رهنمای برای خرید کنترل دی جی Discover DJ Pro - iPOD

شروع موضوع توسط FazelVoltage ‏17/10/11 در انجمن DJ Gears

تاپیک رهنمای برای خرید کنترل دی جی Discover DJ Pro - iPOD تالار DJ Gears در persian-music.org.

1. FazelVoltage

FazelVoltage عضو سایت

امتیازات:
    +1 / 0 / -0
    نرم افزار:
    سلام و درود بر شما دوستان عزیز و مدیران عزیز سایت پرشین سینگرز ، من امروز عضو سایت شما شدم چون فوق العاده مباحث مهمی در این سایت دیدم و ممنون و سپاسگزارم از لطف شما دوستان برای برپایی چنین سایتیسوالی داشتم در مورد خرید کنترل دی جی ، من در شهرستان زندگی میکنم و اینجا به موسیقی الکترونیک و از این قبیل مباحث زیاد توجه ای نمیشود میخواستم یک دستگاه کنترل دی جی بخرم اما متاسفانه بودجه زیادی ندارم، میخواستم اولا بپرسم ببینم کنترل دی جی Discover DJ Pro - iPOD کسی از دوستان میشناسه یا با این دستگاه کار کرده؟ کسی میدونه نسبت به قیمت 350 هزار تومانیش آیا بازدهی داره که من ارم رو با این شروع کنم و یا کفاف اجرای برنامه برای حد اکثر 100 نفر رو داره یا نه !
    رهنمای برای خرید کنترل دی جی Discover DJ Pro - iPOD-10003960_title_dj_controller_ion_audio_discover_dj_pro.jpg
    سوال بعدیم اینکه دستگاه دی جی میشناسید بسته به نیاز من که بالا ذکر کردم تورنج زیر 500 هزار تومان ؟ اگر هست لطف کنید معرفی کنید ممنون میشم یک دنیا ممنون

2. saviz

saviz عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    ارسال پاسخ به این موضوع :: رهنمای برای خرید کنترل دی جی Discover DJ Pro - iPOD

سلام دوست عزیز نظر من اینه برای شروع kam KSD2 بدک نیست خودم این مدل رو داشتم و ازش راضی بودم البته برای شروع چیز خوبیه.
    قیمتشم زیاد سنگین نیست هرچی باشه دیگه زیر 600 و 700 تومان هست.

3. saviz

saviz عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    http://www.wholesaleelectricalsupplier.co.uk/acatalog/KSD3.jpg اینم عکسشه درضمن باید بگم این دستگاه به لب تاپ وصل نمیشه و فقط با فلاش(کول دیسک) و رم SD کار می کنه که میکروفون هم میشه بهش وصل کرد و باید بگم که افکت نداره فقط scrath داره.

4. FazelVoltage

FazelVoltage عضو سایت

امتیازات:
    +1 / 0 / -0
    نرم افزار:
    ممنون از لطف شما دوست عزیز حتما روش یک رسیدگی میکنم اما کاش به لب تاپ متصل میشد دیگه فکر کنم همه نیازم رو برطرف میکرد ( حقیقت اینه که اگر من دستگاه رو بخرم شاید تا 2 سال نتونم عوض کنمش چون میخوام یک استدیو کوچیک و یک می دی کیبورد و چند باند برای دستگاه دی جی بگیرم ) برای همین که یک دستگاه دی جی میخوام که هم باهاش شروع کنم هم بتونم تا 1-2 سال باهاش کار کنم و مجلس برم ، راستی اگر دی جی کنترل دست دوم که تمیز باشه هم دم دست داشتین معرفی کنید بازم لطف کردین ( از دوستان هم اگر کسی این دستگاه میشناسه یک کمکی بکنه لطف کرده Discover DJ Pro - iPOD )
    باز هم ممنون و تشکر

5. saviz

saviz عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    البته اینو هم باید بگم اینجور دستگاه اگه بخری صاحب اول و آخرش خودت هستی چون هچکس دنبال اینجور دستگاه نمیره آخرشم باید با یه ضرر زیاد بفروشیش(خودم تجربه کردم)
    متسفانه امروزه عقل مردم به چشمشون هست هیچکس دستگاه کنترلرو قبول نداره همه دی جی رو به سه تیکه بودنش میشناسن.
    شما نباید تو خرید دستگاه دی جی عجله کنید یکم صبر کنید یه دستگاه دی جی خوب بگیرید مثل DENON s1200 که قیمتش تو رشت 1900000 تومان هست که یه چیز ایده آل هست(هم فلاش میخوره هم سی دی mp3 پخش می کنه هم افکت داره و هم اینکه به لب تاپ و کامپیوتر وصل میشه)

http://www.planetdj.com/img/Odyssey/fzdnx12000e.jpg
    http://es.virtualdj.com/image/47451/733/Denon DNX120 Mixer2.jpg
    http://djdj.nl/cat/l/dns1200_tilt.jpg
    http://c0.dmlimg.com/1fc1c1c2db5852e08ffc380475e2633678981a36b0ca813b65f68b40a85c752d.jpg
    اینم عکساش.

