پروژه آهنگسازی رمیکس ناجی از پیروز (Naji Remix) توسط وحید عباسکوهی(vahidalyani)

شروع موضوع توسط vahidalyani ‏11/3/16 در انجمن Remix

تاپیک رمیکس ناجی از پیروز (Naji Remix) توسط وحید عباسکوهی(vahidalyani) تالار Remix در persian-music.org.

1. vahidalyani

vahidalyani عضو سایت

امتیازات:
    +7 / 0 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition, cubase, FLstudio

درود :

همانطور که خیلی از دوستان اطلاع دارند , حدود دو هفته ی پیش مسابقاتی برای dj های عزیز برگزار شد که باید صدای پیروز ( خواننده ) رو , رو یه آهنگ جدید میکس میکردند یا بهتر بگم باید یه رمیکس می ساختند .
    بنده نیز در این مسابقه شرکت کردم و دومین پروژه ی رمیکسمو به پایان رسوندم. خوب , چیزی که معلومه ، جزو 80 نفرِ برتر این مسابقه نبودم . بخاطر وقت کم ( مشغله های پیش اومده در دانشگام) و نبود امکانات میکس و مسترینگ نمیخواستم شرکت کنم. همچنین تنها سه روز رو میتونستم به این کار اختصاص بدم. که بعدا تصمیم گرفتم که تو این وقت کم منم یه رمیکس تحویل بدم .

این رمیکس (ناجی از پیروز) دومین رمیکس من هستش که از 99 پترن ، 65 کانال میکسر ،6کانال ِSend و 68 ترک در پلی لیست تشکیل شده است . کل کارهای این رمیکس در حدود سه روز به پایان رسید. میکس و مسترینگ این کار رو تا جایی که دانش اندکم یاری میکرد با پلاگین های خودِ Fl Studio انجام دادم. از Vst خارجی Sylenth نیز استفاده شده است .

Daw : Fl Studio
    External Vsti : Sylenth

{username}-{filename}

دانلود با کیفیت 320
    https://www.persian-music.org/attac...8/?temp_hash=eff457a142b4fe6c4454fb13881aa93a

دانلود با کیفیت 128
    https://www.persian-music.org/attac...9/?temp_hash=eff457a142b4fe6c4454fb13881aa93a

پیروز باشید.

فایل های ضمیمه:

• خوشم اومد خوشم اومد x 2
  2. oxygenx

oxygenx مدیر تالار پروژه های کاربران تیم مدیریت مدیر تالار

امتیازات:
    +815 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, reason, sonar
    خسته نباشید
    خیلی ممنون بابت به اشتراک گذاشتن کارتون با دوستانتون...
    خیلی کار شلوغیه..این رو باید خدمت شما عرض کنم که زیاد شدن تعداد لاینها برای افراد آماتور مثل من صد در صد کار رو سخت میکنه...به علاوه اینکه که کار صد در صد نرم افزاریه...
    اینی که من شنیدم اگه براش وقت کافی گذاشته بشه..پتانسیل تبدیل شدن به کار بهتری هم داره...
    ضرباهنگی هم که استفاده کردید منو یاد گروههای Rave امریکایی میندازه...خیلی قاطع و محکم..
    امیدوارم در کارهای دیگه خودتون موفق تر از این باشید

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
بارگذاری...