رفتن به کنسرواتور های اروپا برای رهبری ارکستر و آهنگسازی موسیقی فیلم

شروع موضوع توسط Saint ‏31/10/11 در انجمن آرشیو مطالب قدیمی

تاپیک رفتن به کنسرواتور های اروپا برای رهبری ارکستر و آهنگسازی موسیقی فیلم تالار آرشیو مطالب قدیمی در persian-music.org.

1. Saint

Saint عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    سلام دوستان
    من دانشجوی ترم 6 مهندسی معماری در انستیتو تکنولوژی نروژ هستم ( البته الان ایرانم ) . من 10 سال هست که نوازنده گیتار و پیانو هستم .البته این 10 سال به صورت کاملا حرفیه دنبال نکردما . روی تئوری موسیقی تقریبا مسلط هستم.
    من می خوام بعد از اتمام دوره لسانس وارد کنسرواتور جوزپه وردی میلان شم و در حوزه موسیقی کلاسیک وارد رشته رهبری ارکستر و یا موسیقی فیلم شم .
    حالا از دوستان سوالم این هست که آیا سنم واسه این اهداف زیاد نیست ؟(من الان 22 سالمه). چون یک نفر بهم گفت کسایی می تونن در سطح جهانی اونم موسیقی کلاسیک رهبر شن که از 4 یا 5 سالگی به صورت حرفه ای موسیقی کار کرده باشن

می خواستم ببینم نظر اساتید چی هستش
    پیشاپیش ازتون ممنونم

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران: ‏31/10/11
  2. ahang

ahang Banned

امتیازات:
    +23 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, flstudio, logic
    عزیز من ماهی رو هر وقت از آب بگیری تازست .

اگه بخوای به این چیزا فکر کنی و بگی چرا وقتی 5 سالم بود موزیسین نبودم و از این حرفا ، به هیچ جایی نمیرسی ..

استوار و محکم به راهت ادامه بده .

موفق باشی .....

3. Ahmad-Paya

Ahmad-Paya عضو سایت

امتیازات:
    +50 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, nuendo, wavelab
    سلام دوست من

برای قبولی در کنسرواتوار باید تئوری موسقی-هارمونی-کنتر پوان-فرم های موسقی-سلفژ-پیانوعمومی-پارتیتور خوانی و پارتیتور نوازی با پیانو مخصوصا برای رهبری ارکستر-وکلا اصول موسقی رو در سطح قابل قبولی بلد باشید
    یاد گیری همه این اصول سادست فقط اگه هدف درست و پشت کار لازم رو داشته باشید.

یکی از دوستان من چند سال پیش رشته آهنگسازی فیلم تو کانادا قبول شد الان هم برای خودش کسی شده.
    هدف من هم تو موسقی شبیه شماست. اول که پست رو دیدم فکر کردم خودم پست رو نوشتمd

اگر راجع به انتخاب کتاب در مورد مباحث بالا مشکل داشتی بگو تا کتابهای خوبی رو بهتون معرفی کنم

با آرزوی موفقیت برای شما...

بارگذاری...