6. FazelVoltage

FazelVoltage عضو سایت

امتیازات:
    +1 / 0 / -0
    نرم افزار:
    بله شما درست میگین 100% یک تیکه از این ست به کل اون دستگاه می ارزه اما مشکل من اینه که من تازه کار هستم و اینم بگم مشکلات مادی دارم چون هم دانشجو هستم هم اینکه من چند هدف در سرم دارم ، در حال حاضر میخوام یک میدی کیبورد همچنین یک لپ تاپ هم بخرم و تقریبا یک استدیو خیلی خیلی کوچیک و خونگی برای خودم درست کنم و مشغول عشق بازی خودم ( ساختن ساخته های دست خودم ) باشم در کنارش یک دستگاه دی جی هم داشته باشم و باهاش کار کنم و گه هم مراسمی جشنی و ... به پستم خورد برم کمی درامد ازش داشته باشم، شک ندارم یک دستگاه حرفه ای در آینده نیازمه! واسه همین همه پولم رو در حال حاضر نمیتونم روی دی جی کنترل بزارم نهایت پولی بتونم بزارم تا 1-2 سال برای این دستگاه 800 تومانه، اگر بخوام طبق گفته شما صبر کنم تا 1900000 بخرم که فکر کنم 3 سال طول میکشه به سمت دی جی شدن برم و 3 سال باید ارزو به دل بمونم برای یادگیری و داشتن دستگاه دی جی :( واسه همین دنبال یک دستگاه معقول هستم که هم بتونم باهاش کار کنم هم مراسمی برم و بیشتر برای آهنگ سازی های که میکنم میخوام که آهنگای خودم پلی کنم ، اگر دست 2 گیرم میومد تو این رنج خیلی خوب میشود

7. saviz

saviz عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    پس که اینطور.
    ولی به نظر من بی خیال Discover DJ Pro - iPOD بشید بهتره چون چیزیه که یکم دنگو فنگ داره.
    دی جی کنترلرهای خیلی خوبی با 800 تومان پیدا میشه که تمام نیازهای شمارو برطرف می کنه فقط کافیه یکم بگردید تا چیزی رو دنبالش هستین رو پیدا کنید,برای مثال m audio xponent که همون چیزیه که شما دنبالش هستین http://www.hktsangfook.com/catalog/images/torq_xponent_v2008.jpg قیمتشم هرچی باشه دیگه زیره 800 تومان هست https://static.journeyed.com/5/7/0/2/4/881215.Original.jpg
    و numark NS7 که اینم چیز توپی هست ولی قیمتشو ندارم. http://www.proaudiostar.com/media/c...eab33525d08d6e5fb8d27136e95/n/u/num-ns7_1.jpg

8. FazelVoltage

FazelVoltage عضو سایت

امتیازات:
    +1 / 0 / -0
    نرم افزار:
    آره فکر کنم همین 2 تا مدل نیاز من رو برطرف میکنه خصوصا m-audio که چند جایی هم دیده بودم تو این رنج قیمت انتخاب مناسبی به نظر میرسه ، دوست عزیز باز هم ممنونم از لطف شما من واقعا سردر گم بودم با این حال من به شما پیغام خصوصی میدم جهت کمک ، باز هم ممنون :x

9. saviz

saviz عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    خواهش می کنم وظیفه من بود راهنمایی کنم و امیدوارم تو کارتون موفق باشید.
    هر سوالی هم اگه داشتین من در خدمت شما هستم اینم آدرس ایمیلم.(djsaviz_1989@yahoo.com)

10. saviz

saviz عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
  11. FazelVoltage

FazelVoltage عضو سایت

امتیازات:
    +1 / 0 / -0
    نرم افزار:
    اره نگاه کردم ممنون ، راستی من ایدی شما رو ادد کردم در مورد این موضوع چت کنیم بهتره ، راستی دستگاه numark NS7 یا numark NS6 تو بازار گیر میاد؟ تقریبا رنج قیمت این دستگاه چنده اگر گیر میاد !!! و اینکه نرم افزار مخصوص به خودش رو روی لپ تاپ باید نسب کرد یا با نرم افزار های دیگه هم سازگار هست؟

12. epitaph

epitaph عضو سایت

امتیازات:
    +14 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, flstudio
    numark ns7 فکر میکنم 1600.m audio xponent هم الان 1400.جهت اطلاع گفتم که کسی تاپیک های پارسال رو نخونه فک کنه 800 تومنه

