آخرین ارسال‌ها

راهنمایی در مورد ساب ووفر

9/8/15
76
29
با سلام خدمت عزیزان و هنرمندان گرامی
راستش دوستان میخوام یه ساب ووفر تهیه کنم اما هیچ اطلاعی از ساب ووفر ندارم و اصلا نمیدونم چجوری باید به کارت صدا متصلش کنم ، بسیار ممنون میشم اگر یه توضیح کاملی در این رابطه به من بدید که انشالله هرکسی مثل من مشکل داره مشکلش برطرف بشه ، برقرار باشید و پاینده

sam ca

کاربر با تجربه
عضو سایت
8/2/16
1,206
بستگی به آدیو اینترفیس و Input/Output که روی اون و Subwoofer هستن داره ولی‌ برای ‌set up معمولی‌ ستریو خیلی‌ اسون هست.

Audio Interface ----> Subwoofer -------> L & R Mains

بیشتر ساب‌ها cut off frequency دارن که تو خود سپیکر پروگرم شده و تو نمیتونی‌ عوض بکنی‌. مثلا اگه اون 300 Hz باشه، فقط سیگنال‌های بالاتر از 300 Hz به main L & R فرستاده میشن و همه فرکانس‌های پایین تر از 300 Hz رو از ساب میشنوی. بعضی‌‌ها هستن که میتونی‌ خودت cut off frequency رو تنظیم بکنی‌.

معمولان از output اینترفیس (L & R ) باید به input ساب (L & R ) وصل بکنی‌. و بد از output ساب یکی‌ رو به Main L و یکی‌ رو به Main R وصل کنی‌.

آخرین ویرایش:
9/8/15
76
29
بستگی به آدیو اینترفیس و Input/Output که روی اون و Subwoofer هستن داره ولی‌ برای ‌set up معمولی‌ ستریو خیلی‌ اسون هست.

Audio Interface ----> Subwoofer -------> L & R Mains

بیشتر ساب‌ها cut off frequency دارن که تو خود سپیکر پروگرم شده و تو نمیتونی‌ عوض بکنی‌. مثلا اگه اون 300 Hz باشه، فقط سیگنال‌های بالاتر از 300 Hz به main L & R فرستاده میشن و همه فرکانس‌های پایین تر از 300 Hz رو از ساب میشنوی. بعضی‌‌ها هستن که میتونی‌ خودت cut off frequency رو تنظیم بکنی‌.

معمولان از output اینترفیس (L & R ) باید به input ساب (L & R ) وصل بکنی‌. و بد از output ساب یکی‌ رو به Main L و یکی‌ رو به Main R وصل کنی‌.
سپاسگزارم از پاسختون ، کارت صدای من اسکارلت 2i4

بالا