آخرین ارسال‌ها

پروژه تکمیلی رزمنامه (Saga)

Psymfonius

هنرمند ارشد
Gold User
30/8/09
580
شیراز
Cover.jpg

درود،

این آهنگ رو بر اساس سناریویی حماسی و در عین حال رمز آلود که در ذهنم ایجاد شده بود ساختم که به طور خلاصه قرار گرفتن در منطقه ای در حوزه اسکاندیناوی که حسی خاص و در عین حال اضطراب آور رو بیان میکنه، در ادامه گشت و گذار در این منطقه و ناگهان مواجهه با دو لشگر که در حال آماده سازی خود برای مبارزه که ناگهان آرامش و سکوتی رمز آلود فضا رو در بر میگیره و در نهایت مبارزه آغاز میشه.

DAW: Studio one
Sound Bank: Berlins Strings,Woodwinds,Brass, Cinesample,Projectsam Orch. Essentials ,8Dio Taiko & Frame drums Hybrid,Strezov,Bestesrvice
Synth: AirMusicTech Hybrid3
FX: فاب فیلتر, ویوز, UltraReverb

[aasmp3]177057[/aasmp3]

فایل های ضمیمه

آخرین ویرایش:

Farhood

Capo del clan
21/12/11
2,619
53
.
عالی :thumbsup:
حرفی برای گفتن نذاشتی
گفتی اسکاندیناوی. چرا اسکاندیناوی؟ اتمسفر یا کرکتر خاصی اونجا دیدی، یا سراغ داری؟ میخوام ببینم این بکگراند جغرافیایی توی ذهنت از کجاست اومده (How Come).
باز هم :thumbsup:

Psymfonius

هنرمند ارشد
Gold User
30/8/09
580
شیراز
عالی :thumbsup:
حرفی برای گفتن نذاشتی
گفتی اسکاندیناوی. چرا اسکاندیناوی؟ اتمسفر یا کرکتر خاصی اونجا دیدی، یا سراغ داری؟ میخوام ببینم این بکگراند جغرافیایی توی ذهنت از کجاست اومده (How Come).
باز هم :thumbsup:
سپاس فراوان فرهود جان،:angelic:
راستش همیشه کشورهای منطقه اسکاندیناوی به خاطر دشت ها ، بادگیرها و کوهستان های خاص و طبیعت بکری که داره و همچنین اساطیر و جنگجویان وایکینگ با اون کلاه خود ها و ادوات نظامی و چهره خاص با ریش و سبیل های بلند و گره زده که در مجموع نمادی تاریخی برای اون کشورها به حساب میان برای من از جذابیت ویژه ای برخورداره.:smile:

آخرین ویرایش:

Farhood

Capo del clan
21/12/11
2,619
53
.
سپاس فراوان فرهود جان،:angelic:
راستش همیشه کشورهای منطقه اسکاندیناوی به خاطر دشت ها ، بادگیرها و کوهستان های خاص و طبیعت بکری که داره و همچنین اساطیر و جنگجویان وایکینگ با اون کلاه خود ها و ادوات نظامی و چهره خاص با ریش و سبیل های بلند و گره زده که در مجموع نمادی تاریخی برای اون کشورها به حساب میان جذابیت ویژه ای برخورداره.:smile:
عالی
معمولاً برای ایده ی هنری، کمتر کسی میره سراغ اساطیر اروپای شمالی، از این جهت سوال کردم. این نگاه متفاوت در جهت خلق ایده، ارزشمنده، حداقل برای من.
چندتا سوال دیگه:
1- همه ی ووکالها لایبرریه یا ریکورد هم داشتی؟
2- اون تصویر کاور اورجیناله، یا از وب آماده گرفتی؟

