راهنمایی ضبط صدای گیتار..

شروع موضوع توسط m_keeper33 ‏4/4/11 در انجمن Recording ( ضبط صداها )

تاپیک راهنمایی ضبط صدای گیتار.. تالار Recording ( ضبط صداها ) در persian-music.org.

1. m_keeper33

m_keeper33 عضو سایت

امتیازات:
    +3 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio
    سلام..
    آقا میخواستم بدونم با adube چطور میشه صدای گیتارزدن رو بهترین شکل ضبط کرد..؟؟
    من گیتار میزنم و صدای گیتار خیلی بیس دار هستو خیلی بد فرم میشه و صدای خودم که باهاش میخونم درست در نمیاد..
    آیا میشه داخل کامپیوتر حلش کرد و یه صدای یه دست مثل مثلا آهنگ های فرامرز اصلانی(حالا نه در اون حد) درست کرد یا مشکل میکروفون دارم؟..میکروفونم یه میکروفون خیلی معمولی در حد میکروفونه هدست هستش..
    ممنون

2. Mohamad.K

Mohamad.K عضو سایت

امتیازات:
    +305 / 0 / -2
    نرم افزار:
    ableton, cubase
    خوب دوست من 100 در صد مشكل از ميكروفون - اتاق - كارت صدا - برنامه - نحوه ي ميكروفون گذاري هست.

شما براي ضبط صداي گيتار ميكروفون مخصوص اين ساز رو ترجيحا نياز داريد. هر سازي يه ميكروفوني داره مثل سازهاي كوبه اي و . .

يا اگر ميكروفون رو نداريد حداقل دو ميكروفون استوديويي بايد داشته باشيد طوري كه يه سر ميكروفون روي سمت دست گيتار و يكي سر كوزه ي گيتار كه صداها به صورت تريبل پخش ميشن بزاريد.

باز هم اگر امكانش نيست حداقل بايد يه ميكروفون استوديويي داشته باشيد و اون رو مقابل گيتار البته با كمي فاصله كه ابتدايي ترين حالت هست ضبط كنيد و با ميكس و . . . ضعف كارها رو بپوشونيد.

همه اين ها كوچكترين عامل يه صدابرداري خوب از يه سازه زندس. و همينطور شرايط اكوستيكي شما و . . .

من پيشنهاد ميدم به شما سازها رو در يه استوديو ضبط كنيد يا اگر خيلي مهم نيست و براي خودتون هست يك ميكروفون استوديويي تهيه كنيد.

3. Omid-Mohebbi

Omid-Mohebbi تیم مدیریت مدیر کل

امتیازات:
    +7,799 / 2 / -6
    نرم افزار:
    cubase, sonar
    این مطلب رو مطالعه بفرمائید.
    به پاسختون خواهید رسید.

بارگذاری...