رضا صادقي --- ديگه مشكي نميپوشم !

شروع موضوع توسط Mohamad.K ‏31/5/11 در انجمن اخبار موسیقی ایران

تاپیک رضا صادقي --- ديگه مشكي نميپوشم ! تالار اخبار موسیقی ایران در persian-music.org.

1. Mohamad.K

Mohamad.K عضو سایت

امتیازات:
    +305 / 0 / -2
    نرم افزار:
    ableton, cubase
    رضا صادقي --- ديگه مشكي نميپوشم !-1306150133img_(450_x_600).jpg
    آلبوم ديگه مشكي نميپوشم !
    همونطور كه در خبرها اومده البوم رضا صادقي 14 قطعه داره به نام هاي
    چراغ ها را خاموش كنيد
    يادگاري
    سرت سلامت
    زبون آسمان
    حق با تو بود
    ديگه مشكي نميپوشم
    دروغ گفت
    خوب بد
    دليل بودن
    خرابم نكن
    شير خسته
    جان دل
    و دو قطعه ديگرش رو نميدونم . .

روانه بازار شد و تمامي مجوز مربوط هم گرفته شده اهنگسازي بيشتر قطعات با رضا صادقي بوده و همچنين برخي قطعات انوشيروان تقوي انجام داده و تنظيم ها توسط معين راهبر - مهران خالصي - كوشان حداد - رضا صادقي صورت گرفته است. همچنين آهنگ ديگه مشكي نميپوشم كاملا سوژه متفاوتي داره و بسيار جالب هست !

خواهشا كپي نكنيد !
    بخريد !

:smile (46):

2. M.A.H.Y.A.R

M.A.H.Y.A.R عضو سایت

امتیازات:
    +129 / 0 / -0
    نرم افزار:
    سلام.
    دو قطعه‌ي ديگه يكي اسمش "دلم گفت" و ديگري "چراغارو خاموش كن" هست كه اين قطعه هم ترك 1 هست هم ترك 14 كه اوليو كوشان حداد تنظيم كرده و دوميو انوشيروان تقوي. آهنگسازي 11 قطعه از خود رضا صادقيه و دوتا هم انوشيروان تقوي و يكي هم الهام گرفته شده. كلا دو تا قطعه رو كوشان حداد تنظيم كرده كه به مثل هميشه كاراش قويه.
    يه چيزيم كه من دقت كردم جديدا باب شده اينه روي اكثر آلبوم هايي كه خواننده مطرحه اسم فيروز ويسانلو و پيام طوني به عنوان نوازنده گيتار و ويلن ديده ميشه.
    من خودم فعلا كامل گوش نكردم ولي به نظرم آلبوم خوبيه.

چرا اينجا انقد خلوته آخه!!! نه نظري نه خبري ...
    از دوستان كسي ميدونه اينكه واقعا رضا صادقي ديگه مشكي نميپوشه درسته يا نه؟
    يكيم اينكه در مورد اين عدد 121 تو نت خيلي بحث شده. همون كه آخر آهنگ زبون آسمون ميگه. كسي اينجا نفهميد يعني چي؟

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران: ‏7/6/11
  3. Behrouz Paygan

Behrouz Paygan Gold User

امتیازات:
    +1,065 / 0 / -1
    نرم افزار:
    cubase, logic, protools
    عدد 121 به زبان حروف ابجد میشه " الله "

البته من این آلبوم رو هنوز نشنیدم

4. Omid-Mohebbi

Omid-Mohebbi تیم مدیریت مدیر کل

امتیازات:
    +7,799 / 2 / -6
    نرم افزار:
    cubase, sonar
    به نظر شما این موضوع خیلی مهمه ؟
    عقاید هر کسی برای خودش محترمه.
    فکر کنم بیشتر به هنرش بپردازیم و نقد کنیم بحث مفیدتر خواهد شد.

5. ali6666ila

ali6666ila عضو سایت

امتیازات:
    +2 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, logic, protools
    فکرشو بکن اگه علیرضا افکاری یه قطعه از این آلبوم رو آهنگسازی و تنظیم میکرد ، چقدر این آلبوم زیباتر میشد
    به نظر شخصی من رضا صادقی خیلی ضعیف کارکرد خـــــــــــــــــیــــــــــــلــــــی ...!
    دقیقا بهترین آلبومش وایسا دنیا بود و آلبوم بعدی یکم ضعیفتر شد و این آلبوم هم که ...

ترکهای مورد علاقم : 1- چراغا رو خاموش کن 2- خرابم نکن 3- سرت سلامت

موفق باشید ...!

6. Mohamad.K

Mohamad.K عضو سایت

امتیازات:
    +305 / 0 / -2
    نرم افزار:
    ableton, cubase
    دوستان در اين البوم سياست كاري خوبي انجام شده . ترك ديگه مشكي نميپوشم به اسم به نظر مياد كه ديگه پشيمون شده از اين كه مشكي پوشيده اما در ترانش ميگه وقتي كفنش كنن ديگه مشكي نميپوشه !

