آخرین ارسال‌ها

رفع اشکال قطع و وصل شدن کارت صدا

alitan

عضو سایت
9/8/12
139
MeshkinCity
سلام چند ماهی است که هر روز کارت صدام قطع و وصل میشه و بیشتر مواقع باید یا کابلو قطع و وصل کنم یا سیستمو ری استارت کنم تا درست بشه... درایو و کابلو عوض کردم ولی درست نمیشه سیستمم ویندوز 10.... کارت صدا icon 4 nano

Omid-Mohebbi

تیم مدیریت
مدیر کل
29/5/09
7,839
44
بندرعباس
سلام.
پیشنهاد میکنم درایورهای usb مادر بورد و آپدیت کنید.
نتیجه رو اعلام کنید.

10/4/19
1
31
سلام من یه کارت صدای m-audio mtrack pluse
خریدم و درایور رو هم به درستی نصب کردم اما در هین کار با ویندوز بدون استفاده از کارت صدا کارت صدام یهو قطع و وصل میشه انگار که یهو از usb بکشیش و دوباره وصل کن وقتی تو daw باهاش کار میکنم قطع و وصلی نداره اما وقتی موزیک گوش میدم و بعد ویندوز پلیر رو میبندم دوباره قطع و وصل میشه یا میرم تو فولدره های ویندوز قطع و وصل میشه ایراد کار کجاست میتونه مشکل از کارت صدا باشه

Yo3fM

هنرمند
کاربر با تجربه
24/2/16
679
سلام من یه کارت صدای m-audio mtrack pluse
خریدم و درایور رو هم به درستی نصب کردم اما در هین کار با ویندوز بدون استفاده از کارت صدا کارت صدام یهو قطع و وصل میشه انگار که یهو از usb بکشیش و دوباره وصل کن وقتی تو daw باهاش کار میکنم قطع و وصلی نداره اما وقتی موزیک گوش میدم و بعد ویندوز پلیر رو میبندم دوباره قطع و وصل میشه یا میرم تو فولدره های ویندوز قطع و وصل میشه ایراد کار کجاست میتونه مشکل از کارت صدا باشه
درود
1- اگه کارت صدای آنبرد ت فعاله برو Device manager غیرفعال یا حذف کن.
2- مقدار sample rate را در ویندوز و DAW یکسان قرار بده.
3- مطمئن شو که آخرین آپدیت رو نصب کردی. مجددا نصب کن. اتصال usb کارت صدا رو قطع کن بعد نصب کن، سپس سیستم رو restart کن و در آخر کارت صدا رو وصل کن.

بالا