رمیکس آهنگ Marrakech

• شروع کننده موضوع 0.0dB
  • تاریخ شروع

0.0dB

هنرمند
30/8/09
23
3
0
Space
سلام به تمام دوستان عزیز

اینم آهنگ مراکش هست که برای مسابقه سایت ساخته بودم ولی از اونجایی که تایم این کار 3 دقیقه از حد مجاز بیشتر بود تو مسابقه شرکت داده نشد!! ولی مطمئنم جایزه اولو میگرفت(شوخی بود ها!!)

برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنید

منتظر نظرات دوستان در مورد این کار هستم!!!

8/9/09
9
1
3
پاسخ

وقت بخیر

ای کاش این پست خودتون رو پاک کنید چون به هر حال کار درستی نیست که رمیکسی که برای مسابقه ای ساخته شده و حالا به هر دلیلی رد شده یا اصلا رد نشده کاری به این نداریم
یا حتی اگر هم برای مسابقه ساخته نشده بود و بعد از مسابقه ساخته بودینش الان و در این مرحله که هنوز برنده مسابقه اعلام نشده موزیکی با مضموم مسابقه برای نظر دادن قرار بگیره احتمال هست که در نظرات و رای بازدید کننده اثر بزاره
شاد و پیروز باشید

0.0dB

هنرمند
30/8/09
23
3
0
Space
دوست گرامی برنده مسابقه که دیگه از اراء معلومه(10 دقیقه دیگم برنده رو اعلام میکنند)!! به این آهنگ ربطی نداره چون که نمیتونید بهش رای بدید؟!!!

در ضمن من نظر شما رو خواستم اونم کاملا اختیاریه میتونید نظر ندید!!(راستی در مورد ساخته شدنش هم میتونید از psychopat عزیز بپرسید این کار آخرین روز مهلت مسابقه تحویل ایشون داده شد)

از همین جا هم به افراد اول تا سوم مسابقه تبریک میگم

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران:
16/4/09
587
177
0
.::SYNTHTOPIA::.
بله دوستمون 0.0db متاسفانه در آخرین لحظات کار رو ارائه کردند که چون باید بخاطر مدت زمانش edit میشد فرصت اینکار رو پیدا نکردند
و الان هم که مسابقه به پایان رسیده و برنده ها هم مشخص شده مشکلی نیست و این کار رو هم دوستان مورد نقد و نظر قرار خواهند داد

با آرزوی موفقیت برای شما

0.0dB

هنرمند
30/8/09
23
3
0
Space
سلام به همه دوستان
خیلی جالبه که الان که بعد از 2 روز به سایت سر زدم دیدم ...
متاسفانه از شانس من مظمون آهنگ ارسالی من در مورد مسابقه هست و دوستان رقبتی برای ارسال نظرشون نشون نمیدند! ولی انشا... در کارای بعدی یه آهنگ بدون شرح آپلود میکنم.

با آرزوی موفقیت برای همه

16/4/09
587
177
0
.::SYNTHTOPIA::.
آهنگ رو شنیدم و بسیار برام جالب بود (بیشتر متاسف شدم از اینکه به موقع حاضر نشد)
با آرزوی موفقیت برای شما

---------------
در ضمن لطفا مشخصات آهنگ رو هم طبق قوانین بنویسید
با تشکر

0.0dB

هنرمند
30/8/09
23
3
0
Space
سلام اینم مشخصات آهنگ که طبق قوانین باید درج بشه

Marrakech Remix

Mix: Fl studio 8

Master: wave lab

Genre: Psychedelic

Tempo: 145 BPM

VSTi:

Image-line Poizone V2

Image-line Toxic biohazard

reFX Nexus

NI Massive

Aturia CS80-v

Fl Slayer

Sytrus

Effect:

Fruity Pan o matic

Fruity Free filter

Fruity Parametric EQ

Fruity Reverb

Fruity Delay

Fruity Flanger

Fruity Multiband Compresor

Fruity EQ​

a.z. inc

هنرمند
25/7/09
7
2
0
SPACE
با سلام :
سبک کار psy/trance بود اما خیلی زیبا اجرا شده بود من که لذت بردم اگه این کار در مسابقه و سبک مسابقه بود مطمئنا" مقام میاورد چون در سبک خودش خیلی زیبا کار شده.
با شکر.

0.0dB

هنرمند
30/8/09
23
3
0
Space
سلام دوست عزیز از اینکه وقت گذاشتید و کار من رو گوش کردید ممنونم در ضمن کسب مقام دومی هم بهتون تبریک میگم