Psymfonius

هنرمند ارشد
Gold User
30/8/09
580
شیراز
عالی
معمولاً برای ایده ی هنری، کمتر کسی میره سراغ اساطیر اروپای شمالی، از این جهت سوال کردم. این نگاه متفاوت در جهت خلق ایده، ارزشمنده، حداقل برای من.
چندتا سوال دیگه:
1- همه ی ووکالها لایبرریه یا ریکورد هم داشتی؟
2- اون تصویر کاور اورجیناله، یا از وب آماده گرفتی؟
ممنون،
همه وکالها لایبری هستند.
کاور اوریجینال هست، به خاطر علاقه به گرافیک همیشه تصاویر کاور رو خودم طراحی میکنم.:smile:

Farhood

Capo del clan
21/12/11
2,619
53
.
تا اونجایی که میدونم الکترونیک کار میکنی. نمیدونم قبلاً ارکستر هم کار کردی یا نه، ولی این چیزی که من میشنویم تو این قطعه، به نظر میاد انگار سالها تجربه ی کار ارکستری داشتی! مخصوصاً از 2:40 تا 2:50 حرکت زهی ها فوقالعاده است. منو یاد کارهای استراوینسکی انداخت.

Psymfonius

هنرمند ارشد
Gold User
30/8/09
580
شیراز
تا اونجایی که میدونم الکترونیک کار میکنی. نمیدونم قبلاً ارکستر هم کار کردی یا نه، ولی این چیزی که من میشنویم تو این قطعه، به نظر میاد انگار سالها تجربه ی کار ارکستری داشتی! مخصوصاً از 2:40 تا 2:50 حرکت زهی ها فوقالعاده است. منو یاد کارهای استراوینسکی انداخت.
درسته فرهود جان، قبلا زمینه فعالیتم سبکهای الکترونیک بوده و کار ارکسترال انجام ندادم (البته همیشه علاقه مند بودم و موزیک های ارکسترال رو گوش میدادم.از جمله سبکهای کلاسیک، نئوکلاسیک و ...) ، اما 2-3 سال اخیر مقداری از فضای الکترونیک فاصله گرفتم و سعی کردم خودم رو به چالش بکشم و بیشتر به فضاهای ارکسترال یا تلفیقی و تجربی روی آوردم.

m.Ali

هنرمند
عضو سایت
5/4/12
104
تهران
اقا ، به قول استاد فرهود حرفی نذاشتی !
خیلی عالی ... خیلی عالی
فضای متفاوت ، ارکستراسیون متفاوت و در نهایت قطعه ای متفاوت و عالی .
من هم از حرکت زهی ها و تغییر آکسان ها خیلی خوشم اومد ، بیشتر حرکت و آرپژ های بادی چوبی ، خیلی بهم حال داد :)
خیلی ممنون بابت اشتراک این اثر

درود،

این آهنگ رو بر اساس سناریویی حماسی و در عین حال رمز آلود که در ذهنم ایجاد شده بود ساختم که به طور خلاصه قرار گرفتن در منطقه ای در حوزه اسکاندیناوی که حسی خاص و در عین حال اضطراب آور رو بیان میکنه، در ادامه گشت و گذار در این منطقه و ناگهان مواجهه با دو لشگر که در حال آماده سازی خود برای مبارزه که ناگهان آرامش و سکوتی رمز آلود فضا رو در بر میگیره و در نهایت مبارزه آغاز میشه.

DAW: Studio one
Sound Bank: Berlins Strings,Woodwinds,Brass, Cinesample,Projectsam Orch. Essentials ,8Dio Taiko & Frame drums Hybrid,Strezov,Bestesrvice
Synth: AirMusicTech Hybrid3
FX: فاب فیلتر, ویوز, UltraReverb

[aasmp3]177057[/aasmp3]
سلام کارتون خیلی خوب بود منو به وجد آورد فوق‌العاده بود پس موسیقی ارکسترال اینه... این واسه موسیقی فیلم میتونه عالی باشه.. من خودم عاشق تیتراژ گیم آف ثرونزم... من که علم کافی ندارم اما به عنوان یه شنونده برام خیلی جذاب بود... ممنون بخاطر اثر زیباتون.

9/8/18
23
19
من این آهنگ رو تازه شنیدم ... دمتون گرم! عالی بود آدمو به وجد میاره.

بالا