راهنمای خرید کیبورد خوب!

شروع موضوع توسط masi1 ‏8/4/14 در انجمن مشاوره خرید

تاپیک راهنمای خرید کیبورد خوب! تالار مشاوره خرید در persian-music.org.

1. masi1

masi1 عضو سایت

امتیازات:
    +4 / 0 / -1
    نرم افزار:
    nuendo
    سلام به دوستان و مدیران محترم دوستان من قصد خرید یک ارگ دارم و شدیدا نیاز به راهنمایی دارم و من میخوام ارگی میخوام بخرم این امکانات را داشته باشه 1از طریق usbبه کامپیوتر وصل برای اهنگ سازی با نرم افزارهای پروتولز و یا کیو بیس و غیره بشه (اما فعلا کامپیوتر ندارم) و بتوانم مثل پیانو ازش استفاده کنم و یا گلاویه های شبیه پیانو داشته باشه و ریتم هاش راحت گیر بیاد و بتونم بدون کامپیوتر ازش استفاده کنم برا جشن های خودمانی هم بدرد میدی کردن بخوره هم برا تمرین پیانو و ارگ راستی ریتم های شرقی و غربی ایرانی هندی افغانی و غیر..هم روش داشته باشه یا بشه روش نصب ویا ذخیره کرد و تقربا میخوام حرفه ای باشه قیمتشم هدود 2 تومان یا 2 یا 3صد تا بالا تر موردی نداره اما اگه زیر 2 تومن باشه که چه بهتر ممنون میشم

آخرین ویرایش: ‏8/4/14
  2. Hamed_abdollahi

Hamed_abdollahi عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +356 / 1 / -0
    نرم افزار:
    FLstudio, nuendo, StudioOne
    pa 80 میتونه گزینه خیلی خوبی باشه از قیمتش خبری ندارم
    و اینکه کلاویه های سبک داره و شبیه پیانو کلاویه سنگین نیست
    خروجی میدی داره که میتونید با کارت صدا های کریتیو ارزونقیمت و یک کابل هم به سیستم وصل کنید
    یا کابل های مبدل میدی به usb بگیرید
    کیبرد مناسبی هست برای مجالس و همه نوع ریتم هم ساپورت میکنه

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
  3. mohammad music

mohammad music عضو سایت

امتیازات:
    +21 / 0 / -0
    نرم افزار:
    pa50 تبدیل به 80 بگیر
    تو این رنج قیمت بهترین سازی که گیرت میاد اینه
    شک نکن بگیرش

4. masi1

masi1 عضو سایت

امتیازات:
    +4 / 0 / -1
    نرم افزار:
    nuendo
    ممنون از پاسخ های شما اقای Hamid و Mohammad جان اینطور که شما میگید که حتما برم pa 50 ویا pa80 بگیرم میگم ایا میتونم بجای این دوکیبورد برم pa 600و یا pa 800و یا pa 500 بگیرم چون میخوام دستم باز باشه برا انتخاب و مجبور نشم همین دو نمونه را بخرم و تو انتخابم محدودیت داشته باشم ویا برند هایه مشابه هم هست که معرفی کنید راستی ایا کیبوردهای های که از خانواده کورگ با پسوندهای (مثلا ) pa persian 800 تو بازار هست با کورگ های pa800 معمولی خیلی با هم فرق میکنند و یا خیر؟ هردوشون یکی هست و یا تفاوت ها خیلی کم هست ممنون

5. masi1

masi1 عضو سایت

امتیازات:
    +4 / 0 / -1
    نرم افزار:
    nuendo
    راستی دوستان مطمءنید که pa50 یو اس بی داره و یا فلش میخوره چون یک عکس از pa50 دیدم که بهش نمیومد از طریقusbبه کامپیوتر وصل بشه یعنی امکان داره بین قدیمی و جدید فرقی باشه?
    میگم تو برند های دیگه هم مشابه به خانواده کرگ pa هست مثلا تو برند یاماها هم چیزی هست که شباهت های زیادی با خانواده کرگ pa 50 or pa 80 or pa 800 و غیره باشه و یا اینکه برابری کنه هم از لحاظ قیمت ( البته تا 500ت بالا پاین را حساب نکنید ) هم از لحاظ تکنولژی ( کارایی ها .usb. فلش خور )و کیفیت و ریتم هاش . مثلا سری s yamaha و یا مدلهای دیگش ایا برابری میکنه?