من البوم رو تا حدي گوش كردم . موزيك چراغ ها رو خاموش كن بسيار زيبا بود به نظر خودم . هم از لحاظ معني هم از لحاظ تكنيكي و هم از لحاظ كيفيت . به نظرم موزيك ديگه مشكي نميپوشم با توجه به اينكه نام البومش هست كمي ضعيفتر از تركهاي ديگه بود. كلا البوهاي رضا صادقي مشكي رنگه عشقه خيلي موزيك ها ماندگار تري داشت . تا البوم يكي بود يكي نبود و اين البوم اخيرش . از لحاظ تكنيكي خيلي پيشرفت خوبي داشته اما موزيك ها ارضا كننده ي شنونده نيست مثل موزيك (تو با مني) يا واستا دنيا و . . .

7. Hossein Rezaei

Hossein Rezaei تیم مدیریت مدیر کل

امتیازات:
    +476 / 0 / -1
    نرم افزار:
    ableton, logic
    به نظر من این آلبوم از آلبوهای قبلی رضا صادقی ضعیفتر بود .
    و اسم دیگه مشکی نمیپوشم جنبه ی تبلیغاتی داره

8. M.A.H.Y.A.R

M.A.H.Y.A.R عضو سایت

امتیازات:
    +129 / 0 / -0
    نرم افزار:
    به نظرم البوم خوبي بود مخصوصا از نطر شعر. من خودم بيش از همه خوب‌وبد رو دوست دارم مخصوصا كوروس آهنگ كه شعرش فوق‌العادس. كلا آلبوم خوبيه به نظرم ولي خوب حال و هواي آهنگا مثل آلبوم هاي قبله. البته برخلاف آلبوم قبل تو اين آلبوم بازم يه 6/8 خوند كه به نظرم هر وقت رضا صادقي 6/8 ميخونه خوب در مياد.

با عرض احترام خدمت آقاي محبي. من خودم موسيقي پاپ موسيقي اصليم نيس و رضا صادقيو هم دوس دارم ولي خواننده‌ اولم نيس، ولي واسه خيليا كه عشق رضا صادقي هستن و فقط به خاطر اون رفتن مشكي پوشيدن كه خيلياشونم ديديم خيلي مهمه كه رضا صادقي مشكي بپوشه و طبق گفته خودش مشكي پوش بمونه. البته من خودم اينو تاييد نمي كنم و با شما هم عقيدم كه عقايد هركس به خودش مربوطه. ولي خوب خيليا هم هستن كه مشكي پوش بودن و موندن رضا صادقي براشون مهمه.

ممنون.

9. Mohamad.K

Mohamad.K عضو سایت

امتیازات:
    +305 / 0 / -2
    نرم افزار:
    ableton, cubase
    به نظر من ضعيف ترين كارهاي رضا صادقي همون موزيك هاي بندريش هست

10. Omid-Mohebbi

Omid-Mohebbi تیم مدیریت مدیر کل

امتیازات:
    +7,799 / 2 / -6
    نرم افزار:
    cubase, sonar
    بنده به عنوان یه دوست قدیمی و کسی که کارهای قدیمی رضا رو رکورد کرده با این حرفتون موافقم.
    کارهای بندری قدیمی رضا موفق تر و گیرا تر بودن. کارهای جدیدش در این سبک بیشتر جنبه بازاری پیدا کرده.
    اما در عوض خدا بیامرز ناصر در کارهای بندری خیلی توان و انرژی میذاشتن. در کارهای بندری ناصر من به شخصه هر بار با ریتمها بکر و اجرای مدرن اونها روبرو میشدم.
    حتی در آهنگ نقش جمال ناصر برای اینکه نوازنده های پرکاشن نتونسته بودن حس بندری رو خوب پیاده کنن. خودش پرکاشن و مخصوصا تومبا رو اجرا کرده.
    که هنوز هم برای من زیبایی خاص خودش رو داره. استایلها و ریتمهای قدیمی که کم کم دارن فراموش میشن رو دوباره احیا کرد.

