آخرین ارسال‌ها

راهنمایی در جهت انتخاب بهترین نرم افزار میکس و مونتاژ

4/6/17
4
26
سلام و عرض ادب
دوستان بنده یکسری موزیک دارم که میکس شدن، می خوام بعضی هاشون رو حذف و مونتاژ کنم و دوباره خودم میکسشون کنم این کار با چه نرم افزاری میشه انجام داد؟و بهترین نرم افزار در این زمینه چیست؟

Farhood

Capo del clan
21/12/11
2,641
53
.
نرم افزار مونتاژ که مال فیلمه. منظورت نرم افزار ادیت و میکس موزیک هست احتمالاً.
منظورتو نفهمیدم از اینکه گفتی "یکسری موزیک دارم که میکس شدن". یعنی مثل فایل موزیک معمولی که گوش میکنیم؟ (مثل MP3)؟

4/6/17
4
26
بخشید منظورم میکس و ادیت بود
فایل های موزیک مثلا یک ترک یک یا چند ساعته هست که فرمت اکثرشون mp4 و هر 5 دقیقه موزیک بعدی پخش میشه که میکس شدن و من می خوام بعضی از قسمت هاش رو حذف کنم و بعضی قسمت ها برش بزنم و یک ترک از گلچین هاش برای خودم درست کنم
برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنید

Yo3fM

هنرمند
کاربر با تجربه
24/2/16
704
سلام و عرض ادب
دوستان بنده یکسری موزیک دارم که میکس شدن، می خوام بعضی هاشون رو حذف و مونتاژ کنم و دوباره خودم میکسشون کنم این کار با چه نرم افزاری میشه انجام داد؟و بهترین نرم افزار در این زمینه چیست؟
سلام. با هر نرم افزار آهنگسازی ای میتونی انجام بدی. کار سخت و پیچیده ای هم نیست.
منظورتو خوب نگفتی ولی من متوجه شدم.

راحت ترین محیط کاربری از نظر من اف ال استودیو است

چون واقعلا همه چی جلوی دست شماست و نیازی به کاره خاصی نداره

البته این نظر من است

4/6/17
4
26
دوستان ممنون از راهنمایی هاتون پس به نظر شما می تونم با fl studio ادیت کنم و یک فایل mp3 ریمیکس ایجاد کنم
اگر فایل های تصویری موزیک رو به فرمت midi تبدیل کنم به افکت ها و سپل های موزیک می تونم دسترسی پیدا کنم؟

4/6/17
4
26
فرمت mid یا midi چیست؟
میدی (Mid یا Midi مخفف Musical Instrument Digital Interface به معنای «رابط دیجیتالی سازهای موسیقی»)، یکی از قالب‌های قدیمی ثبت صدا در رایانه است که با وجود گذشت زمان، کهنه نشده و کاربرد خود را حفظ کرده است. به طوری که این فرمت در بسیاری از ابزارهای الکترونیک از جمله تلفن همراه کاربرد دارد. کاربرد اصلی قالب میدی در موسیقی است. در واقع یک پروندهٔ Mid حاوی نت‌های موسیقی، اطلاعات مربوط به هر ساز، پرده‌ها، وقفه‌ها و همهٔ اطلاعات تخصصی موسیقی بصورت کدشده است. به همین دلیل با داشتن یک برنامه مناسب، می‌توانیم همه این اطلاعات را از فایل استخراج کنیم و پرونده موردنظر را بر روی یک ساز الکترونیکی متصل به رایانه - مانند یک سینتی‌سایزر - به همان شکلی که سازندهٔ فایل مدنظرش بوده است، پخش کنیم.

حالا اگه فایل های موزیک رو به فرمت mid تبدیل کنم می تونم نت های موزیک رو ادیت کنم ؟
اگر میشه راهنمای کنید با چه نرم افزاری می تونم فایل های mp3 رو به mid تبدیل کنم

Farhood

Capo del clan
21/12/11
2,641
53
.
فرمت mid یا midi چیست؟
میدی (Mid یا Midi مخفف Musical Instrument Digital Interface به معنای «رابط دیجیتالی سازهای موسیقی»)، یکی از قالب‌های قدیمی ثبت صدا در رایانه است که با وجود گذشت زمان، کهنه نشده و کاربرد خود را حفظ کرده است. به طوری که این فرمت در بسیاری از ابزارهای الکترونیک از جمله تلفن همراه کاربرد دارد. کاربرد اصلی قالب میدی در موسیقی است. در واقع یک پروندهٔ Mid حاوی نت‌های موسیقی، اطلاعات مربوط به هر ساز، پرده‌ها، وقفه‌ها و همهٔ اطلاعات تخصصی موسیقی بصورت کدشده است. به همین دلیل با داشتن یک برنامه مناسب، می‌توانیم همه این اطلاعات را از فایل استخراج کنیم و پرونده موردنظر را بر روی یک ساز الکترونیکی متصل به رایانه - مانند یک سینتی‌سایزر - به همان شکلی که سازندهٔ فایل مدنظرش بوده است، پخش کنیم.

حالا اگه فایل های موزیک رو به فرمت mid تبدیل کنم می تونم نت های موزیک رو ادیت کنم ؟
با Melodyne میشه این کار رو کرد ولی در بعضی فایلها که پولیفونی شلوغی دارن، نباید رو دقتش حساب کنی. و فکر میکنم قبلاً MP3 مورد نظر رو باید به Wave کانورت کنی بعد اونو در Melodyne باز کنی.
البته این به معنی این نیست که شما با این کار بتونی Track های یک موزیک آماده رو جدا کنی و با استفاده از اونها چیز جدیدی بسازی!

برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنید

Yo3fM

هنرمند
کاربر با تجربه
24/2/16
704
فرمت mid یا midi چیست؟

خیر. نمیشه. اصلا به این فکر نباش.

صفحه ما در اینستاگرام

بالا