ربع پرده کردن purity و korg wavestation در اف ال استودیو

شروع موضوع توسط saeidtanha ‏21/6/11 در انجمن آرشیو مطالب قدیمی

تاپیک ربع پرده کردن purity و korg wavestation در اف ال استودیو تالار آرشیو مطالب قدیمی در persian-music.org.

1. saeidtanha

saeidtanha عضو سایت

امتیازات:
    +22 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, flstudio
    دوستان من خیلی سعی کردم که وی اس تی ها رو تو اف ال ربع پرده کنم . و در نتیجه تونستم این کار رو انجام بدم . بله همین طور که گفتم و اس تی های purity و wavestatin در اف ال قابلیت ربع پرده شدن رو دارن .

purity :

در اف ال وی اس تی purity رو باز کنید سپس به قسمت setup بروید و در سمت راست بالا از منوی preset  گزینه ی user tuning scale 1 رو انتخاب کنید و طبق مقادیری که در تصویر مشخص کردم کلاویه های مشخص شده رو به عدد 50- تغییر دهید .

ربع پرده کردن purity و korg wavestation در اف ال استودیو-purity.JPG

korg wave station :

در wavestation اول ساز مورد نظر خودتون رو انتخاب میکنین و سپس به قسمت global میروید و عدد کلاویه های مشخص شده رو همانند تصویر که مشخص کردم به 50- تغییر میدهید . سپس به قسمت edit میروید و تنظیمات رو مشابه تصویر تغییر میدهید . توجه داشته باشید که برای هر ساز باید اینکار رو انجام بدید .

ربع پرده کردن purity و korg wavestation در اف ال استودیو-wavestation 2.JPG . ربع پرده کردن purity و korg wavestation در اف ال استودیو-wavestation.JPG

همینطور که میبینید این 2 وی اس تی به راحتی ربع پرده شدند . امیدوارم مورد توجه و استفاده دوستان قرار بگیره . موفق باشید

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران: ‏21/6/11
    • خوشم اومد خوشم اومد x 1
  2. saeidtanha

saeidtanha عضو سایت

امتیازات:
    +22 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, flstudio
    از دوستان کسی نیست نظر بده ؟

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
  3. Magic-Music

Magic-Music عضو سایت هنرمند