راهنمایی در مورد کار با نرم افزار های موسیقی

شروع موضوع توسط farzaddd ‏30/7/10 در انجمن آرشیو مطالب قدیمی

تاپیک راهنمایی در مورد کار با نرم افزار های موسیقی تالار آرشیو مطالب قدیمی در persian-music.org.

1. farzaddd

farzaddd عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +71 / 0 / -2
    نرم افزار:
    ableton, adobeaudition, studio_one
    سلام دوستان. من عضو تازه ی پرشین سینگر هستم و کشته مرده ی آهنگ سازی هستم و میخوام اونقدر ادامه بدم تا حرفه ای شم . اگه میشه بهم بگین که با کدوم نرم افزار آهنگ سازی کار کنم بهتره؟؟؟ راهنمایی در مورد کار با نرم افزار های موسیقی-127fs4730978.gif
    من چند وقته دارم با FL Studio کار میکنم :smile (61):. میخواستم ببینم این نرم افزار میتونه کامل باشه یا از نرم افزار های دیگه هم استفاده کنم؟؟؟؟ راهنمایی در مورد کار با نرم افزار های موسیقی-143fs503525.gif یا همینو ادامه بدم ؟ راهنمایی در مورد کار با نرم افزار های موسیقی-computer3.gif
    ممنون میشم جوابمو بدین راهنمایی در مورد کار با نرم افزار های موسیقی-worship.gif راهنمایی در مورد کار با نرم افزار های موسیقی-thankyou.gif

فایل های ضمیمه:

2. POORYA PLAY OUT

POORYA PLAY OUT Banned

امتیازات:
    +20 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio, reason
    سلام
    به پرژین سینگر خوش امدید دوست گرامی
    اف ال هیچ گونه مشکل انچنانی نداره که باعث بشه کار ضعیف از اب در بیاد این نرم افزار کامل و بدونه نقص هستش(در حد نرم افزارهای دیگه)و کار باهاش بسیار راحت هستش
    توصیه من اینه که با هر نرم افزاری که فکر می کنید فضای ضیبای داره و راحته کار کنید چون کیوبی و اف ال و سونار و ...همه مثله هم هستند مهم توانای شماست
    اين سوالي هم قبلا جواب ىاى شىه

3. farzaddd

farzaddd عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +71 / 0 / -2
    نرم افزار:
    ableton, adobeaudition, studio_one
    مرسی از جوابتون . پس با همون اف ال کار کنم بهتره
    ببخشین اگه تاپیک تکراری بود راهنمایی در مورد کار با نرم افزار های موسیقی-thankyou.gif

فایل های ضمیمه:

• راهنمایی در مورد کار با نرم افزار های موسیقی-thankyou.gif
      thankyou.gif
      اندازه فایل:
      3.2 KB
      نمایش ها:
      0
بارگذاری...