راهنمایی در اسمبل قطعات

شروع موضوع توسط stam65 ‏27/12/10 در انجمن گفتگوی عمومی درباره استودیوها

تاپیک راهنمایی در اسمبل قطعات تالار گفتگوی عمومی درباره استودیوها در persian-music.org.

1. stam65

stam65 عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    سلام خیلی سرچ کردم اما موضوعی درخور مشکلم پیدا نکردم من امروز یه fast track pro rose nt1a axiom 61 g2 alesis mk2 active گرفتم خوب کارت صدا رو بدون مشکل نصب کردم کیبورد رو هم به همین طریق اما توی جعبه مانیتورام فقط کابل برق بود.من چطوری میتونم ازش صدا بگیرم. یعنی میخوام راهنماییم کنید برم بگم چه کابلی بهم بدند(بخرم) کیبوردم هم با usb نصب کردم آیا به کابل میدی به میدی هم نیاز دارم ممنون میشم یه ذره تو این اتصالات کابلی کمکم کنید چرا خود مانیتورام کابل نداره؟ در ضمن اگه جایی تو این سایت در باره ورودی خروجی های fast track توضیح داده شده ممنون میشم راهنماییم کنید

2. hameddavari83

hameddavari83 عضو سایت

امتیازات:
    +129 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, protools, reason
    سلام خدمت شما دوست عزیز اصولا برای مونیتورینگ ها کابل عرضه نمیشه شما باید 2 عدد کابل بدید براتون بسازند هم میتونید از جک trs استفاده کنید هم xlr من خودم از تی ار اس استفاده میکنم بعد از اینکه سان کارت خودتون را نصب کردید 2 خروجی out put یا مونیتور بدید به مونیتورینگ یکی برای مونیتور چپ دیگری راست من با فست تراک کار نکردم ولی باید خروجی اول را که دادی به چپ پن کنی به چپ و خروجی دوم پن کنی به راست این پن را فکر میکنم از طریق نرم افزار فست ترک بتونی انجام بدی در میکروفن هم فکر میکنم دو خروجی کمبو فست ترک جلو داره که جک xlrنری میکروفن را به اون بزنید بعد فانتوم پاور 48 را روشن کنید وخلاص در مورد ورودی خروجی های فست ترک یه سر به اینجابزن راستی اگه از اکسیوم 61 رازی هستی یه پیام خصوصی بده منم قصد خرید دارم
    https://www.persian-music.org/showthread.php/7454

3. stam65

stam65 عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    عذر میخوام یه سر به کجا بزنم
    اون لینک که مال همین صفحست!!!!!!!!

بارگذاری...