روش فعال کردن Behringer Podcastudio در XP

شروع موضوع توسط musician1992 ‏20/11/11 در انجمن آرشیو مطالب قدیمی

تاپیک روش فعال کردن Behringer Podcastudio در XP تالار آرشیو مطالب قدیمی در persian-music.org.

1. musician1992

musician1992 عضو سایت

امتیازات:
    +39 / 0 / -0
    نرم افزار:
    سلام آقا امید
    من یه Pack Behringer Podcastudio خریدم اول ویندوزم 7 بود وقتی وسایل رو وصل کردم و درایور رو شناخت سیستمم.هرکاری کردم باتوجه به توضیحات شما در تاپیک های مربوط به این موضوع نتونستم نه صدایی از هدفونی که وصل مردم به کارت صدا بشنوم و نه رکورد بگیرم.بعد تا جایی که تحقیق کردم فهمیدم این پک رو 7 جواب نمیده برای همین با وجود اینکه این همه برنامه رو ویندوز داشتم ولی ویندوزم رو کردم XP SP2 حالا دوباره درایور رو نصب کردم ولی بازم همونطوره.اینم بگم من مانیتور ندارم ولی خروجی کارت صدام دوتا مونو میاد بیرون یه اسپیکر Edifier خونگی ولی یه ذره گرون دارم که 5 تا خروجی پشتش هست مثل فیش دی وی دی که هرکدوم به یه باند میخوره یعنی دو جفت باند L & R ویه باند تکی که وسط قرار میگیره و 3تا فیش هم ورودی میخوره که مثل همون فیش نر که میخورد تو کارت صداهای آنبورد میمونه که یعنی هرکدوم از این ورودی ها همون 5 تا خروجی اسپیکر رو میده.اگه میشه باتوجه به این اسپیکری که دارم راهنماییم کنید که از اولش فیش های میکسر و کارت صدا و کلا اینا رو چه جور وصل کنم و بعد از این کار رو لپ تاپم که مدل Dell Vostro 1088 هست چه تنظیماتی رو انجام بدم تا فعال بشه.اگر کسی میتونه کمکم کنه.دیگه سرم داره میترکه.باتشکر

بارگذاری...