آخرین ویرایش: ‏9/4/14
  6. masi1

masi1 عضو سایت

امتیازات:
    +4 / 0 / -1
    نرم افزار:
    nuendo
    مثل اینکه کسی قابل نمیدونه پاسخ منرا بده ممنون میشدم . بازم خدا خیر این دونفر اقایان hamid و mohammad بده که جواب دادن وگرنه نا امید میشدم نکنه موضوع من غیر مربوط هست ?

7. mohammad music

mohammad music عضو سایت

امتیازات:
    +21 / 0 / -0
    نرم افزار:
    خواهش میکنم این چه حرفیه
    pa50 و pa80 فلش نمی خورند
    pa500و pa800 وpa600 و pa2x فلش می خورند
    من خودم کیبرد کرگ داشتم یاماها هم داشتم ولی روی کیبرد کرگ موندم
    تهیهه ارگ هم به بودجه شما بستگی داره
    pa600 =3600
    pa800 =6600که نوش دیگه نیست
    ps50 tabdil be80 =2700
    pa2x=قیمت دست دوم 8 ملیون
    pa500=سه ملیون که نوش تولید نمیشه
    شما بودجه رو بگید که بهترین انتخاب رو بهتون بگم

8. masi1

masi1 عضو سایت

امتیازات:
    +4 / 0 / -1
    نرم افزار:
    nuendo
    فدات mohammad اقای گل. اینطور که شما فرمودین همون pa600 بهترین گذینه هست که هم ارزونتر هست هم کارایی هاش بدرد من میخوره راستی تو همین رنج قیمت یا بهتر بگم چهار ملیون تومان (هالا 200 یا 300 تا بیشتر )چیزی بهتری گیرم میاد البته دست دوم ! و اگر گیرم امد از کجا مطمءن بشم که از همه لحاظ سالم هست یا نه چن من نمیدتونم تشخیص بدم که یک کیبورد چه مشکلاتی میتونی داشته باشه ممنون

9. mohammad music

mohammad music عضو سایت

امتیازات:
    +21 / 0 / -0
    نرم افزار:
    تا رنج 4 تومن یا pa600 بخر یا pa500 تبدیل به 2x که اگر من جات بودم یه pa500 تبدیل به 2x به قیمت کارکرده 3300 می خریدم برای مطمعن بودن از سالم بودن ساز کسی رو با خودت ببر یا اگر خودت می خوای تست کنی اول خروجیش بعد کلاویه هاشو

10. masi1

masi1 عضو سایت

امتیازات:
    +4 / 0 / -1
    نرم افزار:
    nuendo
    سلام به دوستان و کاربران محترم من بلاخره بعد از مدتی و با راهنمایی های شما یک کیبورد pa800 دست دوم تمیز خریدم اما متاسفانه بلد نیستم باهاش کار کنم حتی روشن خاموش کردن ;) اگر جایی هست که بتونم از صفر شروع کنم معرفی کنید راستی لوازم جانبی که باید (با کیبوردی که خریدم) .میگرفتم چه چیزهای میبود. و با چه کتاب و متد cd اموزشی کیبورد نوازی شروع کنم بهتره ممنون از تک تک شما

11. amirali0093

amirali0093

امتیازات:
    +17 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio
    سلام دوست عزیز وقتی من یه ارگ خریدم به غیر از یه آداپتور و یه دفترچه چیزی بهم ندادن.برای شروع هم باید به آموزشگاهای موسیقی شهرتون مراجعه کنید یا اساتیدی رو پیدا کنید که بطور خصوصی تدریس میکنن.برای شروع هرجای بری از کتابBEYERشروع میکنن برای آموزش.موفق باشی

12. masi1

masi1 عضو سایت

امتیازات:
    +4 / 0 / -1
    نرم افزار:
    nuendo
    تشکر از شما اقای امیر علی من متاسفانه به دلیل کار و بی پولی فعلا نمیتونم هزینه زیاد برا اموزش خرج کنم اگر امکانش هست لطف کنید یک کتاب و یا سی دی اموزشی خوب که خیلی ها ازش استفاده کردن و جواب هم گرفتن معرفی کنید و یک جایی را هم معرفی کنید که راهنمایی کنند چطور با کارایی های و تنظیمات این کیبورد (pa800)کار کنم

13. nima.nz

nima.nz

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    سلام به همه، فرق pa50 باpa50sd چیه؟؟
    فرقش تو مموریه؟!
    ممنون

بارگذاری...