راهنمایی در مورد کار با اجزای Plugins

شروع موضوع توسط eminem-em ‏10/3/13 در انجمن بخش ( VSTi ( Soft Synth

تاپیک راهنمایی در مورد کار با اجزای Plugins تالار بخش ( VSTi ( Soft Synth در persian-music.org.

1. eminem-em

eminem-em عضو سایت

امتیازات:
    +1 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio, protools
    سلام خدمت همه دوستان :)
    ببخشید که وقتتون رو میگیرم حقیقتش مدتیه که به کمک نرم افزار هایی مثل FL studio و ... آهنگ سازی میکنم اما وقتی بیشتر وارد یک کاری میشی میبینی که باید بهتر اونو یاد بگیری .
    می خواستم بدونم چه جوری میتونم از تنظیمات مثلا پلاگینی مثل Sytrus استفاده کنم فکر میکنم که تمام پلاگین ها برای تنظیماتشون از یک قانون پیروی میکنن و تا حدودی ظاهرشون متفاوته .
    کسی میتونه بگه مثلا قسمت 1 و 2 و 3 در پلاگین مثل Sytrus چیه و چه جوری میشه باهاش کار کرد اگه تا حدودی این مسائل تخصصیه یه منبع رو معرفی کنید برای آموزش این تنظیمات چون فکر میکنم در گذشته هم این تنظیمات در افکت های مختلف و ... به صورت دستی انجام میشد .

اگه کسی کار با این تنظیمات رو بلده و یا منبع خوبی داره معرفی کنه و ما هم تا جایی که بتونیم ازش استفاده می کنیم :)
    موفق باشید .
    برای مشاهده لینکها در این بخش از سایت می بایست ثبت نام کنید

2. eminem-em

eminem-em عضو سایت

امتیازات:
    +1 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio, protools
    کسی نمیتونه توضیح بده ؟ باید سیستم این پلاگین ها مثل نمونه دستیشون باشه توی استدیو ها
    تمام پلاگین ها این قسمت ها رو دارن
    اگه کسی نمیدونه لاقل در مورد استفاده از این سیستم توضیح بده چون حتما طرز کار این با عنواع پلاگین ها و vst ها مثل همه
    برای مشاهده لینکها در این بخش از سایت می بایست ثبت نام کنید

3. *_Tanha_*

*_Tanha_* عضو سایت

امتیازات:
    +25 / 0 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition
    سلام امینم جان! منو که یادته :smile (35):
    در مورد این عکسی که پیوست کردم راستش منبع مشخصی ندارم و این که فک نکنم احتیاج باشه که همه ی قسمت های یک پلاگین رو بلد باشی و بتونی
    به صورت تخصصی با انها کار کنی چون معمولا از پریست های آماده استفاده میشه که هم وقتتو نمیگیره و هم کاربردیتره !!

فایل های ضمیمه:

• راهنمایی در مورد کار با اجزای Plugins-s.JPG
      s.JPG
      اندازه فایل:
      90.8 KB
      نمایش ها:
      4
    آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران: ‏10/3/13
  4. eminem-em

eminem-em عضو سایت

امتیازات:
    +1 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio, protools
    سلام دوست عزیز :)
    حقیقتش منظور من استفاده از Sytrus نیست :smile (73)::smile (73):
    گفتم شاید تنظیم صدا و مسترینگ و ... که توی استودیو ها تا حدودی به صورت دستی انجام میشه روش کارش با پلاگین ها و VST ها مشابه باشه
    میخواستم اگه کسی با اون وسایل کار کرده روش کارشون رو توضیح بده که تا حدودی تخصصی تر از اجزای پلاگین ها و VST ها سر در بیاریم .

5. *_Tanha_*

*_Tanha_* عضو سایت

امتیازات:
    +25 / 0 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition
    تنظیمات هر پلاگین صداسازی بیشتر روی جنس صدا ، زیر و بمی صدا . و............. تاثیر داره
    اما چیزی به نام مسترینگ یا میکس ربطی به تنظیمات پلاگین نداره و باید توی میکسر انجام بشه

بارگذاری...