راهنمایی در مورد موزیک الکترونیک

شروع موضوع توسط mohammad9516 ‏19/5/14 در انجمن الکترونیک ( Electronic )

تاپیک راهنمایی در مورد موزیک الکترونیک تالار الکترونیک ( Electronic ) در persian-music.org.

1. mohammad9516

mohammad9516

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    با سلام به کاربران
    من چند وقتی است با نرم افزار fl studio آشنا شدم و اصن این نرم افزار منو شیفته خودش کردن و فعلا هم تا حدودی کار باهاش را یاد گرفتم
    به نظر شما من برای ساخت آهنگ های الکترونیک به چه پلاگین هایی نیاز دارم و کلا هر چی برای ساخت یه موزیک الکترونیک در fl هست میخوام بدونم آخه هنوز مبتدی هستم و زیاد با آهنگ سازیآشنایی کامل ندارم

2. poorya nadery

poorya nadery عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +677 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio
    به علم موسيقي نياز داري توري موسيقي رو بخون تمرين كن بعد برو سمت اف ال چون اف ال فقط يه ابزار
    شما مي توني گيتار دست بگيري بدون هيچ تمريني گيتار بزني!!؟

3. mohammad9516

mohammad9516

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    به نظر شما بهترین وسیله موسیقی که می تونم باهاش آهنگ سازی کنم چیه

4. poorya nadery

poorya nadery عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +677 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio
    اگه منظورتون الكترونيك :اف ال ريزن كيوبيس و ........كه هيچ فرقي هم با هم ندارن البته دارن اما
    تو نتيجه اگه ارتيست خوبي باشي فرقي نمي كنه با كدوم كار كنيمي توني پروژهاي خود اف ال رو نگاه كني
    من خودم اف ال كارم اينم يه پروژه كوتاه از من
    اگه سازم مي خواي ياد بگيري پيانو به نظر من خيلي خوبه كمكت مي كنه در ضمينه اهنگسازي

5. AliRezA Nasehi

AliRezA Nasehi کاربر با تجربه عضو سایت

امتیازات:
    +1,761 / 0 / -0
    نرم افزار:
    FLstudio
    درود بر شما دوست من.
    سوالاتون یکم گنگ هستش.
    اگر منظورتون بهترین وسیله برای ساخت موسیقی الکترونیک هست که پاسخ می شه کامپیوتر.
    1- موسیقی الکترونیک چیست ؟
    موسیقی الکترونیک شاخه ای از موسیقی است که در اون کامپیوتر و تکنولوژی دخالت داره.
    این شاخه عظیم از هنر موسیقی با دخالت علم کامپیوتر در موسیقی به وجود اومده و امروز جز جدا ناپذیر هنر موسیقی است و بسیار گسترده و جذاب است.
    2 - نقش کامپیوتر در موسیقی الکترونیک چیست ؟
    در واقع موسیقی الکترونیک امروزه خلاصه میشه در وجود علم کامپیوتر و به تبع آن وجود نرم افزار و سخت افزار های گوناگون.

البته به نظرم بهتره این عبارت اینگونه کامل شه :
    در واقع موسیقی الکترونیک امروزه خلاصه میشه در تلفیق علم کامپیوتر و موسیقی و به تبع آن وجود نرم افزار و سخت افزار های گوناگون و دانش تخصصی استفاده از تکنولوژی در ساخت صدا های الکترونیک و بهبود کیفیت صدا.
    اگر منظورتون اینه که بهترین ساز برای یادگیری آهنگسازی چیه پاسخ می شه پیانو.
    شما برای یادگیری آهنگسازی در ابتدای کار به اطلاعات موسیقی و یک کامپیوتر و یک ایستگاه کاری صدای دیجیتال (DAW) یا همون نرم افزار موسیقی و صدابرداری دارید که شما برای این کار نرم افزار FL Studio رو انتخاب کردید.
    اگر منظورتون از نرم افزارها، پلاگین ها و افزونه هاست، برای شروع غیر از پلاگین های اف نیاز به پلاگین دیگری ندارید.
    پلاگین های اف ال تعدادشون بسیار زیاده و متنوع هم هست عملکردشون و برای شروع کار خوبه.
    موفق باشید.

آخرین ویرایش: ‏19/5/14
بارگذاری...