روشن نشدن پارامترهای vst در Fl Studio

شروع موضوع توسط shadmehr00 ‏16/7/10 در انجمن آرشیو مطالب قدیمی

تاپیک روشن نشدن پارامترهای vst در Fl Studio تالار آرشیو مطالب قدیمی در persian-music.org.

1. shadmehr00

shadmehr00 عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +62 / 0 / -0
    با سلام.

من در مورد کار با پارامترهای vst و vsti به یه مشکل خوردم.اونم اینه که ببینید برای کار با پارامتهرهای vst مثل nexus مشکل ندارم و راحت در automation playlist ادد میشه ولی واسه نرم افزاری مثل trillogy وقتی میخوام چیزایی مثل pitch bend و سایر پارامتراشو ادد کنم اصلا روشن نمیشه...نمیدونم چیکار باید کرد

2. shadmehr00

امتیازات:
    +62 / 0 / -0
    وای بد جوری کلافه شدم.کلی از صبح تو سایتای خارجی گشتم.نتونستم پیدا کنم فقط یه چیزی که فهمیدم انگاری از fruity wripper شاید بشه.نمیدونم چه جوریه.آخه تو neuendo هم دقیقا همین مشکل رو دارم پارامترای این vst هارو نمیشه تکون دادددددددددددد:smile (18):

3. amir-roli

amir-roli عضو سایت

امتیازات:
    +64 / 0 / -1
    نرم افزار:
    adobeaudition, flstudio, soundforge
    سلام دوست من.یعنی چی پارامترها روشن نمیشن؟
    دقیق توضیح بدبد تا اگه تونستم کمک کنم:smile (31):

4. shadmehr00

امتیازات:
    +62 / 0 / -0
    با تشکر از توجه لاقل شما....

میدونین تو Fl یا برنامه های دیگه میشه این اقکت های روی هر vst مثل مثلا reverb و cutoff ,..... رو میشه تعریف کرد که تو آهنگ تکون بخوره یا تغییر کنه که تو flstudio در automation clip تعریف میشن و از طریق parametrs ادد میشن.بعدا من تو این حرکت مشکلی نداشتم و واسه نرم افزارهای مثل nexus راحت تونستم کار بندازمش ولی تو نرم افزارهایی مثل trillogy من هر کدوم از effetct ها مثل پیچ بند که خیلی بهش نیاز دارم هر چی تکون میدم در last tweked paramets روشن نمیشه و نمیتونم در new event یا new automation clip ادد کنمشون.بد جوری دو سه روزه الاف شدم:smile (42):

5. shadmehr00

امتیازات:
    +62 / 0 / -0
    این همه وقت گذاشتیم نوشتیم ایرادمونو هیچکی تو این سایت ترتیب اثر نشون نداد.....

باشه

6. Porya

Porya عضو سایت Gold User

امتیازات:
    +276 / 0 / -1
    نرم افزار:
    cubase, sonar
    امتحان کنین ببینین اگه روی پچ بند نرم افزار ، کلیک راست کار میکنه میتونین از طریق گزینه link to controller لینک کنین به پچ بند کیبورد . ولی اگه کلیک راست کار نکنه که کاریش نمیشه کرد . فکر کنم یکی از ضعف های اف ال باشه .

7. iMP4CT

iMP4CT عضو سایت

شغل :
    آزاد
    امتیازات:
    +26 / 0 / -0
    نرم افزار:
    ableton, StudioOne
    فک کنم جوابتون این باشه :

شما یا باید بصورت دستی " با موس " اون اتومیشن رو رکورد کنید.
    یا از current project زیر مجموعه" ژنراتور" وی اس تی مورد نظرتون رو انتخاب کرده و اون حالت مورد رو اتومیشن کنید .

فایل های ضمیمه:

• روشن نشدن پارامترهای vst در Fl Studio-101.JPG
      101.JPG
      اندازه فایل:
      27.2 KB
      نمایش ها:
      19
  8. shadmehr00

امتیازات:
    +62 / 0 / -0
    همه این کارارو کردم ولی باز کار نمیکنه.رو neuendo هم اینجوریه.فقط از یکی پرسیدم گف احتمال داره ایراد از نصب نرم افزار باشه.

آیا این امکان داره؟اگه میدونین میخواستم ببینم واسه پچ بد نرم افزاره یا خود نرم افزار بد نصب شده؟؟؟؟؟

بارگذاری...