راهنمایی در مورد خرید نسخه ی اصلی daw ها

شروع موضوع توسط DANIEL ADHAMI ‏10/2/15 در انجمن برنامه اف ال استودیو FL Studio

تاپیک راهنمایی در مورد خرید نسخه ی اصلی daw ها تالار برنامه اف ال استودیو FL Studio در persian-music.org.

1. DANIEL ADHAMI

DANIEL ADHAMI عضو سایت

امتیازات:
    +506 / 2 / -2
    درود.
    حقیقت امر این هست که بعد از مدتها بالاخره در حال ساخت استدیوی حرفه ای هستم.میخوام نسخه ی اصلی نرم افزار fl studio رو‌خریداری کنم.به این علت که نسخه های کرک شده واقعا خیلی باگ و خطا داره و برخیش خیلی کلافه کننده هست،اگه اینطوری جلوی مشتری کار کنم و همش مجبور به‌ریست سیستم بشم و یا بانکهای کنتاکت یکی بیاد دو تا نیاد،یه‌روز سیستم و‌روشن میکنی یدفه میبینی تمام لیست وی اس تی ها پاک شده و ....
    خلاصه این دردسر ها.
    آایا در ایران میتونم پیدا کنم؟هزینه به چه صورت هست؟
    و سوال بعدی اینکه با ارتقای نرم افزار به نسخه های بالاتر یعنی باز باید نسخه ی اصلیش و خریداری کنم؟

2. Dr.Noise

Dr.Noise عضو سایت هنرمند

شغل :
    Music Producer - Dj
    امتیازات:
    +2,568 / 2 / -0
    نرم افزار:
    ableton, cubase, studio_one
    درود دوست عزیز ...
    اول از همه مبارک باشه . به سلامتی ...
    دوم : در مورد تهیه نسخه اورجینال . فکر میکنم فقط نرم افزارهایی نسخه اورجینالش تهیه میشه که کرک نشدن . من اف ال کار نکردم . نمیدونم تا چه نسخه ای کرک شده ! اما اگر کرک شده تا نسخه آخرش هست به نظ من کرکش رو استفاده کنید . تفاوت چندانی نداره ...
    اون مشکلات زیادی که شما باهاش درگیر شدی ، دلیل های زیادی میتونه داشته باشه . مثل خراب شدن فایل هایی از ویندوز ، درست مچ نشدن کدک ها ، ویروسی شدن سیستم و ...
    فروشگاه تکنیک ( ایران صوت ) نسخه اورجینال اکثر داو ها رو داره . میتونید از اونجا تهیه کنید . برای آپدیت هم ، شما نیازی نیست کل قیمت نسخه جدید رو بپردازید . مقداری از اون رو پرداخت میکنید و از طریق اینترنت ، به نسخه ی جدید آپدیت میشید ( حداقل تو کیوبیس اینجوریه )
    موفق باشید ...

• خوشم اومد خوشم اومد x 3
  3. DANIEL ADHAMI

DANIEL ADHAMI عضو سایت

امتیازات:
    +506 / 2 / -2
    درود.نسخه اورجینال اف اس استدیو رو از کجا میشه تهیه کرد اینترنتی؟

4. Light

Light تیم مدیریت وبمستر

شغل :
    آچار فرانسه
    امتیازات:
    +6,491 / 3 / -1
    نرم افزار:
    cubase
    نسخه فیزیکی نایاب هست اینجا اگر هم گیر بیاد قیمت خیلی بالاست
    من میتونم براتون براتون لایسنس نسخه دیجیتالی رو از سایت خود image-line خریداری کنم
    از نظر قیمت به صرفه تره، تفاوتی هم بین نسخه دیسکی یا دیجیتالی نیست( نسخه دیجیتالی رو از سایت image line دانلود می کنید و به لایسنس قانونی فعالش میکنید)
    اگر مایل بودی پیام خصوصی بفرست :biggrin:

• خوشم اومد خوشم اومد x 5
  5. nascent

nascent عضو سایت

امتیازات:
    +354 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase
    یه نکته دیگه که به نظرم گفتنش لازمه اینه که نرم افزار اف ال استدیو نسخه اورجینالش آپدیت لایف تایم داره
    یعنی در واقع شما فقط یک بار پول نسخه اورجینال رو پرداخت میکنید و تا ابد دیگه نیازی به پرداخت اضافه برای نسخه های جدید ندارید . ( البته اگر اشتباه میکنم دوستان تصحیح کنن ، بنده برداشتم از کلمه آپدیت لایف تایم این هست )

و یه نکته دیگه اینه که شما اگر در استودیوتون میخواید کار رکورد انجام بدین ، من اف ال رو پیشنهاد نمیکنم چون مولتی ترک نیست .
    به نظرم کیوبیس و برنامه های مشابه برای این کار خیلی مناسب تره .

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
بارگذاری...