راه حل برای مشکل اجرای Automap در کیوبیس

شروع موضوع توسط moahosseini ‏13/5/15 در انجمن برنامه کیوبیس Cubase

تاپیک راه حل برای مشکل اجرای Automap در کیوبیس تالار برنامه کیوبیس Cubase در persian-music.org.

1. moahosseini

moahosseini عضو سایت

امتیازات:
    +1 / 0 / -0
    نرم افزار:
    سلام چندوقتی برام مشکلی پیش اومده بود که وقتی برنامه ی Autpmap مربوط به میدی کنترلر Impulse را نصب میکردم Cubase 5 بالا نمیومد ،و وقتی نوبت خوندن پلاگینهای Wav میشد موقع اجرای کیوبیس برنامه اجرا نمیشد.

دوستانی که این مشکلو دارن ورژن Automap دستگاهشونو باید آپدیت کنن. لینکشو واستون میزارم

لینک Automap4.8 :

http://d19ulaff0trnck.cloudfront.net/sites/default/files/novation/downloads/9644/automap-4.8.exe

لینک درایور (Impulse (midi controlers :

http://d19ulaff0trnck.cloudfront.net/sites/default/files/novation/downloads/10346/novation-usb-driver-2.6.exe

{username}-{filename}

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
  2. turkyas66

turkyas66 عضو سایت

امتیازات:
    +86 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio
    دوست من. من هم این مشکل رو داشتم اما برطرف کردم.اول سعی کن آخرین ورژن wav رو نصب کنی.باز اگه مشکلت برطرف نشد سعی کن وقتی ویو رو نصب میکنی مثلا در درایور c یه پوشه باز کن بعد مسیر رو بده به اون پوشه.بعد بیا کوبیس رو اجرا کن ببین موقع شناسندن پلاگین های ویو به کدومشون گیر میده و کیوبیس از صحفه میپره.بیا تو اون پوشه اون پلاگین رو بردار.در اصل کپی کن به یه جای دیگه که وقتی کیوبیس رو اجرا کردی دیگه هیچ مشکلی پیش نیومد میتونی باز اون رو کپی کنی به جای اولش.

3. moahosseini

moahosseini عضو سایت

امتیازات:
    +1 / 0 / -0
    نرم افزار:
    ممنون از توضیحاتت.من یک ماه درگیر این مشکل بودم و تمام این کارهایی که گفتیو کردم و خیلی کارای دیگه... ویو هم آخرین نسخشه.تنها راهش آپدید آتومپه‌‌.شاید شما ورژن آتومپت بالا بوده‌.

بارگذاری...