راه اندازي استوديو : تهران يا كرج

شروع موضوع توسط امير حسين حبيبي ‏25/1/11 در انجمن گفتگوی عمومی درباره استودیوها

تاپیک راه اندازي استوديو : تهران يا كرج تالار گفتگوی عمومی درباره استودیوها در persian-music.org.

1. امير حسين حبيبي

امير حسين حبيبي عضو سایت

امتیازات:
    +28 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, flstudio, nuendo
    سلام اميدوارم اوضاع همگي بر وفق مراد باشه
    قصد دارم يك آپارتمان 30-40 متري بخرم تا بتونم كار تنظيم و ميكس و مستر رو در اونجا انجام بدم , تا حالا دست و پا شكسته اين كارو توي منزل خودم انجام ميدادم كه با توجه باينكه باين نتيجه رسيدم كه محيط كار و زندگي رو جدا كنم (البته كار دوم) تصميم گرفتم يه جائيرو بخرم يا اجاره كنم و تجهيزاتي كه دارم و در زير شرح دادم رو به اونجا منتقل كنم و بكارم بطور جدي تر ادامه بدم ,قصدم از ايجاد اين موضوع اين بود كه با راهنمائي اساتيد و دوستان و با استفاده از تجربياتشون بهترين مكان رو از نظر جغرافيائي انتخاب كنم ,
    سئوالم اينه براي داشتن (باصطلاح) بازار خوب براي آهنگسازيتهران مكان بهتري براي كار هست يا كرج؟

امكانات من در حال حاضر:
    كامپيوتر (3 ماه پيش 1ميليون و پانصد هزينه كردم )
    كارت صدا:TC-Impact
    مانيتور:HS50
    ميكروفن:Rode-NT1
    ميدي كنترولر:Oxigen49
    كيبرد:pa80
    ميكسر:Behringer1832
    هدفون:K44
    و قصد دارم براي آكوستيك و ساخت ددروم و اگر نياز به تجهيزات ضروري ديگه اي باشه هم هزينه كنم
    البته اگر بشه اسمشو استوديو گذاشت:smile (73):

2. Shabahang

Shabahang عضو سایت

امتیازات:
    +107 / 1 / -0
    نرم افزار:
    flstudio, protools, wavelab
    دوست من مهمترین چیز اینه که شما روابطت تو تهران قویتره یا کرج ؟ چون مسلما" شما باید برای شروع کار و درآمدزایی از روابطی که در دوستان اهل موسیقی داری استفاده کنی ، مطلب بعدی اینکه استودیو به خودیه خود درآمد خوبی نداره ، مگر اینکه مکمل تنظیم های خود شما باشه و شما برای کارهای خودتون ازش استفاده کنید ... چون الان در هر خیابان تهران بالای 100 استودیو مجهز، نیمه مجهز و داغون وجود داره .....

3. امير حسين حبيبي

امير حسين حبيبي عضو سایت

امتیازات:
    +28 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, flstudio, nuendo
    ممنون از توجهتون Shabahang عزيز ,من ساكن تهرانم و از اين استوديو براي كارهاي خودم هم استفاده ميكنم , منتهي منظورتون از روابط چيه؟ خوب تعدادي مشتري وجود دارند ولي اين كافي نيست و نظرم روي تبليغاته البته با ارائه كار خوب ,فكر ميكنم تهران از اين نظر اشباع شده منتهي چون تجربه كار جدي رو ندارم مايلم هم دوستان كرجي و هم تهراني كه تجربه بيشتري از من دارند نظرشونو بگن البته از نظر ساير اساتيد هم حتما" استفاده ميكنم.متشكرم

4. Shabahang

Shabahang عضو سایت

امتیازات:
    +107 / 1 / -0
    نرم افزار:
    flstudio, protools, wavelab
    آره دقیقا بهترین راه تبلیغ روابطه .... دوست شما واسه یه نفر کار تنظیم میکنه ضبطشو میاره پیش شما ..... بعدی هم همینطور....شما درصد کمی از مشتریاتون رو میتونید از طریق تبلیغات متنی جذب کنید چون بازار اشباع شده .....
    واسه همین میگم روابطتتون هرجا که قویتره همونجا فعال بشین

5. امير حسين حبيبي

امير حسين حبيبي عضو سایت

امتیازات:
    +28 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, flstudio, nuendo
    دوستان ديگه, نظري ندارند؟ممنون ميشم كمك كنيد.

بارگذاری...