راهنمایی کنید دوستان دوراهی موندیم

شروع موضوع توسط osyanam ‏28/5/14 در انجمن Audio interface ( کارت صدا )

تاپیک راهنمایی کنید دوستان دوراهی موندیم تالار Audio interface ( کارت صدا ) در persian-music.org.

1. osyanam

osyanam عضو سایت

امتیازات:
    +143 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio, nuendo
    با راهنمایی دوستان بنده برای رکور و میکس و مستر تصمیم گرفتم یک کارت صدای TC Electronic Konnekt 6در کنار یک Presonus Studio Channel
    بگیرم که حدو د 2 ملیون و 200 هزار تومن در میاد من برای رکورد یک لاین فقط لازم دارم اما صدای گرمی میخام به نظر شما یک کارت صدای :
    Motu Audio Expressمیتونه کار اون دوتارو انجام بده؟ صرف نظر از اکولایز و کمپرسور در کیفت پری امپ و کیفیت صدا؟

یا به عنوان مثال این وسیله که هم کارت صداست و هم پری امپPresonus AudioBox 1818VSL

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
  2. Dr.Noise

Dr.Noise عضو سایت هنرمند

شغل :
    Music Producer - Dj
    امتیازات:
    +2,568 / 2 / -0
    نرم افزار:
    ableton, cubase, studio_one
    درود دوست عزیز ...
    شما هم مثل یکی از دوستان ، دچار وسواس در خرید شدید !! انتخاب شما یعنی tc , presonus لوازمی هست که من همین تالان دارم استفاده میکنم و واقعا صدای رضایت بخشی گرفتم ازش ...
    در خرید این دو محصول شک نکنید . ضمن اینکه کامپرس نرم افزاری موتو ، نمیتونه کار سخت افزار پریسنوس رو انجام بده .
    چند وقت پیش جناب اخوان عزیز و میکائیل جان ، چندین بار در مورد چند کارت صدا بدون استودیو چنل حرف زدن و در نهایت به این نتیجه رسیدن که در این رنج قیمت پرسنوس عالی هست .
    من هم به عنوان یکی از یوزرهای این دو محصول ، همین پیشنهاد رو دارم و در خریدشون شک نکنید .
    موفق باشی ...

Sent from my ST15i using Tapatalk

• خوشم اومد خوشم اومد x 3
  3. osyanam

osyanam عضو سایت

امتیازات:
    +143 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio, nuendo
    سپاسگذارم.

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
بارگذاری...