ربع پرده کردن در کیوبیس

hmd_kro

هنرمند
عضو سایت
15/11/09
392
69
28
Rasht
soundcloud.com
سلام خدمت همه دوستان.

میخواستم بدونم که چه جوری میشه vst ها رو در کیوبیس مثل نوئندو ربع پرده کرد؟ اصلا امکان چنین کاری هست؟

ممنون.

Omid-Mohebbi

تیم مدیریت
مدیر کل
29/5/09
7,851
8,280
113
45
بندرعباس
www.omidmohebbi.com
گزينه ايي ( پلاگيني ) به اسم ميكرو تيونر هستش كه اينكار رو براتون انجام ميده اما روي همه vst ها كار نميكنه.
مثلا راحت با هايپر سونيك كار ميكنه اما با ايست وست ها مشكل داره.

Psymfonius

هنرمند ارشد
Gold User
30/8/09
589
374
63
شیراز
این پلاگین رو باید روی یک Midi track قرار بدید.در قسمت Insert ترک میدی از لیست پلاگین ها گزینه Micro Tuner انتخواب کنید.

ahoora8000

عضو سایت
13/12/09
121
5
18
دوست عزیز من نمی تونم سمپلهای سازی رو توی کیوبیس استفاده کنم
یعنی من یک ترک میدی درست میکنم و دکمه f11 رو هم می زنم ونع صدا روهم تغییر میدم ولی وقتی می رم تو پیانو رول صدا هیچ تغییری نمی کنه ؟؟
ممنون می شم کمکم کنین

14/11/14
1,094
637
83
36
ایران
دوستان خواهشا کمک میکروتیونر توی پروژ ای ک قبلا سیو میکنم بعداز اجزای دوباره غیر فعال میشه

21/7/14
7
0
1
42
سلام دوستان عزیز.من قبلا با کیوبیس ۵ کار میکردم ربع پرده داشت با micro tuner الان کیوبیس ۷ نصب کردم این گزینه رو نداره خواستم ببینم اصلا هفتش ربع پرده داره؟تشکر

28/8/12
1,542
412
83
سلام دوستان عزیز.من قبلا با کیوبیس ۵ کار میکردم ربع پرده داشت با micro tuner الان کیوبیس ۷ نصب کردم این گزینه رو نداره خواستم ببینم اصلا هفتش ربع پرده داره؟تشکر
سلام زمانی که ربع پرده کردی اهنگی هم ساختی؟
اگه اهنگی ساختی برام بفرست ممنوونم

21/7/14
7
0
1
42
سلام زمانی که ربع پرده کردی اهنگی هم ساختی؟
اگه اهنگی ساختی برام بفرست ممنوونم
نه حتما مگه باید آهنگ بسازیم من با کیبورد و این صدای وی اس تی ها برا عشق خودم نوازندگی میکنم و استفاده میکنم هر موقع خواستم نوازندگی کنم میتونی بیای گوش کنی و لذت ببری جواب سوالی رو هم که بلد نیستی جواب ندید خواهشا اجازه بدید کسی که بلده و کار کرده جواب بده.تشکر

• غمگین
واکنش‌ها: arei
28/8/12
1,542
412
83
نه حتما مگه باید آهنگ بسازیم من با کیبورد و این صدای وی اس تی ها برا عشق خودم نوازندگی میکنم و استفاده میکنم هر موقع خواستم نوازندگی کنم میتونی بیای گوش کنی و لذت ببری جواب سوالی رو هم که بلد نیستی جواب ندید خواهشا اجازه بدید کسی که بلده و کار کرده جواب بده.تشکر
من خودم با میکرو تیونر کیوبیس کار کردم.
ولی من در حد ملودی و اشنایی کار یکم نواختم.
گفتم شاید اهنگی از قبل ساختی بدی گوش بدیم.
در ضمن سعی کن به اعصابت مسلط باشی.
موفق باشی

21/7/14
7
0
1
42
من خودم با میکرو تیونر کیوبیس کار کردم.
ولی من در حد ملودی و اشنایی کار یکم نواختم.
گفتم شاید اهنگی از قبل ساختی بدی گوش بدیم.
در ضمن سعی کن به اعصابت مسلط باشی.
موفق باشی
چاکرتیم داداش همش تقصیر ربع پردس ما ایرانیا داریم