راهنمایی

22/7/17
1
1
3
28
با سلام خدمت اعضای انجمن.

خاستم بگم ک من رشتم مهندسی نرم افزار هس و کارمم دوس دارم و خیلی هم به موسیقی علاقه مندم
میخام ک در کنار کارم موسیقی رو به عنوان کار دومم داشته باشم.

بالفرض اگر من ب صورت حرفه ای دنبال کنم و موفق شم
من به نوازندگی ارگ(کیبورد) علاقه مندم... خب حالا سوالات:

1.در چه زمینه ای میتونم فعالیت داشته باشم.(خودم بعضی هارو میدونم و در موردشون تحقیق هم کردم اما باز شما بزرگ مایید و میخام از تجربه های مفید شما استفاده کنم).

2.این خیلی برام مهمه ک بدونم مثلا افراد حرفه ای ک کار میکنند (یا در حال حاضر در این عرصه فعالن) ایا در ازدواج و ...(از اون حرفا دیگ...) ک شغل شما اینه و ... ایا مشکلی داشتن .امیدوارم منظورم رو فهمیده باشین دیگ... :)

3.تا اونجایی ک من تحقیق کردم فک میکنم افرادی ک ب عنوان تنظیم کننده هستن درامد بالایی در این خصوص دارن و همچنین میتوانند در بهترین جاها مشغول ب کار باشند.(ایا من این فکرم درسته یا نه).

خب فک میکنم زیاد نوشتیم،این سوالات خیلی برای من مهمه و من ممنون و خوشحال میشم
ک از تجربیات مفید شما استفاده کنم.

خیلی ممنون.

28/6/17
16
6
3
سیرجان
اولین اینکه شما لطف دارید
بعدش هم این که به نظر من تنظیمکنندگی و اهنگسازی بهترین شغله اگه صداتونم خوبه خوانندگی

taghian

هنرمند
عضو سایت
12/9/10
174
83
28
با سلام خدمت اعضای انجمن.

خاستم بگم ک من رشتم مهندسی نرم افزار هس و کارمم دوس دارم و خیلی هم به موسیقی علاقه مندم
میخام ک در کنار کارم موسیقی رو به عنوان کار دومم داشته باشم.

بالفرض اگر من ب صورت حرفه ای دنبال کنم و موفق شم
من به نوازندگی ارگ(کیبورد) علاقه مندم... خب حالا سوالات:

1.در چه زمینه ای میتونم فعالیت داشته باشم.(خودم بعضی هارو میدونم و در موردشون تحقیق هم کردم اما باز شما بزرگ مایید و میخام از تجربه های مفید شما استفاده کنم).

2.این خیلی برام مهمه ک بدونم مثلا افراد حرفه ای ک کار میکنند (یا در حال حاضر در این عرصه فعالن) ایا در ازدواج و ...(از اون حرفا دیگ...) ک شغل شما اینه و ... ایا مشکلی داشتن .امیدوارم منظورم رو فهمیده باشین دیگ... :)

3.تا اونجایی ک من تحقیق کردم فک میکنم افرادی ک ب عنوان تنظیم کننده هستن درامد بالایی در این خصوص دارن و همچنین میتوانند در بهترین جاها مشغول ب کار باشند.(ایا من این فکرم درسته یا نه).

خب فک میکنم زیاد نوشتیم،این سوالات خیلی برای من مهمه و من ممنون و خوشحال میشم
ک از تجربیات مفید شما استفاده کنم.

خیلی ممنون.
سلام اگه از شغلتون راضی هستین اصلا سمت موسیقی نیاین که زده میشین
چون سالیان سال کار میکنین تهشم چیزی نیست مگه این که خیلی تلاش کنینن
که چون شغلتونو دارین پیشنهاد نمیکنم
موفق باشید