11. Masoud-A

Masoud-A عضو سایت

امتیازات:
    +280 / 1 / -1
    نرم افزار:
    flstudio, logic, nuendo
    به نظر من این آلبوم ، کار نسبتاً قویی بود ، یعنی از خیلی آلبوم هایی که این روزها به بازار میان بهتر کار شده بود !
    اما برای کسی مثل رضا صادقی تاحدی ضعیف هم بود ، البته با آلبوم های قبلی آقای صادقی مقایسه نمی کنم چون حقیقتاً این آلبوم یکم رنگ و بوی متفاوت تری نسبت به کارای قبلی رضا داشت.
    نکته ی دیگه ای که در این آلبوم هست اینه که همیشه آقای صادقی در آلبوم هاش از یک سبک استفاده میکرد و اگه بعنوان مثال همه ی کارهاش اسلو و عاشقانه نبود اما 90 درصدشون اینطور بودند اما در این آلبوم تنوع بیشتری به خرج دادن.
    البته یه اتفاق در زمینه ی شیوه ی کاری هم در این آلبوم برای آقای صادقی پیش اومده و اونم اینه که ایشون در این آلبوم کمی از حالت تک محوری دور شدن و کارهاشون رو به دوستان دیگر سپردن ، به خصوص شعر و ملودی که فکر میکنم تا قبل از این آلبوم آقای صادقی به شدت روشون حساس بودن و اکثراً خودشون اون کارا رو انجام میدادن و البته این حساسیت خوبه و اینکه خود یک خواننده در ترانه سرایی و ملودی سازی نقش داشته باشه اما بهتر از اینها اینه که موزیک رو به حالت کار گروهی نزدیک کرد تا تک نفره.
    در نهایت فکر می کنم پشت تمامی مراحل ساخت این آلبوم یک فکر بوده و اون فکر هم مربوط بوده به هرچه بازاری تر شدن آلبوم.
    خسته نباشید میگم به این هنرمندان عزیز و آرزوی موفقیت دارم برای این آلبوم و سازندگان اون.

12. omidan

omidan عضو سایت

امتیازات:
    +1 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio, sonar
    از حق نگذريم ترك 2 (يادگاري)خيلي قشنگو دلنشين بود ولي من با تركهاي ديگش ارتباط برقرار نكردم

13. Mohamad.K

Mohamad.K عضو سایت

امتیازات:
    +305 / 0 / -2
    نرم افزار:
    ableton, cubase
    به نظرم موزيك دليل بودن خيلي زيبا بود به اين خاطر كه استايل رضا صادقي در اين موزيك به زمان قديم برميگردونتش كه همون استايل شد رضا صادقي !

14. Saman Niknezhad

Saman Niknezhad عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +188 / 0 / -1
    نرم افزار:
    cubase, nuendo
    كاري به ضعيفي و قوي بودن اين البوم ندارم!!!
    به هر حال تو اين 14 تا ترك هركي با يدونش حال كنه بسه !ما ايرانيا به نظرم خيلي سليقه هامون فرق داره!!!
    من به شخصه خودم با شيره خستش و خوبو بدش حال كردم!
    اما تعجب من از اينه!!! رضا صادقي چرا يكي از تركهاش رو به سيروان خسروي نداد!
    وايسا دنيا يكي از موندگار ترين كارهاي رضا شده كه هنوز كه هنوز گاهي اوقات تو ماشين ها و تو گوشي ها شنيده ميشه!
    من فكر ميكنم جاي سيروان خسروي توي اين البوم خاليه!
    كلا يك مقداري اهنگ سازي هاي رضا صادقيه عزيز كمي داره تكراري ميشه!!!
    البته اين نظر بنده ي حقيره

من چندين جا احسااس ملودي هاي شبيه رو داشتم تو كار نميدونم نظر منه يا ديگران هم پي بردن

موزيك دلم گرفت دقيقه 1:9 كوروس كار دقيقا ميشه گفت كرس كاره محمد عليزادست
    موزيكي كه ميگه اين اولين باره--دلم داره--ميگه اره دوست داره

موزيك سرت سلامت دقيقه 1:2 كوروس كار شبيه كار هيديه ايرون سياوش شمس هستش
    هديه ي ايرون اي زاده ي روده كارون تو هواي قلب من نفس تويي اي همخون
    ملوديه اول اين كار هم تقريبا شبيه كار عشق من باشه بهنام صفوي هست(يه گام فكر كنم پاين تره)

اينا چيزايي بود كه به گوش اين بنده ي حقير اشنا اومد شايد هم من اشتباه كنم!!
    اما شما دوستان يك بار موزيك هارو گوش كنيد شايد با من هم نظر باشيد

15. Soheyl

Soheyl عضو سایت

شغل :
    آهنگسازی ، تنظیم
    امتیازات:
    +65 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, protools
    در بین تمام کار های رضا صادقی یه جور یکنواختی وجود داره و دلیل اینه که شعر و آهنگسازی اکثر کار ها رو خودش انجام میده مثلاً توی همین آلبوم 11 قطعه رو آهنگسازی کرده و شاعر 10 تا از 14 تا کار های آلبوم خودش بود...در مورد همکاری سیروان و رضا صادقی که سامان عزیز بهش اشاره کرد باید بگم که یه بحث هایی بین این 2 دو نفر پیش اومده بود و رضا صادقی بعد از کار وایسا دنیا دیگه هیچوقت با سیروان کار نکرد و اسم اون رو به عنوان تنظیم کننده توی اینسرت آلبوم نزده بود و یه سری مسائل حاشیه ای که به موضوع این تاپیک ربطی نداره ، معین راهبر هم توی کار "سرت سلامت" و "دلم گفت" میخواست جای سیروان رو پر کنه و تا حدودی هم این کارو کرد...در کل ترک های آلبوم از نظر کیفیت هماهنگی نداشتن و هر کدوم یه جوری میکس شده بودن و یه جورایی مچ نبودن با هم

بارگذاری...