13. king of black

king of black

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    salam khedmate shoma arz konam man dishab ye dastgah didam kheyli jaleb bod melodi pakhsh mikad khannde mikhond

14. shahram

shahram عضو سایت

امتیازات:
    +18 / 0 / -0
    نرم افزار:
    پاسخ : رهنمای برای خرید کنترل دی جی Discover DJ Pro - iPOD

درود:
    من دستگاها ی سمپلر رو از نزدیک ندیدم اما در جستجوهای زیادی که در اینترنت کردم دوتا از سمپلرها خیلی خودنمایی می کرد که هر دو از شرکت رو لند بودن یکی sp-404sx و دیگری sp-555.
    اما سوال من از کسانی که این دستگاه رو از نزدیک دیدن و با اون کار کردن اینه که آیا ما می تونیم پدها دستگاه رو با هم میکس کنیم
    مثلا همه پدها رو در حالت خاموش بذاریم و پد شماره 1 رو روشن کنیم و اون پد بدون اینکه خاموش بشه سمپلها رو بصورت لوپ بخش کنه(و با فشار دوم خامش بشه) و بعد پد شماره 5 و 8و...
    و خلاصه مطلب اینکه ما آیا می تونیم با این دستگاهها سمپلها رو میکس کنیم.
    چون من در تبلت آی پدم نرم افزاری دارم که همین طوریه و سمپلها رو با هم میکس می کنم
    با سپاس

15. shahram

shahram عضو سایت

امتیازات:
    +18 / 0 / -0
    نرم افزار:

درود:
    من دستگاها ی سمپلر رو از نزدیک ندیدم اما در جستجوهای زیادی که در اینترنت کردم دوتا از سمپلرها خیلی خودنمایی می کرد که هر دو از شرکت رو لند بودن یکی sp-404sx و دیگری sp-555.
    اما سوال من از کسانی که این دستگاه رو از نزدیک دیدن و با اون کار کردن اینه که آیا ما می تونیم پدها دستگاه رو با هم میکس کنیم
    مثلا همه پدها رو در حالت خاموش بذاریم و پد شماره 1 رو روشن کنیم و اون پد بدون اینکه خاموش بشه سمپلها رو بصورت لوپ بخش کنه(و با فشار دوم خامش بشه) و بعد پد شماره 5 و 8و...
    و خلاصه مطلب اینکه ما آیا می تونیم با این دستگاهها سمپلها رو میکس کنیم.
    چون من در تبلت آی پدم نرم افزاری دارم که همین طوریه و سمپلها رو با هم میکس می کنم
    با سپاس

16. reza akhavan

reza akhavan

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:

سلام من میخوام دستگاه دی جی کنترلر تو رنج قیمت 600 یا 700 بخرم میشه راهنماییم کنید؟

17. novin3901

novin3901

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    سلام الان قیمت یه ست دستگاه دی جی امسال چه قیمتی پیدا میشه(البته با در نظر گرفتن تورم سال 93) یه ست میخوام که حداقل تا یه دوسالی خیالم ازش راحت باشه . ایکاش ایکاش نکنم که چرا این ست دستگاه رو نخریده بودم

سوال بعدیمم اینه که من دوتا باند دبل EV و دوتا باند (زد فر) و ی میکسر دایناکورد 1000 هم دارم، چه ست دی جی به دردم میخوره که بتونه این سیستم جواب بده اگه اسم مدل و قیمتشو بهم بدی ممنون میشم

آخرین ویرایش: ‏27/3/14
  18. Dr.Noise

Dr.Noise عضو سایت هنرمند

شغل :
    Music Producer - Dj
    امتیازات:
    +2,568 / 2 / -0
    نرم افزار:
    ableton, cubase, studio_one
    درود دوست عزیز ...
    در مورد دستگاه دی جی ، بستگی به خودتون داره .
    چقدر میخواید هزینه کنید ؟

Sent from my ST15i using Tapatalk

19. novin3901

novin3901

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    خب اخه من شنیدم میگن بستگی به سیستم صوت داره؟؟؟؟
    الان میتونم تا 3 تومن، اما تا تابستون میوتنم 5 تومن سرمایه کنم، اخه ترسم از اینه با این گرونی دیگه نشه ی میکروفن خرید

20. novin3901

novin3901

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    راستی چقد زمان میبره یاد بگیرم؟؟؟؟هزینه تدریس چقده؟؟؟؟
    راستی میشه از کارایی دستگاهای دی جی بگید؟؟؟؟؟؟

بارگذاری...

عبارات جستجو شده:

1. دی جی کنترلر دست دوم

,
  2. کنترلر دی جی دست دوم

,
  3. دیجی کنترل قیمتsx2