راهنمایی در مورد اتصال تایل به دیوار

شروع موضوع توسط fr_keyboard ‏27/9/12 در انجمن Acoustic ( اکوستیک )

تاپیک راهنمایی در مورد اتصال تایل به دیوار تالار Acoustic ( اکوستیک ) در persian-music.org.

1. fr_keyboard

fr_keyboard عضو سایت

امتیازات:
    +6 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase
    من تایل آکوستیک کناف گرفتم البته جنسش از الیاف هست و استحکامی نداره ولی قدرت آکوستیکیش خوبه
    حالا موندم این تایل ها را چه طور به دیوار وصل کنم که هم سالم بمونند و خورد نشند و بعد هم به راحتی جدا بشند و بشه جایی دیگه ازشون استفاده کرد
    از دوستان عزیز واقعا متشکر میشم اگه راهنمایی کنند
    نیمی از دیوار های من چوبی و مابقی دیوار گچی هستند

2. on-roll

on-roll عضو سایت

امتیازات:
    +2 / 0 / -0
    نرم افزار:
    سئوال من هم دقیقا همینه.ممنون می شم از اساتید که پاسخ بدن..الان سئوال مهم و اصلی که برای من پیش اومده اینه که تایل ها رو به چه روشی به دیوار بچسبونیم؟با چسب یا با میخ؟بعضی از نصابها مبگن با میخ اما چهره ی خوبی نداره و دیگه قابل استفاده برای جای دیگه نیست.از طرف دیگه اگر چسب 1و2و3 هم که قوی هست بزنیم اگر روزی بخوایم تایل ها رو باز کنیم خورد می شه و می شکنه.نظر شما چیه؟ما هدفمون اینه که زیبا و استاندارد باشه و اگر هم در آینده بخوایم جابجا بشیم از اکثریت سازه ها استفاده کنیم.سپاس از پاسخ دوستان.

3. MardeDarBeDar

MardeDarBeDar عضو سایت

امتیازات:
    +4 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, nuendo
    شما میتونید زیر کار ساپورت تعبیه کنید تا دیوار در تماس نباشه واسه تایل ها. با ساپورت تایل نه نیازی به چسب / میخ ندارید.

4. on-roll

on-roll عضو سایت

امتیازات:
    +2 / 0 / -0
    نرم افزار:
    ممنون از راهنمایتون.ولی من اصلا نمی دونم ساپورت چی هست و منظورتون چیه.در ضمن ما چندین لایه آکوستیک اومدیم جلو و ضخامت دیوار زیاد شده و دیگه جایی برای تعبیه چهارچوب نداریم.در ضمن از لحاظ مالی هم اصلا به صرفه نیست.سئوال من اینه که استودیوهای استاندارد در ایران تایل ها رو با میخ به متریال زیرش می چسبونن یا با چسب؟فقط همین.

- - - - - - - - - -

ممنون از راهنمایتون.ولی من اصلا نمی دونم ساپورت چی هست و منظورتون چیه.در ضمن ما چندین لایه آکوستیک اومدیم جلو و ضخامت دیوار زیاد شده و دیگه جایی برای تعبیه چهارچوب نداریم.در ضمن از لحاظ مالی هم اصلا به صرفه نیست.سئوال من اینه که استودیوهای استاندارد در ایران تایل ها رو با میخ به متریال زیرش می چسبونن یا با چسب؟فقط همین.

5. MardeDarBeDar

MardeDarBeDar عضو سایت

امتیازات:
    +4 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, nuendo
    اگه جواب سوالتو در ادامه (فقط همین) میخوای باث بگم میخ. در انتها میتونی روش پوشش بزاری. اما هیچ استو استانداردی این کارو نمیکنه.

ساپورت هم به نوعی میتونم بگم میشه مثال سقف کاذب.

- - - - - - - - - -

بارگذاری...