حجم های بالا و چند صد مگا بایتی ، کمتر کسی توانایی دانلود داره . اون هم تازه اگه بتونه از پس مشکلات بسیار زیاد سایت هایی مثل رپید شیر و مگا آپلود و ... بربیاد !!!

و روش دوم نیز به قدری هزینه بر و گران هست که حد نداره .

من یه بار رفتم خیابان جمهوری ، از بین اون همه فروشگاه آلات موسیقی ، یکی بود که سی دی پلاگین real guitar رو داشت ، اون هم به قیمت 5000 تومان !!! که منصرف شدم و علی رقم اینکه خیلی وسوسه شده بودم ، اما نخریدم و هنوز در حسرت داشتن یه پلاگین گیتار خوب موندم . میگن صداش خیلی طبیعیه ، خوش به حال اون هایی که دارن !!!

می خواستم از شما دوستان عزیز بپرسم به غیر از این دو راه ، راهی هست که بشه با هزینه ای کم این vsti ها رو مثل دیگر نرم افزار های کامپیوتر به دست آورد ؟؟؟

خیلی خیلی ممنونم از لطف همه ی شما عزیزان ...
    علیرضا

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران: ‏31/3/10
  2. Hamidreza Mehrfar

Hamidreza Mehrfar مدیر ارشد تیم مدیریت مدیر ارشد

امتیازات:
    +1,575 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase
    از اونجايي كه اين وي اس تي ها كاربردي براي افراد معمولي نداره امكان تهيه مثل ساير نرم افزار ها نيست
    ونيز از اونجايي كه اينجا كپي رايت وجود نداره تهيه ي وي اس تي با قيمت پايين براي شما غير ممكن نيست
    شما ميتونيد در تالار مربوطه درخواست يك وي اس تي رو بديد تا دوستان لينكي براي دانلود بدن
    اگه هم ADSL نداريد فكر ميكنم وي اس تيه خوب ارزش رفتن به كافي نت رو داشته باشه :smile (38):

3. Alpha

Alpha عضو سایت

امتیازات:
    +168 / 0 / -1
    با تشکر از توضیحات mr hrm
    نکته دیگه ای که وجود داره انتخاب هوشمندانه هست
    یعنی بجای اینکه خودتون رو در چند ترابایت VST غرق کنید (که خودش هم هزینه بر و هم وقت گیر هست) نیازهاتون رو بشناسین و درست انتخاب کنید

بارگذاری...